KLUB "STAREJ GWARDII" forum

Taa, zdarzają się tacy. Ja zawsze olewam, po prostu przechodzę obok w odpowiedniej odległości, nie dając się zaczepić, ani dotknąć - wydaje się, że działa.

PS. Ten od kaloryferów to ze spółdzielni mieszkaniowej zatrudniony? Jak tak to zawsze możesz złożyć skargę, oduczy się.
Bischa   TAFC Polska :)
12 lipca 2012 15:04
Wiesz, ja siedziałam przy oknie, więc nie bardzo miałam możliwość manewru.
A co do kaloryferowego. Cały blok miał wymieniane kaloryfery, wspólnota wynajęła chyba firmę patrząc po samochodach (blok nie należey do spółdzielni, jest wojskowy). W sumie się cieszę, że dopiero teraz wymieniali, a nie jak rodzice mieszkali. Moja mama to by paniki narobiła, mieszkanie by do góry nogami wywróciła, ja tylko biurko odsunęłam, krzesła wyniosłam do piwnicy wszystko foliami przykryłam, w jeden dzień wszystko ogarnęłam (poza oknami, za które muszę się wziąć wreszcie) po wymianie. Generalnie myślałam, że większa rozpierducha będzie.
Co tam stara gwardio?
ja korzystam z wolnego dnia od budowy, maluję paznokcie i trochę się obijam;]

U mnie tryb przedurlopowy, czyli łagodna forma reisefieber 😉
A gdzie jedziesz?
ehhh słowo urlop jest mi nieznane od 4 lat chyba już🙁
Ja jutro jadę do SPA  😀iabeł: zabieram dzidziusia i mamę, żeby mi miał kto z berbeciem pomykać podczas gdy ja będę się nurzać w czekoladzie  💃 i tak przez trzy dni.
pokemon, łooo to na wypasie!
A gdzie jedziesz?
ehhh słowo urlop jest mi nieznane od 4 lat chyba już🙁


Do Rzymu. Zapasy kawy z poprzedniego wyjazdu do Włoch mi się powoli kończą 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
10 sierpnia 2012 07:40
sznurka, sto lat! sto lat!
Ja się bujam ze zdjęciami z urlopu, a tu za chwilę kolejne wyjazdy, choć znacznie krótsze i bliższe 🙂 Relację też trzeba będzie napisać, a tu już kolejne wrażenia się szykują 🙂
W tym roku urlop wyjątkowo długi wzięłam i to była dobra decyzja - odpoczęłam psychicznie rewelacyjnie!

Linka, na jakim etapie jesteście z budową? Masz jakieś zdjęcia? 🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 sierpnia 2012 13:53
ale jaką budową?
KuCuNiO   Dressurponyreiter
10 sierpnia 2012 15:05
A ja się delektuję ostatnimi dwoma tygodniami wakacji i Polski, bo lada chwila wybywam i nie wiem kiedy wrócę. Ale z drugiej strony też cieszę się wyjazdem🙂
No i wreszcie mam więcej czasu żeby tutaj posiedzieć między załatwianiem wszystkich spraw wyjazdowych🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
10 sierpnia 2012 15:50
KuCuNiO a gdzie wybywasz?
KuCuNiO   Dressurponyreiter
10 sierpnia 2012 17:38
USA -> kierunek Maine :-)
piękny stanswoją drogą, ale ponoć jedyny taki.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
10 sierpnia 2012 17:58
no to powodzenia  🙂
magda czekam na fotki, na razie widziałam jedną na fb  😜
sznurka sto lat i cierpliwości na budowie 🙂
Co tam stara gwardio?
ja korzystam z wolnego dnia od budowy, maluję paznokcie i trochę się obijam;]




urlop? a co to jest?

nooo niby wiemy, ale teoretycznie, bo w praktyce urlop spedzamy na remoncie lazienki....
m.indira   508... kucyków
10 sierpnia 2012 22:45
kuźwa jaki urlop? o czym wy mówicie? miałam być do 9 na działce skończyło sie ewakuacją bo mąż zdybał węża, był ciemny i długi a w pysku miał żabę...
ewakuacja trwała niecałą godzinę, dojazd syna na działkę i zapakowanie dobytku, bo ja się własnie kierowałam do stajni jak dostałam telefon...
pal licho starego ale pies!!! jakby psa użarło to bym sobie nie darowała 😉
wieczorem jak wróciłam pytam jak wygladał, no jak waż, długi, miał z metr i był ciemny... a plamy za głową żółte miał? ... no ja sie mu nie przyglądałem....
i już widzę oczami wyobraźni jak psa wpycha do domku i barykaduje drzwi....
wiem jak reaguje na pająka więc wąż to już musiał być zawał serca ...
faceci... 😵
Biedny, przestraszony zaskroniec
Ktoś, Bogdan,  dzieki śliczne

magda, na jakim? ja wykańczam majstrów a oni mnie
Generalnie wykańczamy, kończymy elewację, ruszamy ze szpachlowaniem, kafelkami i innymi pierdoletami

Zdjęcia będą jak będzie skończone. Budowa to generalnie pobojowisko a obiektywem który mam nie jestem w stanie objąć swoich budynków;]

P.S. jakby ktoś mówił, ze budowanie jest fajne nie wierzcie mu;] ja mam wrażenie że wyjęto mi 1,5 roku z życia
Zdjęcia z Norwegii
Macie na dzisiejszą pogodę coś. Trójmiasto niech nie ogląda, bo chcę zrobić pokaz zdjęć w domu, to będzie szansa przy okazji się spotkać i posłuchać jak było 😉
magda, super zdjęcia 🙂 i wspaniałe krajobrazy. To musiała być niesamowita wyprawa!
abre, dzięki  :kwiatek:
Przygoda na pewno! Mam nadzieję, że nie ostatnia tego typu 🙂
Napisz coś więcej 🙂 Ile czasu, w ile osób, jakie warunki po drodze itp.
26dni, sama (z rowerem i kopytem na kierownicy). Warunki - chyba widać na zdjęciach 😉 Ogólnie to miałam aż 1 dzień bez deszczu... Wyżej w górach 5stopni zwykle +deszcz często i masa śniegu - ponoć najwięcej od lat. W dolinach często 11-13 stopni, kilka dni cieplejszych. Widoki fantastyczne, więc to mi wynagradzało wysiłek, bo trasa trudna - non stop góry.
Za rok jak urlop pozwoli pojadę w cieplejsze rejony 😉
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
25 sierpnia 2012 06:07
Trójmiasto tylko podejrzało - ale chyba dostanę mimo to zaproszenie na pokaz...? 😉
Magda pięknie tam  😍 Śnieg wygląda egzotycznie, tutaj mam całą dobę powyżej 30 😉
Jesli chodzi o Trojmiasto, to bede w pazdzierniku w Gdansku. Przylatuje od 11.-15.10  😎 we wtorek 16.10. wracam lotem wczesnie rano.
Super zdjęcia!!!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się