Kącik WKKW

kujka   new better life mode: on
10 lipca 2012 09:54
czyli ze ewentualnie tegoroczne wkkw bedzie skladalo sie z ujezdzenia i skokow?
no no...
Zastanawiam się, czy wpadna na pomysł jechania krosu na hali (taki eventer's challenge)
[quote author=Ktoś link=topic=815.msg1455589#msg1455589 date=1341824335]

z kim spotkam się w Baborówku? 👀
[/quote]
powinienem być w sobotę
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
10 lipca 2012 15:10
znajdę Cię tradycyjnie  😎 teraz będzie łatwiej  😁
ja będę dopiero w pt wieczorem  🙁


co do Igrzysk,jakby tak się stało,to trochę straciłoby to sens i wypaczyło wyniki...wszystko idzie w kierunku wykluczenia wkkw z Igrzysk na rzecz rajdów 😤
Tyle, ze rajdy po wodzie też by nie wyglądały za ciekawie 😁
[quote author=Ktoś link=topic=815.msg1455589#msg1455589 date=1341824335]

z kim spotkam się w Baborówku? 👀

powinienem być w sobotę
[/quote]

Ja na pewno w piątek 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
10 lipca 2012 16:51
ikarina, ale łatwiej byłoby wytoczyć nową trasę rajdu,niż wybudować nowy kross...nie siejmy jednak defetyzmu,może się uda!
Ciągle pada, odwołują w całym kraju jedne zawody WKKWowskie po drugich, a same prognozy nie są pocieszające. Trzymajmy kciuki za pogodę!
Ktoś, luzik, po prostu oczami wyobrazni zobaczylam te wszystkie araby popykajace niczym Jezuski po wodzie 😁 Ale tak, czy siak trzymam mocno kciuki, mysle, ze beda z krosem walczyc do samego konca - no bo jak to, IO w Anglii, a wkkw pokazuja w okrojonej wersji - wstyd i hanba przeciez 😉 Ale fakt faktem, Fox-Pitt, King i spolka jezdza do Francji, zeby pojechac cokolwiek :/
A zeby wam opisac, jak jest zle (przynajmniej w mojej okolicy) to powiem tylko, ze w zeszlym tygodniu samochod utopil mi sie w kaluzy (no co, myslalam, ze plycej bedzie 😂 ) Kilka drog jest wprost nieprzejezdnych, natomiast w Walii to juz w ogole ludzie traca swoj dobytek przez powodzie 🙁
[quote author=Ktoś link=topic=815.msg1456903#msg1456903 date=1341929425]
co do Igrzysk,jakby tak się stało,to trochę straciłoby to sens i wypaczyło wyniki...wszystko idzie w kierunku wykluczenia wkkw z Igrzysk na rzecz rajdów 😤
[/quote]

To jest ogólnie taki trend, żeby stare konkurencje  likwidować a wprowadzać młode inne.np w Rio, nie będzie już w żeglarstwie  klasy STAR, i Windserfingu, w których to Polacy, byli by potencjalnymi pretendentami do medali, a wprowadzono  latanie na desce i latawcu  :/
Wiecie może gdzie mogę znaleźć wyniki OOM-C?  🙄
Dziękuję!  🙂
Ma ktoś może jakieś informacje dlaczego nie ma WKKW w Sopocie w sierpniu??  👀
Czy to może na skutek ostatniego CSIO, remontów... czy czegoś innego?  Tak strasznie czekałam  🙁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 lipca 2012 20:38
skąd masz takie informacje?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 lipca 2012 20:39
no właśnie??? przecież to zawody zaliczane do PP...
Nie ma Sopotu.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 lipca 2012 22:08
to co?Pardubice? 😁
Eeee czeskiego filmu to ja juz nie chce , tluc sie przez cala PL zeby zasuwac po oranicy z dziwnymi odleglosciami... nie za bardzo,ale zycie pokaze.

Najpierw skupic sie musze na kornerach🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 lipca 2012 22:16
nie ma list startowych w necie,tak swoją drogą 🙁
a listy na baborówko już są?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 lipca 2012 22:24
Perlica, a co napisałam nad Tobą?🤣
sorry, myślałam że piszesz o Pardubicach 🤦
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 lipca 2012 22:28
Pardubice są w terminie Sopotu,zgłoszenia nie zamknięte,mission imposible 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 lipca 2012 22:37
I jest mi przykro =(
a w Pardubicach cross jest w miejscu gdzie gonitwy steeplowe? Przyznam że nie sądziłam, iż tam organizują też wkkw-myślałam że tylko wyścigi...zawsze to się człowiek czegoś nowego do wie 🙂
[[a]]http://festiwal.baborowko.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=106%3Alisty-startowe-ujedenie&catid=1%3Adla-zawodnikow&Itemid=2 [[a]] Listy
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
13 lipca 2012 07:14
Zorilla, no pojawiły się po moim pójściu spać...pięknie, 3 wrotkojuniorki startują w ciagu godziny...dobrze,że mnie tam teraz nie ma 🤣

Perlica, no Pardubice to od dawna wkkw robią 😉
Jeżdżę na Hipodromie więc o wielu rzeczach się dowiaduję. Nasza pani Aga miała wystartować, jak zawsze, tym razem z młodym koniem a tu takie info.
I jest potwierdzone u pani Hanny Łyczkowskiej, która była hmm chyba sędzią głównym, albo przynajmniej kimś ważniejszym.
ja w pracy więc Baborówka nie zobaczę, a jest kilka koni którym kibicuję  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się