Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 lipca 2012 17:40
a tu jest Beksiński na skórze. nie jedyny jego obraz jaki widziałam jako tatuaż, ale nie mogę znaleźć pozostałych. generalnie, dużo można 🙂

zdjęcie z facebooka Tattoofestu
Super! Ja w końcu znalazłam po wielu, wielu latach marzenia o końskim tatuażu wzór który nie wydaje mi się tandetny. Miałam tylko wątpliwości czy tuszem da się odwzorować fakturę akwareli. No to teraz tylko uzbierać kasę i hajda 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 lipca 2012 18:28
ten tatuaż zdobył którąś nagrodę na Tattoofeście 🙂
mi się taki Beksiński na skórze coraz bardziej podoba, może kiedyś
sei   . let's grow old together & die at the same time .
09 lipca 2012 23:36
wygląda zajebiście  😜 sama bym sobie takiego nie zrobiła. ale chłopem z takimi plecami bym z kolei nie wzgardziła  😁

dziewczyny jak myślicie... do sław tatuażu to z jakim wyprzedzeniem trzeba się zapisywać?  👀 dziabała się któraś za granicą? w rosji, na ukrainie? może być pw  :kwiatek:
ma ktoś tutaj antitragusa? 👀
borkowa.   silesian team
12 lipca 2012 08:10
Maniu czyżby za dużo rozmów o piercingu w małolatach ?  😁
to tak bonusowo prośba ode mnie jeśli ktoś miał/ma/przebijał kiedykolwiek daitha to proszę o pw  :kwiatek: :kwiatek:
Borkowa, tak, ponownie mi się udzieliło i ponownie wciągnęło w robienie 🥂 😁
pw poleciało 😉
Mirabelka dzięki!  :kwiatek:w takim razie szykuję się na smileya,ale dopilnuję,żeby nie był za nisko  😁
Mam pytanie,czy któraś z Was robiła piercing nad clitoris?  👀
Potrzebuję wszelkie info,rady etc. Może być na pw  😉
Scottie   Cicha obserwatorka
13 lipca 2012 08:18
mandi, nad czyli na wzgórku łonowym? Chodzi Ci o taki damski pubic (robiony surface barem)? Jeśli tak, to ja miałam 🙂 Trochę bolało przy robieniu, ale nie jakoś strasznie- bardzo się paprał i szybko zaczął migrować.
slojma   I was born with a silver spoon!
13 lipca 2012 09:16
Mistrzostwo i piękny pomysł
slojma też mi się baaaardzo podoba, byłabym nawet skłonna zrobić sobie podobny. Genialnie to wygląda  🙂
In.   tęczowy kucyk <3
13 lipca 2012 13:34
mandi, ale christinę? Ja miałam. Bolało strasznie przy przekłuwaniu, ładnie się zagoiło, tylko ja miałam problem - z własnej głupoty, bo ubrałam ciasnawe dżinsowe spodenki i w nich padłam po imprezie i jak spałam to górna kulka mi tak się "wbiła" do środka jakby, ale poszłam do piercera, zmienili mi kolczyk na leciutki i się na nim super zagoiło. A potem wyciągnęłam bo mi się znudził :P W sumie ze wszystkich kolczyków, które miałam, to teraz tylko dermal mi został :P
slojma   I was born with a silver spoon!
13 lipca 2012 14:02
Rozie- ja właśnie myślę o czymś podobnym na plecach tylko dodałabym w tym jakby "okienku" oprócz nieba jakieś drzewa las itp.
In. christina to ten z dwiema kulkami?Coś takiego jak daje się w pępek?Chociaż w pępku to ja miałam "banana"...
Nie znam się zbytnio na piercingu,mnie trzeba tłumaczyc łopatologicznie. W pępku goił mi sie strasznie długo,paprał się,wyjęłam po pół roku i dziurka zarosła,kolczyk był z czarnego tytanu.
Nad clitoris,czyli chodzi mi tuż nad,na skórce.
In.   tęczowy kucyk <3
13 lipca 2012 15:23
To typ przekłucia [url=https://www.google.co.uk/search?hl=pl&q=christina+piercing&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.,cf.osb&biw=1366&bih=643&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=tS4AUJToBcrZtAbg26GYBg]link[/url]
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 lipca 2012 15:24
In., skróć proszę link 😉
In.   tęczowy kucyk <3
13 lipca 2012 15:30
madmaddie, sorry, jakoś mi się pokręciło, że skoro mi nie rozjeżdża forum to nikomu nie będzie :P (a przede wszystkim to zapomniałam... :p)
slojma   I was born with a silver spoon!
13 lipca 2012 16:17
Hej, gdzie w Warszawie zrobią mi takie cudo. Potrzebuję dobrego studia i człowieka, który tworzy dzieła


Mistrzostwo i piękny pomysł
In. dzięki! No to chyba o cos takiego mi chodzi,z tym że myślałam o kółeczku(i moze kapkę niżej,tylko nie wiem czy się da).To wtedy też sie nazywa christina?  🙄
slojma [url=http://www.szerytattoo.pl/#!__szerytattoo/tattoo-aldona]http://www.szerytattoo.pl/#!__szerytattoo/tattoo-aldona[/url]
Nie,jednak nie stricte o to mi chodzi..  🙄
slojma   I was born with a silver spoon!
13 lipca 2012 20:01
slojma [url=http://www.szerytattoo.pl/#!__szerytattoo/tattoo-aldona]http://www.szerytattoo.pl/#!__szerytattoo/tattoo-aldona[/url]
- a robiłaś tam coś patrzę na te prace i sama nie wiem
ja nie robiłam, ale moja dobra znajoma tak. Moim zdaniem projekty Mixera są genialne, sposób wykonania przez resztę ekipy też.
Ale jak Ciebie nie przekonują to szukaj dalej 😉 z tatuażem nie warto się spieszyć  :kwiatek:
Kto w Poznaniu robił sobie tatuaż i z ręką na sercu może polecić jakiś dobry salon? Zdecydowałam się!
slojma, tatuaż niby fajny, ale te ptaki wyglądają jakby były połamane! fujćka
Ja tam bym wolała jednak Beksińskiego na ścianie niż na sobie  😁
Ale tatuaże lubię. Chciałabym mieć na sobie coś małego, ale zastanawiam się nad jakimś niebanalnym miejscem. Na nadgarstku np są ładne, ale teraz moda i wszyscy takie robią. Na razie myślę nad tym, czego chcę.

Czy któraś z Was ma / zna kogoś, kto ma biotatuaż?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 lipca 2012 07:00
Heval, ludzie mają tatuaże wszędzie 😉 na tyłu też. to nie miejsce jest banalne tylko wzór 🙂
slojma   I was born with a silver spoon!
14 lipca 2012 07:49
ja nie robiłam, ale moja dobra znajoma tak. Moim zdaniem projekty Mixera są genialne, sposób wykonania przez resztę ekipy też.
Ale jak Ciebie nie przekonują to szukaj dalej 😉 z tatuażem nie warto się spieszyć  :kwiatek:
- muszę w wolnej chwili się tam wybrać dziękuję
buyaka - a mi się bardzo podoba całe wykonanie łącznie z ptakami 😉
Martuha, kiedyś przeglądając różne strony natrafiłam na nich właśnie i jako jedyni zwrócili moja uwagę.
Wtedy pracowała z nimi jakaś Ania której warsztat bardzo mi pasował - niestety teraz nie widzę jej w zakładkach.

slojma, może jak przyjadę we wrześniu do Warszawy w odwiedziny, to się też tam wybiorę 🙂
Tatuaż który podlinkowałaś jest genialny
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się