Doggi-game


takie i ładniejsze psy na sprzedaż u mnie:
http://www.doggi-game.pl/players/view/180

zapraszam ! nick/login rarytas
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 sierpnia 2012 12:13
dar zły link. Podaj nicka 😉
rarytas 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
16 sierpnia 2012 08:57
Na doggi weszły zmiany w wyglądzie a także zmiany w głosowaniu na wystawach, niedługo wejdzie możliwość zakładania wspólnych hodowli a także "kojce" do "sortowania" psów 😉
A czy w Doggie ktoś z re-volty jeszcze właściwie gra.. ?
ja 😀, nick jak w Howrse Deni.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
16 sierpnia 2012 18:35
Ja 😉
Ja gram, nick taki jak tutaj 😉
Ja też gram, ale mniej zacięcie :p nick xlimqx
ja bym w sumie mogła oddać swoje konto. nie chce mi się w to grać.  😉
a mam całkiem ładne pieski.
ja gram 🙂 Z nickiem doggi 😀
esef,  a to wiemy, wiemy 😀, kurcze chciałabym kopić tego Wilczaka, ale nie ma na sprzedażach 🤔
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 listopada 2012 21:16
Watrusia, nie ma na sprzedażach bo w wątku hodowli mają kolejkę chyba na najblizsze kilka miotów 😂 Musisz napisać u nich w wątku że jesteś chętna na psiaka albo pisać bezpośrednio na PW do gorgie albo Dustdevourer 😉
Misskiedis, dziękuję serdecznie  :kwiatek:
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 grudnia 2012 22:27
Beznadziejna ta promocja z choinką 😵 Od dwóch dni robię psy i nie wygrałam NIC, na loterię wydałam ponad 5 tys doglarów... i wygrałam jedną ozdobę 😵
CzarownicaSa, ja 2, jedną z fantów, a 1 z psów, kasy wydałam kupę 🤔 Do tego chyba w tym roku raczej nie doczekam się tej nowej rasy wilczaka, jestem w kolejce, nawet nie wiem która  🤔 do kitu.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 grudnia 2012 07:43
Ja rozumiem utrudnieniaz i starania, żeby gra "nie była za łatwa"- no ale bez przesady 🤔wirek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
13 grudnia 2012 15:35
Ja mam kilka ozdob (mniej niz 10) i 3 kompletne stroje ale jak patrze na choinki innych...  😲 wiadomo zeczesc za kase ale niektorzy to chyba no-life i tylko klikaja w te psy :P na loterie wydalam sporo- fundusze zmniejszyly sie o jakies 10-15 tys. a przeciez i w losach kase mialam.
Jak ktos bardzo chce to moge oddac jedne dzwonki lub rogi- ktos sprzeda mi psa, ja zaloze rzecz i odsprzedam. Tylko prosze o Pw to sie jakos umowimy 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 grudnia 2012 16:14
Fajnie- przy czynnościach przedmiot jest dodawany tylko, jak na niego klikniesz- i dwa mi przepadły, bo za późno się zorientowałam 😵
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
19 kwietnia 2013 21:15
Gdyby to kogoś interesowało- ruszyła wersja COM, jeśli macie konta na howrse international to prosimy o rozreklamowanie gry no i zapraszamy do rejestracji 😉
A można prosić link, bo nie mogę znaleźć  🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
19 kwietnia 2013 22:05
Misskiedis, dzięki :kwiatek:
Ktoś tutaj gra jeszcze w doggi? 🙂
ja gram, ja gram!
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 maja 2014 15:10
Ja też tak mniej więcej 😉
No ja też...
Dziewczyny, mogę prosić o głosowanie na mojego psa? Kategoria championi, strona 2, pies Shift 🙂 Staram się zaliczyć zadanie..  😤
Ja też proszę o głosy, pies Akita, drugi rząd od dołu. Potrzebuję 5 głosów bo zadanie mi blokuje następną rangę.
http://doggi-game.pl/show/category/MNF/page:5

edit: potrzebuje ktoś ciastek? Mam do rozdania 20.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
14 czerwca 2014 13:03
A ja poproszę o ciacha dla psiaków, potrzebuję 20 do zadania :kwiatek: Nick Kermitek 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się