Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Jak byłam w sklepie nie dostałam paragonu tylko ręcznie wypisana kwitek. Kolejny spisek?  😁
BASZNIA   mleczna i deserowa
14 lipca 2012 10:40
Spisek nie spisek, tez paragonu nie dostalam. Chyba tak nie powinno byc...
Ja pomimo, ze zamowienie dostalam i ylo ok, tez mialam pewne drobne perturbacje z Becker. Z cztery-kopyta doskonaly kontakt.

Wiem, że może już pisałyście o tym, ale nie mam czasu żeby wertować cały wątek, jak mam dwa rabaty do Beckersport, (różne jeden za 49, a drugi za 99), to jak mam zaznaczyć te dwa kody? Zrobić dwa osobne zamówienia czy jak? Bo miejsce jest tylko na jeden kod...
Dwa osobne i dwa razy będzie opłata za wysyłkę.
Chyba,że uda Ci się ustalić inaczej
Okej, wielkie dzięki!
Zastanawia mnie też dlaczego cena na allegro tego samego czapraka jest mniejsza o 20zł (PD schockemohle ujeżdżeniowy) od tego który jest na stronie beckersport? Chciałam przy zamówieniu przygotować się na ewentualne domówienie czegoś za te 20zł do bonu,lub w drugim przypadku na dopłatę z mojej strony. Którą ceną się sugerować,wie ktoś może ?

EDIT: w sumie nie tylko w tym czapraku jest różnica,na schockemohle coach wszechstronnych jest aż 50zł  😉
EDIT2 : pytam,bo gdzieś widziałam,że dziewczyny (chyba nawet Precelek ) pisały,że na produktach które dostały była cena inna,niż w sklepie internetowym 🙂
tak nie jest tylko z czaprakiem...
na stronie ceny są zawyżone, w sklepie stacjonarnym pewnie jeszcze inne- ale na pewno niższe.
Dlaczego na stronie są wyższe ceny? To zrozumiale- spora ilosc osob  posiadająca bony zamowi wlasnie w ten sposob...
Chyba będę musiała się tam przejechać w takim razie...
grygloor ale jak masz dwa różne to mox by jedna opłata za wysylke! Ja tak miałam zrobiłam dwa zamówienia, w jednym normalnie doliczyłam oplate za wysyłke, a w drugim nie (dałam opcje inna/do uzgodnienia jakos tak) i w komentarzu napisałam ze prosze o wysłanie razem i ze zaplaciłam za przesyłk przy zamowieniu nr.. i bez problemów wysłali z jednej paczce. W ogóle jka czytam jakie macie problemy z Beckersport to ja chyba miałam wielkie szczescie bo naprawde zero problemow, odpisywali na maile, wysylka na drugi dzien z jedna oplata, szybko u mnie.
Moje zamówienie doszło po ok. 10 dniach, kompletne. Wcześniej napisali do mnie że z hurtowni przyszły tylko popręgi innego rozmiaru i czy wysłać mi taki czy poczekam na ten krótszy który zamówiłam. Jako że na mój adres były 3 paczki poprosiłam o wysłanie 2 a na trzecią (z popręgiem) wciąż czekam.

Telefonicznie kontakt był super, mailowo trochę kulał.

Kartę zniżkową dostała moja mama. Paragonów brak. I duuużo katalogów.

Jedyne co to 1 wiadro/żłób jest bez rączki.... Drugie identyczne mam z rączką a to bez... Ale jeszcze tego nie zgłosiłam, dopiero w czwartek wróciłam z wyjazdu i otworzyłam pakę.
Spisek nie spisek, tez paragonu nie dostalam. Chyba tak nie powinno byc...
Ja pomimo, ze zamowienie dostalam i ylo ok, tez mialam pewne drobne perturbacje z Becker. Z cztery-kopyta doskonaly kontakt.


Musisz to gdzieś zgłosić  👀

najlepiej do Urzędu Kontroli Skarbowej😉
najlepiej  😅
Dava   kiss kiss bang bang
14 lipca 2012 14:33
[quote author=BASZNIA link=topic=15196.msg1460972#msg1460972 date=1342258851]
Spisek nie spisek, tez paragonu nie dostalam. Chyba tak nie powinno byc...
Ja pomimo, ze zamowienie dostalam i ylo ok, tez mialam pewne drobne perturbacje z Becker. Z cztery-kopyta doskonaly kontakt.


Musisz to gdzieś zgłosić  👀


[/quote]

Hmmm to jest dopiero śmieszne  😀iabeł:
Śmieszne czy nie trzeba to zgłosić  😂
Fajne przeceny w Arcusie np. derki Eskadrona z 450 na 250, kurtka Pikeur 840 na 420  🤣
normalnie ile taka derka kosztuje?  😀iabeł:
BASZNIA   mleczna i deserowa
15 lipca 2012 16:36
Dramka, co sie wyzlosliwiasz, nie ja zaczelam o paragonach. Jakbym potrzebowala paragonu to bym sie do nich odezwala. Ale jak ktos kupi cos drogiego np buty i sie zepsuja? Trudno bedzie reklamowac bez dowodu zakupu.
Ja tam zrobilam ok zakupy, z malym przebojem. A brak paragonu dziwi, na miejscu sklepu bym nie ryzykowala po prostu.
Paragon nie jest tylko jedynym dowodem zakupu 😉 Ja papierek dostałam
w Go  sporcie na ursynowie w Wawce kaski IRH po 60zl,oglowia pony,jakies kurtki,strzemiona podroby sprengera po 40zl
Paragon nie jest tylko jedynym dowodem zakupu 😉 Ja papierek dostałam

ja też mam papierek. bez kwoty, daty i podpisu. czy takie coś jest ważne? 🤔
W GoSporcie w Auchan w Komornikach (okolice Poznania) bryczesy z krótkim lejem Nowak Center po 40zł,  jakieś no-name'y z pełnym lejem clarino za 35zł ale niestety bardzo wąskie- małe 152, różne GoSport'owe bawełniane w okolicach 40zł, koszule konkursowe Jacksona za 40zł (z 80zł), kurtki 90-100zł (Elt i GoSport- przecena też 50%), polo jeździeckie za 25zł, do tego jakieś kantary, rękawiczki, palcaty, strzemiona z gumowymi wstawkami za 40zł i inne duperele też przecenione.
Nigna   Warto mieć marzenia...
17 lipca 2012 21:16
zuza_anna: wszędzie są teraz przeceny w Go-sportach ale dla mnie ceny "wyjściowe" typowo zawyżone. Jedyne co mi sie rzuciło to tanie ogłowia za 50 zł. A tak to ceny niby przecenione, a całkiem normalne. Przynajmniej u nas
Teraz ja zaczynam przeprawę z Becker Sport. Napisałam do nich maila, żeby mi podali JEDEN numer konta gdzie mam zrobić przelew a tu nic...
Naprawdę nie chcą żebym im zapłaciła?
A czemu nie zapłacisz na ten w mailu? Dostałaś jakieś różne czy co jest?

Ja też będę pisać co tam z dostawą z waldhausena...
Kupiłam na Torwarze naczółek Schocka w Beckersport. O paragon musiałam się upomniałam. Zafrasowna sprzedawczyni odpowiedziała, że ojej ojej, mamy nowy sklep, jeszcze nie zakupiliśmy kasy fiskalne. I dostałam wypisany kwitek (zapewne taki sam jaki otrzymała Dramka).
Spojrzałam co jest napisane pieczątce, a tam hurtownia kosmetyczna, a raczej dane hurtowni która sprzedaje akcesoria do manicure, pedicure i stylizacji paznokci na Odolańskiej, gdzie zresztą bywam, rzadko bo rzadko, ale czasami zajdę kupić cyrkonie.
Spytałam czy im się pieczątki nie pomyliły, odpowiedziano mi , że "jeszcze" nie kupili kasy, jeszcze nie mają pieczątek i wszystko jest rozliczane poprzez ten sklep kosmetyczny.
Torwar był pół roku temu, po tym co piszecie, rozumiem że do tego czasu nadal nie kupili kasy fiskalnej i wydaja jakieś świstki ?? Dla mnie to dziwne i źle świadczy o sklepie.
Wysokość limitów zwalniających z obowiązku ewidencjonowania na kasie fiskalnej

Ustawodawca zwolnił z obowiązku posiadania kasy podatników, którzy rozpoczęli sprzedaż w 2012 roku, z tymże limit po przekroczeniu którego należy założyć kasę fiskalną wynosi dla nich 20 000 zł.

Zwalnia się od obowiązku posiadania kasy również podatników, którzy rozpoczęli sprzedaż w latach ubiegłych, ale do tej pory nie powstał wobec nich obowiązek ewidencjonowania na kasie. Dla tych podmiotów limit wynosi 40 000 zł.
Do limitu wliczana jest sprzedaż netto – gdy firma jest podatnikiem podatku VAT, w przeciwnym wypadku brane są pod uwagę kwoty brutto.
Wiesz, ja się na tym nie znam ;-) nie wiem jaki mają obrót... czy 12 000, czy 20 000 czy 120 000...
Ciekawe co Dramka ma napisane na paragonie. Ja kupiłam naczółek za 300 zł w sklepie kosmetycznym  😎
Wiesz, ja się na tym nie znam ;-) nie wiem jaki mają obrót... czy 12 000, czy 20 000 czy 120 000...
Ciekawe co Dramka ma napisane na paragonie. Ja kupiłam naczółek za 300 zł w sklepie kosmetycznym  😎

Jesteś pewna, że to był naczółek dla konia  😁

Po prostu na początku działalności sklepu (a zaczęli chyba w tym roku) nie musieli mieć kasy fiskalnej.
Mieli za to obowiązek wystawienia paragonu i to z pewnością z własną pieczątką.
Paragon być musi (może być w zwykłej papierowej wersji) a po przekroczeniu w/w limitów musi to być paragon fiskalny.
No widzisz ;-) Zresztą ja po opisanych akcjach i zmianach w cenach kuponów, na pewno zakupów tam nie zrobię.

Wolę nie mieć kuponu, super promocji przez 5 minut, tylko stałą konkurencyjną cenę i dobry kontakt ze sprzedawcą, który odbiera tel, oddzwania  i zawsze doradzi  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się