Stajnie na Śląsku

Ramirezowa   Ania i Urania !
08 lipca 2012 18:42
A ja szukam jakiegoś zaklinacza / czarodzieja, dokładnie chodzi o ładowanie konia do przyczepy jakimiś naturalsami. Ja mojemu koniowi przegadać nie potrafię 🙁
Jeśli ktoś się orientuje, czy jest ktoś taki na Śląsku bardzo proszę o pomoc !  :kwiatek:
Pan Ginko może? 🙂
Ramirezowa   Ania i Urania !
08 lipca 2012 21:11
Dziękuję za podpowiedź  :kwiatek: już przeglądam strone 
Także polecam Pana Ginko 😉 podobno zna sie na rzeczy
Dobry instruktor / trener w okolicach Częstochowy?  🤔
Livia   ...z innego świata
09 lipca 2012 07:30
Ramirezowa, może nie stricte ze Śląska, ale polecam Justynę Mitkę 🙂
Odnośnie Justyny Mitki - Ramirezowa, Justyna M. zagląda w okolice dosyć regularnie. 🙂 Na konsultacje można się spokojnie umówić.
Ramirezowa   Ania i Urania !
09 lipca 2012 11:06
Sankaritarina, Livia wiem, dzięki. O Justynie Mitka czytałam, była nawet nie dawno w Wodzisławiu Śląskim ale nie udało mi się dojechać, ale podobno znowu ma być nie długo. Napisałam maila i czekam 🙂

edit. literówka
Livia   ...z innego świata
09 lipca 2012 19:33
Ja się tak tylko troszeńkę czepnę - Justyna Mitka, nie Mitko 😉
Ramirezowa   Ania i Urania !
10 lipca 2012 00:19
upss , strzeliłam błąd, nawet nie zauważyłam. Już poprawiam 🙂
Livia, O, dzięki! a byłam pewna, że Mitko! :kwiatek:
Donia   Just do it.
12 lipca 2012 20:37
CIACH
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie w nieodpowiednim miejscu
Moze jednak do ogloszen...?
patrysia   nowe miejsce, nowa szansa:-p
15 lipca 2012 18:22
potrzebuje Waszej pomocy 😀
Szukam pensjonatu dla konia na emeryture.
patrysia a w akis okolicach i do jakiej kwoty ? 🙂
Szukam miejsca dla mojego konia w jakiejś przydomowej stajni . Zależy mi przede wszystkim na codziennym wypuszczaniu koni na padoki (również zimą), najlepiej bez rekreacji. Interesują mnie okolice Dąbrowy Górniczej, Olkusza, Zawiercia, Siewierza, Ogrodzieńca (do 30 km. od Dąbrowy).

Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję.
Kto jedzie do Wyr 4 sierpnia?
TinaTigra   ...w życiu piękne są tylko chwile...
20 lipca 2012 16:22
Czy ktoś na Pustynne Miraże sieę wybiera?
W Błyskawicy w mysłowicach z tego co wiem jest wolny boks 🙂
TinaTigra a kiedy dokładnie sa? n a ile dni jedziecie? z Panem Henrykiem J? 😉
TinaTigra   ...w życiu piękne są tylko chwile...
20 lipca 2012 17:54
Właśnie jeszcze nie wiem z kim 🙂 ale na Miraże sia zapisałam, są w przyszłą sobotę.
Czy są jakieś stajnie w Dąbrowie Górniczej, bliskich okolicach? Udało mi się znaleźć jedynie KJ Ostrowy w Sosnowcu, ale to za daleko dla mnie. Może jest gdzieś bliżej jakaś mała czy prywatna stajnia, cokolwiek? 👀
a czego dokładnie szukasz? pensjonatu, rekreacji, sportu? jest Dakar w Sarnowie (to całkiem blisko, dużo ludzi z DG tam jeździ), Amigo w Będzinie, chociaż to już dalej. w samej DG to nie wiem, może napisz, który kierunek cię interesuje i jaka max odległość 😉
Okolice Dąbrowy, Będzina, Sosnowca, Czeladzi to niestety pensjonatowe pustkowie. Albo tragicznie albo ceny iście warszawskie. NIESTETY. Dlatego konia trzymam ponad 30 km od domu.
Szukam czegokolwiek żeby po prostu mieć kontakt z koniem, porobić zdjęcia i pobyć w stajni, ew. jakaś jazda ale ani kasy ani czasu za wiele więc nie wymagam takiej możliwości 😉 Mieszkam w samym centrum Dąbrowy i myślałam, że może jest jakieś miejsce do którego można podjechać autobusem albo nawet podejść w wolnej chwili.
hm, do Sarnowa dojedziesz z DG, tylko potem od przystanku jest ok. 2 km do stajni. chyba, że będziesz łapać, stopa, np. mnie 😁 myślę, że nikt by nie robił problemów, gdybyś chciała popstrykać, czy coś pomóc
karesowa   Rude jest piękne!
23 lipca 2012 16:58
gllosia Parnas w Chruszczobrodzie, dojazd zarówno autobusem jak i pociągiem z Dąbrowy. W stajni nie byłam sto lat, ale na pewno istnieje, konie są-więc zdjęcia można porobić a i rekreacja też chyba jakaś funkcjonuje.
efeemeryda   no fate but what we make.
23 lipca 2012 18:58
gllosia
jest takie miejsce www.stajniatabun.pl ale tam tylko samochodem dojedziesz, ewentualnie w chruszczobrodzie jest jeszcze stajnia, z centrum to jakieś 20-25minut autobusem  :kwiatek:

Kto z voltowiczów się wybiera na pustynne miraże? My będziemy całą ekipą z tabuna, ale tylko pooglądać, robimy sobie taką całodniową wycieczkę  😉
patrysia   nowe miejsce, nowa szansa:-p
23 lipca 2012 19:42
interesuja mnie stajnie tak 30 km od dabrowy bo zalezy mi na tym zeby mama miala na nia oko bo ja pracuje  w niemczech
calore, trzymasz konia w Dakarze?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się