Olsztyńscy voltowicze

Gdyby kogoś interesowała relacja z kortowskich zawodów 3. czerwca:

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.436400566378017.102614.100000242326402&type=3

zdjęcia są własnością autora 😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
24 czerwca 2012 14:42
37 zdjęcie jest najlepsze  😀 Piękne siwki z 46 i 36  😍 (zwłaszcza ten z 36). A koń na 72  💘
Świetne zdjęcia!
Z innej beczki ( dotyczacej wciaz wytworow naskorka 🙂 ) robie w Olsztynie manicure hybrydowy- idealne rozwiazanie dla kobiet pracujacych przy koniach 😉 poki co dysponuje czerwieniami i frenchem. Tanio- 30 zł. (czy to się kwalifikuje do ogłoszeń?)
katasza a mogę jakieś zdjęcia zobaczyć? 😀 zainteresowana bym była
blackmare   ,,Pracuj nad sobą a z koniem się baw"
27 czerwca 2012 20:07
Koń w nowej stajni wraca do pracy  😉
katasza a mogę jakieś zdjęcia zobaczyć? 😀 zainteresowana bym była



podaję link. http://tablica.pl/oferta/manicure-hybrydowy-olsztyn-40-zl-ID1fWXf.html

Pazury polecam, całkiem nawet nie w kategorii autoreklamy- mam od kilku dni, nie oszczędzam ich ani trochę (obrabiam konie, pielę ogród, zmywam etc), i trzymają się wzorowo.
to lecimy, a ja rzęsy metodą  1:1, też tanio 🙂
UWAGA :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: 🏇 🏇 🏇
OGŁASZAM ŻE [font=Verdana]4 SIERPNIA 2012 ROKU [/font] organizujemy II towarzyskie zawody w stajni Novum - Kobyłocha - 12 km przed Szczytnem 😀 propozycje juz niedlugo  😜 zapraszamy wszystkich serdecznie  :kwiatek:
O!! Do Kobyłochy mam nadzieję pojedziemy! Znów! Cudne miejsce 🙂 bardzo mi się tam podobało 🙂

Czy jakaś dobra duszyczka mi powie, czy Pani Jaskólska jest na miejscu w olku? Napisałam do niej maila (bo musiałam obszernie przypadek opisać a przez telefon to ja się gubię i mam wrażenie, że nie powiedziałam wszystkiego co chciałam) i się zastanawiam, czy to sens miało skoro moze jej nie być. Ktoś pisał, że wyjeżdżała za granicę 🙁
Tak, pani Marta jest w Olsztynie, widziałam się z nią wczoraj w stajni 🙂
Ta pani jest blondynką? po studiach nie dawno? była u mnie wczoraj  😉 znaczy u konia

ja już się nie mogę doczekać zawodów hehe
Może i my do Kobyłochy się wybierzemy 🙂
No i może ja też się wybiorę jak wszystko się uda 😉.
koniecznie dziewczęta 😀 dawać do nas na zawody  🏇 💃


DZIEWCZYNY CZY PASOWAŁOBY WAM ABY ZAWODY ZROBIĆ TYDZIEŃ WCZEŚNIEJ??? TZN. 28 LIPCA???
Wiem, że to nie ogłoszenia, ale w pobliżu Olsztyna. Mam wolny boks od zaraz !!! Więcej info tylko pod numerem tel. 513-197-873
koniecznie dziewczęta 😀 dawać do nas na zawody  🏇 💃


DZIEWCZYNY CZY PASOWAŁOBY WAM ABY ZAWODY ZROBIĆ TYDZIEŃ WCZEŚNIEJ??? TZN. 28 LIPCA???

To w takim razie dzień później (29.07.2012) zapraszam na zawody do Morąga  😉

Edit: propozycje tutaj: [url=http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,2023.msg1458390.html#msg1458390]http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,2023.msg1458390.html#msg1458390[/url]
koniecznie dziewczęta 😀 dawać do nas na zawody  🏇 💃


DZIEWCZYNY CZY PASOWAŁOBY WAM ABY ZAWODY ZROBIĆ TYDZIEŃ WCZEŚNIEJ??? TZN. 28 LIPCA???
  Czy termin jest juz ustalony?Chetnie przyjechalabym pokibicowac.Mam tylko pytanie-czy jest tam mozliwosc poruszania sie wozkiem inwalidzkim?Chcialabym przyjechac z synem.

Kurcze jak zwykle nie było mnie tu wieki i musiałam nadrobić kilka stron.
Otóż wypowiem się co do Michała - robił już kopyta kilku znanym mi koniom i do tej pory się nic nie dzieje, konie nie były za mocno podcięte, nie kulały, super podejście, z każdym koniem sobie poradził a nie były to konie nauczone dawać nóg i które stoją spokojnie, były walki i uważam, że ma świetne podejście. Co do Michała jako weta osobiście nie doświadczyłam ale znajoma korzysta z jego usług już od dłuższego czasu i jest bardzo zadowolona.
Co do pomyłek weterynarzy to tak jak już ktoś wcześniej napisał, zdarzają się nawet najlepszym i nie ma reguły. Tak samo jak z lekarzami.

Lecąc z tematem dalej, ktoś pisał z zapytaniem rymarza od zamków w oficerkach. Ja wszywałam zamki u szewca na kołobrzeskiej (za księgarnią językową, która się mieści na skrzyżowaniu na przeciwko Andergranta, wszył mi bez problemu, fakt że trwało to dosyć długo ale jestem zadowolona.

No i po trzecie, jeżeli ktoś szuka fajnej stajni do jeżdżenia, prowadzę rekreację i zapraszam do odwiedzenia strony internetowej koloniamazurska.pl są tam zdjęcia i wszelkie info pod nr podanym na stronie.
Czesc dziewczyny-mam pytanie. 3 letni walach,nic jeszcze nie umie,a wiec praca od podstaw.Kon nie jest przeznaczony do sportu ani nawet do rekreacji-ma byc typowym koniem "spacerowym".Szukam kogos ,kto popracowalby z nim na lonzy a pozniej w siodle. Czy ktoras z Was sie tym zajmuje i bylaby chetna?Jesli tak,to prosze o pw-podam bardziej szczegolowe informacje. Ubiegne pytanie dlaczego nie zrobie tego sama?-nie chce zepsuc konia swoim brakiem kompetencji,poza tym nie moglabym poswiecic mu tyle czasu ,ile by wymagal. Pozdrawiam i czekam na odzew  👀
Odnośnie Waszych pytań o rzęsy - zakładam za 60 zł, uzupełnianie za 45 zł
[quote author=Achaja_Olsztyn link=topic=216.msg1461645#msg1461645 date=1342336806]
Odnośnie Waszych pytań o rzęsy - zakładam za 60 zł, uzupełnianie za 45 zł
[/quote]

i Robi to superrr !!! jestem przykładem 🙂
co do rzęs to ja też jestem uzależniona  😀 świetna sprawa i do tego bardzo wygodne na co dzień  💘

co do zawodów to przenosimy je na wrzesień  - w chwili obecnej nie mam sił na organizacje bo moje kochane bejbi strasznie mnie męczy  😜

a tak przy okazji ze względu na fakt że to olsztyńscy voltowicze - chciałam przypomnieć, że mamy jeszcze kilka wolnych miejsc w pensjonacie - 45km od Olsztyna, 12 km przed Szczytnem, bardzo dobre warunki, dużo padoków, plac z przeszkodami, hala, fachowa opieka, cena bardzo atrakcyjna -450 zł  :kwiatek: możliwość treningów z doświadczonym zawodnikiem jeżdżącym konkursy 130-140  🏇 zapraszamy  :kwiatek:
Dziś odwiedziłam forumową Ircię i zachwyciłam się Impulsem  😍
***allexandra***, a może jednak udałoby się zawody zrobić jakoś w wakacje? Tak bardzo chcę gdzieś pojechać, a nie ma gdzie  🙁
11 sierpnia bedą zawody w kurkach,propozycje podam na dniach
**Ola**  ja Wieteske odradzam nie wiem jak inni może są zadowoleni, ale ja nie polecam... koń po jego robocie nie mógł zejść sam z pastwiska tak go podciął...

Z racji tego ,że jestem właścicielką pensjonatu dla koni gdzie zajmuje się rehabilitacją kopyt u koni postanowiłam się wypowiedzieć na temat, może nie samego pana Wieteska ale ogólnie na temat prawidłowego werkowania kopyt.
Kiedy kopyto jest werkowane prawidłowo nigdy nie będzie powodowało bólu czy dyskomfortu tym bardziej bezpośrednio po werkowaniu. Nie wycina się podeszwy by nadać jej kształt " miseczki " ponieważ powoduje to iż podeszwa robi się cienka i bolesna. Jeśli podeszwa jest płaska to znaczy że kość nie jest w odpowiednim położeniu w puszce kopytowej ( kość opadła lub z rotowała) powodem tego są słabe listewki ( linia biała) które nie trzymają kości wysoko w puszcze kopytowej.
Kiedy kopyta będą werkowane w prawidłowy sposób , w odpowiednich odstępach czasu a koń będzie miał odpowiednią dietę kość kopytowa " powędruje" w górę puszki kopytowej a na podeszwie zrobi się piękna miseczka.
FrytkensA tylko skoki czy uj też?
Tylko skoczki :-)
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
17 lipca 2012 20:24
Wstawiam propozycje zawodów  😉u Nas        1. Termin zawodów18.08.2012 godz. 11.00

2. Termin nadsyłania zgłoszeń 17. 08 2012 godz. 18

Sposób zgłoszeń : 502 320 273 jascus199@wp.pl

W zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko zawodnika, imię konia oraz konkursy, w których chcę wziąć udział.

3. Program zawodów :

- konkurs klasy mini LL zwykły , max 60 cm

- konkurs klasy LL zwykły , max 90 cm

- konkurs klasy L z rozgrywką, wysokość przeszkód max 100 cm

- konkurs pięciu przeszkod 110 cm



4. Sprawy organizacyjne :

- Opłata organizacyjna wynosi 35 zł od konia

- Nagrody : puchary, medale, nagrody rzeczowe

- Nie obowiązuje dokumentacja PZJ.

- Osoby niepełnoletnie obowiązuje pisemna zgoda rodziców/opiekunów na udział w zawodach.

- Udział biorą wszyscy chętni.

- Organizator nie odpowiada za wypadki, kradzieże i inne zdarzenia losowe mogące przytrafić się podczas trwania zawodów.

- Po zawodach ognisko z kiełbaskami i zabawe z DJ"em                                                                                                                                                                                           
zrób ktoś ujeżdżenie nooo ;p
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się