Oficerki

Na pewno nie taką jak Cavallo, całkiem możliwe, że tak miękką jak Parisy ale ręki nie dam sobie uciąć 😉
a ja dzisiaj zrobiłam pierwszą przymiarkę do oficerek skokowych i dopięłam je na meeega ścisk i to przy pomocy 2 osób, powiedźcie że się rozejdą bo są bardzo zgrabne i na prawdę fajnie wyglądają na nodze, tylko nie chciałabym żeby mi łydki ucierpiały. Wieczorem zrobię podejście nr dwa i może udokumentuje na nodze



a tak przy okazji jakie macie doświadczenia ze skórzaną częściowo podeszwą?

mowa o takim połaczeniu:



bo z tego co dobrze pamiętam to w cavallo mam chyba całą gumowo/plastikową.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
19 lipca 2012 10:23
A ja się zakochałam w tych  😍
Już wiem na co będę składała pieniądze, bo cena całkiem przyzwoita  😎
http://www.rglamicell.com/NL_DetailEN.asp?BookNo=121200
toltek
nieee, są idealne ! 😀
chilli2, uwierz mi, że się rozejdą, ja swoje też kupowałam na ścisk, no i opadną
Fantazja, tyle że wieczorem próbowałam je dopiąć w bryczesach i nie dałam rady 🙁
jest jakiś sposób żeby poszerzyć je bez noszenia? bo przy noszeniu jest opcja tylko na podkolanówki  🤔
Mam prośbę o informację gdzie mogę w Warszawie dostać oficerki Koniga? może ktoś wie? dzięki.
chilli2, a próbowałaś zapiąć na cienkich bryczesach bez podkolanówek?
Help. Ładne ciemnobrązowe sznurowane (typ skokowy) oficerki. ?? Najlepiej za mniej niz 2 tys.
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
19 lipca 2012 14:27
Mam prośbę o informację gdzie mogę w Warszawie dostać oficerki Koniga? może ktoś wie? dzięki.

Chyba Mustang...
Fantazja, tyle że wieczorem próbowałam je dopiąć w bryczesach i nie dałam rady 🙁
jest jakiś sposób żeby poszerzyć je bez noszenia? bo przy noszeniu jest opcja tylko na podkolanówki  🤔


Daj do szewca na rozbicie.
ms_konik dzieki🙂 spróbuję tam się dowiedzieć.
Klami
Hippika ?

Hippiki własnie nie chce.
chilli2, albo spray, możesz kupić w sklepie, gdzie są rzeczy skórzane, np. w Deichmannie są pianki do rozciągania skóry, kosztuje jakieś 14zł, używałam i działa, jakieś 2cm poszerzyło/skóra się poddała
Preparaty do obuwia z Deichmanna sa bardzo fajne. Uzywalam kilku rodzajow do moich oficerek i jak dla mnie efekt - bomba, jeszcze do tego w przystepnej cenie 😉
Klami a Petrie model Coventry?
Oooo, dzieki. Ładnie wygląda ta ciemniejsza wersja. Jaki sklep w PL ma Petrie ?? Jakie to sa koszta ?
http://www.horse-trade.pl/pl/p/Oficerki-PETRIE-Coventry/125

Masz dużo możliwości co do rodzaju skóry, koloru, mankietów, zdobień, kryształków svarowskiego, wkładek podeszw itp itd 😉
miel Z tego co wiem to Mustang na Waszyngtona w Warszawie jest ich przedstawicielem/ dystrybutorem?? w Polsce. Możesz zamówić też w Końskim Świecie u Magdy Kucowej, ale jej zamówienie będzie także szło przez Mustanga, i oni muszą je zatwierdzić.
hanoverka, ale suuuper !!! Dzieki Ci ogromne !!
Nie ma za co, ja też je mam i sobie chwalę, jak będziesz brać to weź 2 cm wyzsze😉
kujka   new better life mode: on
20 lipca 2012 09:10
Klami, Pasi-Konik ma petrie
Nie ma za co, ja też je mam i sobie chwalę, jak będziesz brać to weź 2 cm wyzsze😉


Ja do skoków bym wyższe nie brała, zrobiłam ten błąd  😡
No a właśnie ja wzięłam 1 cm, i kurde jak dla mnie trochę mało. Mogłam wziąc te 2 cm, siadłyby i by była idealna wysokośc jak dla mnie 😉
Czy zamki w oficerkach podlegają reklamacji?
hanoverka, super, dzieki.

kujka, o.... to super. Jak bede w Wawie to podjade i sobie zamówie. 😉

Dramka, ja biore wyzsze. Nienawidze jak potem oficerka jest za niska i wygląda "nie tak". Mam Cavallo obecnie, wziełam wyższe i sie ciesze. Siadły, sa bardzo wygodne a jednoczesnie ładne. Jakbym wzieła wtedy niższe to teraz wygladałyby okropnie kończac sie cały kawał poniżej kolana. Tylko wiadomo, że nowych ofiecerek nie rozjeżdżam w pracy skokowej, a płaskiej jak moge wydłuzyc strzemiona.
Ja żałuje że wzięłam wyższe..chociaż obecnie prezentują się tak:
Petit dzięki wielkie
ja szukam oficerek sznurowanych rozm. 36 do 800zł
poleca ktoś coś, czy może zacznijmy od tego czy w ogóle znajdę za taką cenę? :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się