Olsztyńscy voltowicze

hehe Madzia ma niedosyt, użycze Ci ziemi to sama zorganizuj hyhy  🏇
no ale ja chce wystartowac xd
Witam wszystkich 🙂🙂🙂 Planuje zorganizować  w sierpniu towarzyskie zawody skokowe w Tuławkach i czy byli by zainteresowani i termin do uzgodnienia 😉
kasia jak walniesz jakies ujezdzenie to wpadne na bank! 😀😀
hehe siostra o tym tez myslalam 🙂 i moze cos sie zrobi specjalnie dla Ciebie :*
oo super!!!!! 😀😀😀 jak mi sie uda załatwić transport to z mila chęcią wpadnę 😀 a jakis boks dla siostry sie znajdzie na ten czas? 😀😀😀😀
Widzę, że Dągowiada zapoczątkowała cykl zawodów towarzyskich 😉 Bardzo fajnie, wreszcie coś się dzieje na naszym końskim zadupiu  😅
No toć ba pewnie  xD nocleg tez masz gdybys zaniemogła hahaha ;p;p
Iszka dokładnie. Za rok bedzie trzeba sie spotkac i losować terminy heh
magdanik dobrze mówi. Same skoki  🙁 My chcemy ujeżdżenie 🏇
ale super siostra z Ciebie hehe!! 😀 to wpadam na nocke pewnie z koniem w razie czego co? 😀
wlasnie my z basia16816 wiemy co dobre wiec upraszamy się o ujeżdzenie nawet na najnizszym poziomie ale chociaz jakies! 😀
hehe fiem xD ze jestem fajna xD nie no ale co  do ujezdzenia to bd musiala mi pomoc bo tak troche mniej sie znam na tym ;p
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
19 lipca 2012 21:20
Ksienka a co Ty Egona dzierżawisz,bo widzę że znajomy koń  😉
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
20 lipca 2012 07:37
Ma ktos moze namiary na Pana Piekałkiewicza?
ircia2 zaprzyjazniona jestem tylko z włascicielem Egona i nie musze go dzierżawić  ;p
planuje zrobic zawody w Tuławkach 28.08.2012

edytuj posty
Ksienka edytuj posty ...  Kiedy podasz propozycje?
o niee 🙁🙁🙁 wtedy chyba wyjezdzam
magdanik nieeee 🙁 a miały być ujeżdżeniówki  🙁
Iszka nie bede nic edytowac bo nie mam na to ochoty to po pierwsze a po drugie to propozycje beda po weekendzie dzis bedzie wszystko ustalane
o niee 🙁🙁🙁 wtedy chyba wyjezdzam
   masz zostac i być 🙂:*
[center][img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnpmod.gif[/img] owszem, bedziesz edytowac  😀iabeł: wypowiedz moderowana:
-utrudnianie odbioru forum (uzywanie nowomowy i niezrozumialych skrotow).
- brak edycji postow,
- okazywanie braku szacunku do innych uzytkownikow (ignorowanie prosb o przestrzeganie regulaminu).
- prywatne rozmowy na forum.
[/center]
maleństwo   I'll love you till the end of time...
21 lipca 2012 08:17
Iszka nie bede nic edytowac bo nie mam na to ochoty to po pierwsze a po drugie to propozycje beda po weekendzie dzis bedzie wszystko ustalane


zajrzyj do regulaminu 😉
Jacek poszedl nr do dr piekalkiewicza na skrzynke  :kwiatek:
a ja edytowalam sie nie edytowalo!! zapytalam czemu akurat 28 a nie 25 xd
ej bo ja patrzylam na kalendarz na lipiec a nie na sierpien xD soryyy no 25 sierpnia sorki heheh
Czy w jakiejś stajni (chodzi mi głównie o Robsona, Dągi) odbywają się jazdy mimo obozów? Ew. w której stajni, w okolicy Olsztyna (k. Barczewo lepiej) nie ma obozów/ są jazdy?  🏇


czy orientujecie się gdzie można kupic nowe szory, w którym sklepie (ważne, żeby były na fakturę)
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
21 lipca 2012 21:00


czy orientujecie się gdzie można kupic nowe szory, w którym sklepie (ważne, żeby były na fakturę)
                       Fryta zobacz w AGROMIE
czyli zawody w tuławkach skoki + ujezdzenie będą 25.08 ? ;>
Witam wszystkich  😉. Magdanik zawody są planowane na 25.08.2012. Szczegóły mniej więcej są ustalone i  jutro pojawią się oficjalnie dla wszystkich... Pozdrawiam po dłuuuugiej nieobecności  🙂
ale przeciez 25.08 to wtorek!!!!!!!! xd A Kasia wyżej napisała, że patrzyła na lipiec a nie na sierpień!  😁
magdanik zajrzyj jeszcze raz do kalendarza 🤣 -25 sierpnia to sobota 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się