Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Hehe, właśnie też chciałam wstawić ten link i zapytać 🙂
Ładne to. Ciekawe jak się robi.
Niby jest napisane że białe tatuaże, ale są lekko wypukłe... hmmmm.
Tatuaże robione białym tuszem (:
W komentarzach ludzie piszą, że to skary są 😉
No właśnie ja już też nie byłam pewna, bo w sumie nie wiem czy takie drobiazgi da się zrobić tak dokładnie jako skare?
Moja ciocia ma biały tatuaż i wygląda troche jak skare tylko właśnie nie jest wypukłe, może pomieszali tam w linku bo te na ramionach wydają mi sie być tatuażami  🙂
Atutowa, dałoby się 😉 stawiam na skaryfikację robioną kwasem, jestem pewna niemalże w 100% 😉
MaiiaF, jak kwasem? myślałam,że skare się robi tylko wycinając skórę.. Bo te cacka z linka coraz bardziej mnie przekonują do skaryfikacji  😉
Alabamka, znajoma też ma biały tatuaż, tylko maluuuutki, i wydaje mi się,że wygląda inaczej niż podlinkowane dzieła..
Atutowa skary można robić też poprzez wypalanie:
odmiana sztuki zdobienia ciała poprzez nacinanie, zadrapywanie lub wypalanie skóry
I zdecyduj się tutaj na to co najmniej będzie bolało  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 lipca 2012 20:16
Atutowa, znam dwie naprawdę dobre, ale z Warszawy. Jeden z nich jest po medycynie, ogólnie zajmuję się tatuażami, piercingiem.

Natomiast we Wrocławiu jest naprawdę super tatuażystka, który w końcu otworzył swoje studio na Dąbrowskiego (koło dworca pkp). Cuda robi, bez kitu.
JARA dasz jakiś namiar gdzie można pooglądać prace?
Tatuowani w Hard to Forget w Łodzi - poszukiwani!  👀
Szukam opinii o chłopakach 😉
jak łodz , to tylko do Zmierzchu  🙂
Poważnie?
Ale masz jakieś "ale" co do Hard to Forget?
Może być na PW.

Edit: jesli do Zmierzchu, to do kogoś konkretnego? Jak u nich z terminami? Też z miesięcznym wyprzedzeniem?
Michał w Zmierzchu .

musisz do nich zadzwonic i zagadać 🙂 nic do tamtych nie mam , ale to miejsce sprawdzone i znane w lodzkim .

wczesniej dodawałam dzieła Michała moich tattoo
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 lipca 2012 18:50
który to michał? bo ich tam jest dwóch zdaje się 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 lipca 2012 19:09
JARA dasz jakiś namiar gdzie można pooglądać prace?


Jasne, strona FB działa krótko, od czasu kiedy założył oficjalne studio. Moi znajomi tylko u Staszka się dziarają. Facet naprawdę robi dzieła sztuki.
Facebook

Prace, które robił moim znajomym, chyba już 13 już tatuaży zrobił ekipie ode mnie.
Monika
Monika
Agnieszka

Reszty nie ma w albumie.
taki w rurkach , chudziutki , z rękawem na ręce i za uchem na tattoo  🙂
Jara - świetne prace!!!
i od dzisiaj mam kolczyka w wardze  😀iabeł: 2 miechy i zmieniam na kóleczko  🏇
Naciau Zdjęcie!    😜czemu aż 2 miesiące?  😲
Przyznam, że tatuaże jakoś mnie w ogóle nie ruszają, ogólnie niezbyt się podobają... Za to dużo bardziej skaryfikacja. Co nie znaczy, że planuję 😉 Jakoś tak skaryfikacja wydaje mi się stopiona z człowiekiem, a tatuaż bardziej jak namalowany na. Chociaż te białe, nie widziałam nigdy wcześniej, mają jakiś urok.
zalcia97

juterkiem  🙂 bo mi powiedziała ,ze goi się 2 miechy i żeby tam nie grzebać  😉
Naciau to czekam 🙂 to dziwne, bo tak wstępnie goi się 2 tygodnie,ja czekałam chyba do miesiąca z  wymianą i wszystko dawno było okej  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 lipca 2012 22:02
To, ze rana nie ropieje i nie jest spuchnięta nie znaczy, że się zagoiło.
JARA  ja w ogóle nie miałam spuchnięte xd. Ale to mniejsza, piercer powiedział ,że po 2 tygodniach się zagoi no i tak było.Normalnie wszystko robiłam,dawno zmieniałam kolczyki i on też powiedział,że wszystko już jest okej.
Po dwoch tygodniach, mimo,ze to kwestia indywidualna to moze sie wygoić kłucie z zewnątrz. Więc po co podrażniać niecierpliwością kanalik?
No pewnie,że lepiej zaczekać ,chociażby dla pewności,ale 2 miesiące to moim zdaniem lekka przesada. Ale jak kto lubi,z resztą każdy niech słucha tego,co mu przekłuwał  :kwiatek:
Ja jestem  przed zrobieniem kolczyka w jęzorku...w zasadzie jestem zdecydowana...chociaż boje się igieł itd. czy możecie mi napisać jak to mniej więcej wygląda...? czy trzeba iść z własnym kolczykiem..? tutaj jest super studio więc chyba muszą mieć....raczej samo kłucie nie boli, gorzej na następne dni....ile mniej wiece się goi...? ja liczę gdzieś ok. tygodnia taki dyskomfort..opuchlizna itd...kurczę...czy wypada w wieku 29 lat takie numery robić...? hahah ale już tyle lat mi się podoba...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się