Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

Widziałam też filmik, gdzie ludzie, zapewne jakiś festyn czy coś takiego, wypuszczali szybko galopujące konie. No i stała ściana ludzi, którzy zarzucali koniowi lassa na nogi i powalali go. W pełnym galopie koń walił o ziemie.
Nigna   Warto mieć marzenia...
21 lipca 2012 23:02
pampera: ten filmik o "przygotowaniach" był ze 2 razy wstawiony kilka stron wcześniej ; )
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
22 lipca 2012 08:17
Wstawiałam ten filmik już co prawda w wątku o przydomowej stajni i na towarzyskim ale jakoś nie mogę się powstrzymać, za każdym razem jak oglądam tak samo mnie bawi 😁 Tutaj również przeproszę za przeklinanie i śmiechy ale sytuacja była genialna,koń pomaga sprzątać 😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 lipca 2012 10:06
Mieliśmy w szkolnej stajni konia z "własnym światem"- wszystkie konie wybiegają na padok, bawią się, zaczepiają, skubią siano, a Harry zawsze miał jeden schemat pracy. Wychodził, szukał patyczka, łapał patyczek w zęby, stawał w kącie padoku i sobie nim machał caaaalutki dzień...
Koński Harry Potter i jego próby wykrzesania magii z patyczka 😵
pampera: ten filmik o "przygotowaniach" był ze 2 razy wstawiony kilka stron wcześniej ; )


Ajjj musiałam go przeoczyć... wybaczcie  :kwiatek:


Mieliśmy w szkolnej stajni konia z "własnym światem"- wszystkie konie wybiegają na padok, bawią się, zaczepiają, skubią siano, a Harry zawsze miał jeden schemat pracy. Wychodził, szukał patyczka, łapał patyczek w zęby, stawał w kącie padoku i sobie nim machał caaaalutki dzień...
Koński Harry Potter i jego próby wykrzesania magii z patyczka 😵


A może szukał swej miotły by odlecieć ?  😎 taki odlotowy koń !  🏇

Mój kiedyś złapał patyk na padoku i przegonił swoich towarzyszy tym patykiem  😅
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
22 lipca 2012 14:03
-teledysk z końmi w tle, nie bardzo mi się podoba.
Hipp   Hipster Hippoland
22 lipca 2012 17:19
Widziałam to :/ Dla mnie straszne :/
boże, nie mogę patrzeć jak oni galopują na tych chudych koniach i je szarpią na wszystkie strony. widać, że to może pierwszy raz na koniu siedzi  😵
To miasto + konie - beznadziejne połączenie ! No i do tego ten galop... szczerze ? Dotrwałam do niecałej połowy teledysku...
Piękny filmik ,który przed chwilą znalazłam w necie
🏇
elegance1 piękny filmik !
anil22 do samego końca siedziałam z miną "o co kaman? Co to za filmik?"  😵 ale końcówka wymiata  😂 😁
tez z poczatku nie wiedzialam o co chodzi 😀
Nigna   Warto mieć marzenia...
24 lipca 2012 22:04
Może nie końskie ale musiałam dodać bo mnie zszokował poziom głupoty tego gościa. ; o
Uwaga Drastyczne !
http://www.sadistic.pl/bo-pies-musi-sie-wybiegac-vt128284.htm
Ja sie zastanawiam czemu ten deb*l co to nagrywał nie zajechał gościowi drogi już dużo wcześniej jak widział że psiak już nie ma siły biec ; /  Wszystko byleby zaistnieć. Gościu na skuterze jak dla mnie powinien pójść siedzieć ; /
w głowie tłoczą mi się same przekleństwa.  😵
zgadzam się, gościu na skuterze powinien iść siedzieć !
a co do osoby nagrywającej - mnie by od razu sumienie ruszyło...
Gniadata   my own true love
24 lipca 2012 22:46
Ksekresi, ta sekcja jest może gdzieś na necie? Jesli tak to dałabyś link, czy coś? :kwiatek:
(Ja wiem, że jestem poryta, ale serio mnie takie rzeczy interesują... Nie pochwalam, broń Boże, żadnych metod doprowadzania tych koni do takiego stanu, bo to jest straszne.)
Gniadata    Wiesz co , spróbuje poszukać ale nie wiem czy znajdę , wtedy trochę błądziłam po youtube i musiałam w to przypadkowo wejść , ale poszukam  👀



Uwaga dość drastyczne:/ to jest ten filmik o którym mówiła pampera żal tych koni  🙁 🙁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
25 lipca 2012 11:43
Już któryś raz z kolei się tu pojawia...
CzarownicaSa  przykro mi nie zauważyłam, ale skoro była o tym mowa to niech już zostanie.
Nigna   Warto mieć marzenia...
25 lipca 2012 13:24
Ksekresi: na poprzedniej stronie napisałam Ci że był już w tym wątku  🤔wirek: I to kilka stron wcześniej...
Edit : o, nawet na tej stronie pojawia się ta informacja  ^^
cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
25 lipca 2012 15:59



Uwaga dość drastyczne:/ to jest ten filmik o którym mówiła pampera żal tych koni  🙁 🙁


jezu jak tam można robić..... rozpłakałam się...
dla odmiany wstawię coś "miłego"
moja szefowa i Pernod
Gniadata   my own true love
25 lipca 2012 20:43
Ksekresi ok, dzięki za fatygę - poczekam :kwiatek:
Nigna    no trudno to pojawi sie jeszcze raz  😲
Gniadata   my own true love
25 lipca 2012 21:42
Nie wiem, czy to już było, no ale...:

Straszne.  😲
😲 😲 😲 😲 😲
nie wiedziałam gdzie to wrzucić... ktoś wie coś więcej?? co to wogóle za pomysł?  🤔
aż się popłakałam na tym ostatnim filmiku.straszne;/ powiesiłabym ludzi za takie coś !!!!
brak słów...
Nigna   Warto mieć marzenia...
28 lipca 2012 10:20
zoja: było już kilka razy.  Jakiś ktoś postanowił sobie nauczyć swoje konie skakać do basenu z dużych wysokości  : ) Ot cała zagadka. Zrobiło to furorę  ; )
zoja, dla mnie to full of głupota!!!!!!!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się