Książka skarg i wniosków

Cy mógłby ktoś poprawić to moje zdjęcie w dzieciach, bo nie wiem co porobiłam...
Chciałam sama na siebie donieść, ale napisało mi, że to nie ma żadnego sensu  😂
pok, ale co tam mam poprawiac? prawdopodobnie edytowalas to zdjecie, cos wklejalas i ono wyszlo wklejone do duzej grafiki.
a na przyszlosc w takiej sytuacji mozesz zglosic post nad/pod twoim i opisac w komentarzu o co chodzi 🙂
Pewnie tak. Biegła w sztuce pejntowej nie jestem.
Dobrze wiedzieć na przyszłość.
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
20 lipca 2012 23:07
Można by coś zrobić z kolejnym offtopem w kwiatkach? :kwiatek:

A w ogóle wnoszę o zamknięcie tego wątku, teraz już naprawdę nie ma sensu, ciągle wywiązują się tam kompletnie offtopowe, jałowe dyskusje wyciągające z ich autorów całą ludzką głupotę :kwiatek:
błagam... zamknijcie ten wątek/przenieście:
POSZUKIWANY OGIER EMAN !!
http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,88756.0.html
dzieci przyszły się pobawić do piaskownicy  😎
Dworcika   Fantasmagoria
22 lipca 2012 16:21
Becia23, pozwól ludziom dyskutować jak chcą i o czym chcą. Jeśli sama nie chcesz/nie uczestniczysz w tych rozmowach, to nie dyktuj innym warunków. Wątek Ci się nie podoba/znudził się, to po prostu nie zaglądaj.
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
22 lipca 2012 17:09
A niech sobie dyskutują, ale od dłuższego czasu tam co drugą stronę jest potężny offtop 😉
Dworcika   Fantasmagoria
22 lipca 2012 17:58
To chyba lepiej pilnować, żeby offtop się nie tworzył zamiast zamykać w diabły cały wątek? 😉
Druga sprawa, że on zawsze będzie na pograniczu, bo zawsze znajdą się obrońcy uciśnionych i inne takie.
mam takie wrażenie ,że katija mnie próbuje zdenerwować, tylko dlatego ,że mam haflingery ,a jak już napiszę o nich w jakimś temacie to odrazu próbuje mnie zdołować tekstem ,, męczysz już tymi haflingerami'' .Uważam ,że moderator nie powinien ignorować haflingerów bo w końcu jest to forum o koniach i jeździectwie . Mam prośbę do katiji proszę o wyrozumiałość bo w Polsce ludzie hodują oraz posiadają konie różnych ras. A takie ignorowanie danej rasy koni jest niesmaczne  🤔
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 lipca 2012 07:03
elegance1, a nie odnosisz wrażenia, że Ty i jeszcze jedna osoba na tym forum robią wrażenie jakby nie było i jakby nie znały innej rasy niż haflingery?
Dworcika   Fantasmagoria
23 lipca 2012 08:27
Może nie znają i nie wiedzą, że są? 😁 Z góry mówię, że nie jestem w temacie, nie wiem o co dokładnie chodzi, ale chyba nie posądzałabym Katiji o jakiekolwiek stopień wredności TYLKO dlatego, że ktoś mówi o haflingerach.
elegance1, a nie offtopujesz radośnie?
cieciorka   kocioł bałkański
31 lipca 2012 23:23
Chyba się coś wyszukiwarka zkiepściła...
root   szef wszystkich szefów
01 sierpnia 2012 02:21
u mnie działa 😉
Co sie dzieje z galerią? Widzę, że są zmiany, problem w tym, że zdjęć nie mogę załadować. Wybieram zdjęcie, klikam, żeby je zapisać i klops - wyskakują mi 4 opcje (wybór większej ilości zdjęć, przejście do albomu itd.), czegokolwiek bym nie wybrała, to przeskakuje momentalnie tam, gdzie chcę, ale tego nowego zdjęcia nie ma. Żaden zielony pasek, o jakim mowa tez sie nie pojawia.
root   szef wszystkich szefów
05 sierpnia 2012 23:34
Niespodzianka - nowa wersja wgrywarki plików.
Jak coś nie działa, to trzeba mówić. Powiedz mi jaką masz przeglądarkę.

Dla osób którym coś nie działa, podłączyłem link do starej wersji, gdzie wrzucało się po jednym pliku.
Niespodzianka, właśnie napisałam, że mi nie działa 🙂

Obecnie korzystam z Opery.
root   szef wszystkich szefów
05 sierpnia 2012 23:43
A czy jest to najnowsza Opera v. 12.00?

edit. a nawet 12.01 już jest widze 😉
Jesli dobrze patrzę, to mam 11.52, kompilacja 1100.
I niiic mi to nie mówi. Dawno nie aktualizowałam, więc najnowszej na bank nie mam.
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
06 sierpnia 2012 09:58
Tylko ja mam rozjechaną tą stronę wątku? http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,93.4260.html
dzieło remendady 😉
mam wrażenie, że trzeba zrobić obowiązkowe szkolenie użytkowników forum ze skracania linów...
to chyba remendada narozrabiala.
cieciorka   kocioł bałkański
06 sierpnia 2012 12:23
root, u mnie dzisiaj też już działa 🙂

root, a czy umiałbyś mi poradzić na mój problem z emotkami? Te, które są w dodatkowym okienku nie wyświetlają mi się 🙁
trzynastka   In love with the ordinary
06 sierpnia 2012 12:52
A mi w ankietach brakuje opcji.
root   szef wszystkich szefów
06 sierpnia 2012 13:40
Dworcika, spróbuj zaktualizować operę do najnowszej - zrobisz to w menu > pomoc > sprawdź aktualizacje. To zajmie dosłownie 5 minut, a w nowej operze poprawione są błędy starej i m.in. działa nowa wrzucarka.

cieciorka, sprecyzuj gdzie się nie wyświetlają ikonki z nowego okienka? w tymże okienku czy w poście?
root, dziękuję :kwiatek:
czy można usunąć albumy w galerii?
czy można dodać w ogłoszeniach opcję wyszukiwania ogłoszeń danego użytkownika?
root   szef wszystkich szefów
10 sierpnia 2012 13:23
Oglądając jakieś ogłoszenie, możesz kliknąć pokaż inne ogłoszenia tego użytkownika.
Możesz też kliknąć w przycisk ogłoszenia w swoim profilu, widoczny też na forum pod avatarem.
Możesz też zawsze wpisać nazwę użytkownika w wyszukiwarkę.
zdarza mi się oglądać ogłoszenia bez wchodzenia na forum, więc opcja nr 2 odpada (z lenistwa, to fakt)
wpisz w wyszukiwarkę Ada... ta opcja jest mało precyzyjna 🙂
opcję nr. 3 również znam, ale najpierw muszę trafić na jakiekolwiek ogłoszenie interesującego mnie użytkownika

jak nie ma takiej opcji to przeżyję, ale byłoby to pewnym ułatwieniem 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się