konie małopolskie

galopada_   małoPolskie ;)
03 lipca 2012 08:01
iwona9208 podróż bezproblemowo - załadowana w 30sekund i przyzwyczajona do jezdzenia więc bez zadnych uspokajaczy itp. W nowej stajni czuje sie dobrze, wlascicielka mowi, ze nie wygląda i nie zachowuje sie jakby była zdenerwowana  🙂
Madagaskar (Emetyt x Hippies)
ur. 07.01.1996




Galopada, życzymy łaciatce szczęścia na nowej rodze życia 🙂
galopada_   małoPolskie ;)
13 lipca 2012 08:30
nasz 17letnia złota kura  😉


galopada_, oooooooooo kurcze.....
galopada_   małoPolskie ;)
13 lipca 2012 09:22
i wiadomo po kim synuś wygląda tak:



😁 😁
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
13 lipca 2012 09:26
Kura znosząca złote jaja?
galopada_   małoPolskie ;)
13 lipca 2012 09:29
ElaPe w przenośni jaja, dosłowni dzieci  🤣



Moja malopolanka z matki po Sebastianie, ojciec Bobinski, czort nie kon🙂
dzis sobie ogladalam mame Twojej Brendziulki-cudna  kobyla🙂
Sliczne to one sa, ale zeby jeszcze jezdne🙂
nie sidzialam na Biebrzy wiec nic nie moge powiedziec,rusza siefajnie,charakter i temperament fajny,ale  jak z jezdnosia nie wiem,na razie mamy zagwozdkeSaganek,Burgund czy Berlin Bej na nia
cieciorka   kocioł bałkański
20 lipca 2012 23:47
[quote author=galopada_ link=topic=98.msg1449819#msg1449819 date=1341298104]
Jutlandia i pierwsza jazda w nowym domu w Finlandii  😀 😀
[/quote]
Szkoda że nie pojechała do Danii :P
Wieźli ją samochodem całą drogę?
cieciorka, no chyba promem 🙂
galopada_   małoPolskie ;)
22 lipca 2012 17:49
tak nawet dostala zakupionego specjalnie dla niej w Pl bukmana  😉 najpierw samochodem, pozniej promem  🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
22 lipca 2012 22:01
Na zdjęciu my z dzisiaj  😀
Zawody w Leśnej Woli, IV kwal. Otwartego Pucharu Podkarpacia kategoria srebrna czyli klasa P.
Koń spisał się rewelacyjnie! L-ki na czysto, P ze zrzutką z mojej winy, troszkę przycykaliśmy, jak 3/4 ludzi jadących ten parkur  😉
Jestem z konia dumna! 😍 😍 😍
cudowne są wasze małopolskie konie , bardzo się cieszę ,że wreszcie polskie konie są tak piękne  😀
Mozii Gratuluję , masz dzielnego konia  😉
Przypomnę się z moim małopolakiem 😉
a to my.. 14miesięczny po Jurandzie
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
23 lipca 2012 22:43
monia, dziękuję  :kwiatek:
Jeszcze dwie nasze fotki z niedzielnego OPP i jedna z sobotniej dekoracji😉
cieciorka   kocioł bałkański
24 lipca 2012 09:12
Mozii, zmniejsz ostatnie zdjęcie!
galopada_   małoPolskie ;)
24 lipca 2012 11:38
a u nas potwierdzona zrebnosc u 4 klaczy  😅 3xDionizos i 1xDiokles  💃 💃 💃
sei   . let's grow old together & die at the same time .
24 lipca 2012 12:52
galopada_, gratuluję 🙂 myślisz, że dzieciaki wyjdą siwe?  😀iabeł:

czy ktoś z szanownych wybiera się do 'Zbyszko'? nie siedzę w ogóle w małopolakach, ale będę na 99% na tej wystawie. chętnie przyjrzę się jakimś 'znajomym' koniom 😉


poszukuję też wszelkich informacji, zdjęć na temat klaczy Jej Wysokość po Toledo xx (na temat tego ogiera również, widziałam jedną kobyłę po nim Huanitę - matkę ogiera Huzar) z matki po Blagier. póki co udało mi się dowiedzieć, że kobyłka jest Walewicka, urodzona '99. w bazie koni figurują 3 jej dzieciaki - 2 po Frazesie i jeden po Grey - również byłabym wdzięczna za zdjęcia i info na temat tych koni  :kwiatek:
galopada_   małoPolskie ;)
24 lipca 2012 18:04
sei ważne żeby były zdrowe, poprawne i (pozniej) fajne użytkowo. Wtedy mogą być jakiej tylko chcą maści  😉
a ja bylam w odwiedzinach u najlepszych malopolskich ogierow 😅 Saganek i Burgund w fantastycznej formie,wigor,iskierka w oku no zyczylabym zeby te o polowe mlodsze tez tak mialy. Berlin Bej jak zwykle dostojny, Saganek przylepka,kochany niunius i coraz mniej "latajacy". Do tego zrebaki po Grey-ostatni rocznik, dwie bdb corki,jedna ciutke gorsza eksterierow, ale za to charakter i ruch 😜
ehh rozmowy z hodowcami niestety pokazuja, ze niektorzy pseudoznawcy niszcza ta rase swoimi zachowaniami,pomowieniami itp., ale juz niedlugo 😎
ciesze sie, ze sa tacy ludzie jak Osiczko...i juz sie nie moge doczekac kolejnej wizyty
Sei - mialam kontakt z trzema toledziakami, od walewickich klaczy, krotko-slabe, ruchowo slabe, eksterierowo slabe, jedynie charaktery do walki, niestety mozliwosci mhm no😉,ale jest taka Magnolia tez corka Toledo wiec reguly nie ma.
Karla🙂
Jesteś trochę nieuczciwa po Toledo było sporo bardzo pzrzyzwoitych koni - Fazer, Magnolia, Florencja, Bon - wszystkie te konie * i wyżej. A to już nie są przelewki imo. Poza tym Toledo pozostawił bdb matki m.in. Huanitę - matkę Huzara i Czmepionki ZT kl. Husaria; Diodę - babkę Dionizosa i Dioklesa. Poza tym sam Toledo ma ciekawy rodowód, jest synem Dakoty, którego synowie (i on sam) dawali konie o predyspozycjach sportowych, warto wymienić choćby: Wag (Omen/Dakota xx), Horsens (Dakota xx), Holz Sport Agresja (Kirpan/Dakota xx) 😉 Linia żeńska u Toledo też zacna, a że on sam mały to nie należało się spodziewać na angloarabskich matkach mastodontów 😉

galopada
Gratki, trzymam kciuki za Dioklesa najmocniej 😉

Nasza najmniejsza młp
galopada_   małoPolskie ;)
24 lipca 2012 18:27
armara młoda jest piękna! 🙂😉


nasz młody Sadam




i Sadamka

armara nie widze nieuczciwosci w mojej wypowiedzi- opisalam trzy, bardzo kiepskie (jeden na kwalifach do ZT przy marnej stawce dostal chyba cos kolo 71 pkt)konie, ktore mialy takie same usterki eksterieru (z reszta popatrz chocby na Magnolie),slaby ruch ( podpytaj o to Michalka),mialy serce, ale niestety mozliwosci na wiecej niz 120 nie bylo...Toledo w rodowodzie jest tak samo ostro dyskutowany jak inny folblut- Judex.
o samym Toledo mozna porozmawiac z jego jezdzcem 😎
co do matek to u Huanity nie należy szukać tego co dobre tylko przez ojca, bo strona żeńska jest bardzo mocna,
to samo Dioda... córka Diablotki, która z innymi ogierami dała jeszcze lepsze potomstwo ( po Greyu szczególnie)
co do rodowodu- ja sama bardzo cenię konie z Dakotą w rodowodzie 😀
galopada wiecej wiecej- jak tam Jusio w ZT?
aa jeszcze co do mastodontow- to te po Toledo byly b.rozne, jeden delikatny, drugi sredni i pelny jego brat lup ordynus😀
galopada_   małoPolskie ;)
24 lipca 2012 19:55
to jeszcze taki Day'ek  🙂

sei   . let's grow old together & die at the same time .
24 lipca 2012 20:19
galopada_, a które kobyły nimi pokryliście?
mnie się strasznie podobała jedna kasztanka od was. zdaje się właśnie po sadamie.
Karla, pokaż jakieś foty starszych panów w takim razie 🙂
armara, młoda piękna! taka laleczka 😉 nasza arabka w stajni (też ma chyba coś ~4 miesięcy) wygląda masywniej  😁

no dobra to tyle o toledo... generalnie ok, ale szału nie ma jeśli dobrze rozumiem. za to może klacze po nim nie dają najgorszych dzieci?
co do samej kobyły to jej pełen papier TU.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się