sklepy internetowe

Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
20 lipca 2012 13:01
wielki - dla sklepu www.equitom.pl. Zamówiłam w sklepie owijki, które rzekomo miały być na drugi dzień jak zapewniała mnie Pani, bo już tego samego dnia miała złożyć zamówienie. Nie ma głupich, trochę siedzę w tym biznesie więc domyśliłam się, że na drugi dzień ich nie będzie, co najwyżej na po jutrze albo pod koniec tygodnia, mimo wszystko zamówiłam. Tak jak się spodziewałam nie było ich na drugi dzień, ani do końca tygodnia, ani nawet w przyszłym tygodniu. Kiedy wreszcie zdenerwowana zadzwoniłam po ponad 2 tygodniach Pani łaskawie powiedziała mi "właśnie miałam do Pani dzwonić". Paczka przyszła bez moich owijek, które rzekomo skończyły się w hurtowni, ale łaskawa Pani może mi zamówić inne - droższe. Podziękowałam grzecznie i kupiłam sobie je w innym sklepie.

+ dla sklepu GnL. Wszystko jest zgodne z opisem i zamówienia są realizowane w czasie podanym na stronie albo jeszcze szybciej. Do tego bardzo rzetelna obsługa w sklepie.
- dla GnL - większości nie ma w sklepie i trzeba trochę poczekać, aż zostanie ściągnięte do sklepu.
bardzo duży plus dla sklepu arcus-konie.pl - sprawny kontakt, szybka wysyłka i fajne promocje 🙂
- dla sklepu horseline.pl . Bryczesy przyszły po 2,5 tygodnia, były za małe, więc odesłałam  z powrotem. Pani miała urlop dlatego grzecznie czekałam i nie dzwoniłam. Później nie mogłam się do niej dodzwonić, przez 3 tygodnie od telefonu nie wysłała pieniędzy. Doszły dopiero w tym tygodniu 🤔
Ogromny plus dla cztery-kopyta.pl. Przyjazna promocja, świetna obsługa i błyskawiczna przesyłka  :kwiatek:
+ Dla sklepu konik.com.pl , ekspresowa wysyłka, wędzidło śmiga jak należy 🙂
Duży plus dla sklepu Black Horse (kupowałam u nich przez Allegro). Dobry kontakt, natychmiastowa wysyłka i przyjemne ceny 🙂
+ dla atos.sklep.pl za przyjemne ceny, rabaty i informowanie przez sms jak towar o który się (nawet dawno)pytało jest już dostępny
Gillian   four letter word
23 lipca 2012 12:50
+ dla mkslepu, jak zwykle szybko i sprawnie, jedyna ość to taka, że nie zmienili numeru telefonu i kurier dobijał się na mój stary nieaktualny, wobec czego paczkę zamiast w piątek to dostałam dopiero dziś, a czekałam bardzo na leki dla kunia 🙁
Wielki + dla tundra.pl miły kontakt, szybka dostawa, wszystko w porządku, Gorąco polecam.
+ dla konik.com.pl zamawiałam od nich na allegro, szybko, miło, bez problemu.
equum   Niech koń będzie z tobą.
23 lipca 2012 13:19
ogromny - dla sklepu horseline.pl zamowiłam bryczesy czekałam na nie około miesiąca dostałam zupełnie inny kolor niż był na zdjęciu i na dodatek były sporo za duże a z rozmiarów wynikało że będą idealne. Poza tym Pani która mnie obsługiwała bardzo nieprzyjemna 🙁 
a + dla sklepu gnl.pl robię tam zakupy od około półtora roku nie zawiódł mnie ani razu 🙂 Czasami jest długie oczekiwanie na przesyłkę ale to raczej dlatego, że jak robię zakupy to są dość spore 🙂 Ale jak najbardziej polecam każdemu.
Duży plus dla Czterech Kopyt. Profesjonalne podejście, kontakt telefoniczny w celu szybkiej wysyłki, przesympatyczna obsługa. Sklep po raz trzeci udowodnił, że warto do niego wracać!  :kwiatek:
minus dla atos.pl

zamawiałam 2 razy. za pierwszym razem Mash i dziegieć. Mash doszedł po 2 tygodniach, więc znośnie (pomijając fakt że miał zostać wysłany siódemka, a został wysłany K-exem, czyli najgorszą firma w historii usług kurierskich), ale po 6 tygodniach po dziegciu nadal ani śladu, więc się przypomniałam nieśmiało i dowiedziałam się, że "niedługo zostanie wysłany". Ok, nie będę się przejmować dziegciem jakoś specjalnie, ale mijają kolejne 2 tygodnie i nic, więc przypominam się po raz kolejny i oto co dostaję w odpowiedzi:
"Witam, a co było zamawiane? może przeoczyliśmy coś"
no najwyraźniej...
dziegieć doszedł po 2,5 miesiąca...

zanim doszedł, złożyłam kolejne zamówienie na pasze. Po tygodniu ciszy dostałam taka odpowiedz na mojego maila:
"przepraszamy za utrudnienia ale bylismy przez pare dni nie dostępni ponieważ byliśmy na mistrzostwach - zamówienie jest realizowane."
super, ale może by tak poinformować o tym wcześniej?
po kolejnym tygodniu:
"pasza jest przygotowana do wysyłki"
ostatecznie zrezygnowałam i poprosiłam o zwrot pieniędzy.
po tygodniu zapytałam kiedy mogę się spodziewać pieniędzy - pani odpisała, że " w dniu dzisiejszym zostanie uruchomiony przelew do Państwa.", co jednak nie poskutkowało pojawieniem się pieniędzy na koncie przez kolejny tydzień. Doszły po kolejnym upomnieniu.

podsumowując - niskie ceny Atosa nie są mnie w stanie przekonać do kolejnych zakupów....


w sumie plus dla bergo
zamówiłam horse vital plus eggersmanna z dostępnością 3-4 dni po czym dostałam maila, że jednak muszę trochę dłużej poczekać (ok 2 tyg.), paczka będzie tego i tego dnia. No i faktycznie była tego dnia. Szkoda że witaminy tylko z 3-miesięcznym terminem wazności (mam 1 konia, więc skarmię na styk), ale to raczej wina eggersmanna. Kiedys z (z tego co pamietam) xhorse dostałam zupełnie przeterminowane, ale reklamacja poszła szybko i absolutnie bezproblemowo

+ dla GNL.PL - bezproblemowy zwrot i w miarę szybki zwrot pieniędzy. Szkoda tylko że odzież jeździecka nie ma podanych wymiarów albo chociaż orientacyjnego info o rozmiarówce (zanizona/zawyzona)...
do usunięcia 😡
+ animalnia
- weryfikacja email'em, co z zamówieniem
- szybka dostawa
- gratis do paczki 🙂

jak zwykle + dla konik.com.pl, świetny sklep, szybciutka wysyłka (następnego dnia po złożeniu zamówienia już było zrealizowane, tylko weekend nas zastał i kurier nie kursował), miło, fachowo, wszystko było na miejscu
A czy ktoś wie dlaczego sklep capriola się likwiduje?
Kolejny wielki + dla wydawnictwa Galaktyka - książki z super rabatami, zawsze dostępne i w domu już na drugi dzień 🙂
+ dla trzyfoule.pl

Drugi raz tam kupowałam, wszystko sprawnie i z gratisem. I asortyment chyba zwiększyli 🙂
+ dla horsehouse 🙂
na początku byłam trochę niezadowolona, bo czas realizacji zamówienia się przedłużał (ale nie z winy sklepu) i musiałam się ciągle upominać o informacje o stanie realizacji zamówienia, ale zamówienie w końcu dotarło. okazało się, że nie trafiłam z rozmiarem butów i nie było najmniejszego problemu ze zwrotem. kontakt super, pieniądze błyskawicznie wróciły na moje konto co niestety nie jest regułą. na pewno jeszcze skorzystam z ich usług.
+ dla horsehouse. dobry kontakt, szybka przesyłka i towar w 100% zgodny z opisem.
sztyblety pasują jak trzeba 😁
Ponownie wielki plus dla horsefeed.pl ekspresowa wysyłka 2 dni po wpłaceniu kasy 🙂
kupował ktoś coś tutaj:
http://zogala.com/sklep/index.php
?
plusy dla: gnl.pl,
                  okser.pl,
                  sprzetjezdziecki.com

Sprawnie, z dobrym kontaktem. W okserze musiałam jak zwykle poczekać, ale tyle, ile było zaznaczone przy produkcie, za to na maile z pytaniami o rozmiary różnych rzeczy odpisują mi zawsze bardzo szybko. Podobnie gnl.
desire   Druhu nieoceniony...
27 lipca 2012 10:06
A czy ktoś wie dlaczego sklep capriola się likwiduje?


podłączam się do pytania.
+ dla Horse Line. Zamówienie przyszło następnego dnia, wszystko szybko i sprawnie.
Duży + dla Horse Line. Zamówienie już na drugi dzień było u mnie - z wymianą rozmiaru też nie ma problemu.
+ dla Pasi Konika
ponownie duży minus ! dla ihaha.pl za brak odpowiedzi na maile
Miał ktoś do czynienia z tym sklepem ?
http://nowoczesnygospodarz.sklep2.pl/
czy ktoś kupował coś w sklepie BERGO?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się