Howrse cup - gra

Ja się zarejestruję dopiero wieczorem  😵 zbieramy siano dzisiaj... myślałam, że będzie już od rana. Akurat jak na złość mam teraz full wolnego czasu
hahahahhahh skopiowane z forum howrse.pl

Przerobiłam sobie w nocy nie mogąc zasnąć koko:

Cieszą się wybrańcy,
Cieszy howrse całe,
Bo to właśnie dzisiaj,
Howrse cup powstało
Howrse cup powstało.
Ha!

Koko koko howrse spoko
ow już leci hen wysoko
wszyscy razem zaśpiewajmy
w howrse cup zagrajmy.

Nasi dzielni gracze to biało-czerwoni,
Wygrać im się uda
Ucieszy się grupa
Wygrać im się uda
Ucieszy się grupa
Ha!

Koko...
asds   Life goes on...
24 lipca 2012 09:07
Też w to zagram! Czekam az rejestracje uruchomią! Nick będzie asds albo Avalbane85
asds - no to czekaj na propozycję przyjęcia do grupy, pewnie dostaniesz voltopiry, bo na re-volcie już komplet.

Osoba 1 która się zarejestruje otwiera grupę re-volta.
Skład do niej ma facella, z tego co wiem.
Jak powstanie re-volta i będą już wszyscy członkowie, kolejna osoba otwiera voltopiry.

Najważniejsze to, jak najszybciej trenować konie, dziś jednego. Re-volta ma AQH. Więc trenujemy i na zawody. Każde zawody dają diamenty (oprócz 5 miejsca) im więcej diamentów, tym więcej wyzwań będziemy mogli dawać dla innych grup.
ja tez chce sie dolaczyc!!
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
24 lipca 2012 10:37
Ja także z chęcią się dołączę, jeżeli się na coś przydam 😉 Nick pewnie będzie: Milva 😉

Edit:
Czekam także od Was na linka, jak już się będzie można rejestrować.
Ja również się przyłączę 🙂 Nick pewnie tak jak tu: mitery0322 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 lipca 2012 11:27
ajjj ale ja mieszańce wolę... grupa z samymi QH daleko nie zajedzie, więc podział wg ras uważam za pozbawiony sensu. nie ma zawodów dla osobnych ras ani koni boskich. tu nie chodzi o hodowlę, wczoraj na becie ciężko było znaleźć coś czystego w kryciach czy sprzedażach, a jak już było, to i PG i UM słabe.
jeśli każdy dostanie na start 1000 kuponów to powiem tak - warto ładować zestaw Hery lub chociaż Łzy, później jak źrebię dorośnie to Nyx i Promień (100% morale gwarantuje zużycie mniejszej ilości energii), od początku jazdy, za każdym postarzeniem i nie ma przebacz, trening jak najszybciej więc wszelkie stawianie do boksu, mieszanki itp., później zawody, cały czas lekcje i tak to leci. konia blupnąć ciężko, ale udawało mi się dotrzeć do ok 90 przed 10 rokiem zycia, bez chmurek.

edit: a link pewnie będzie taki:
http://int.howrsecup.com/
chociaż jak przed chwilą wpisałam howrsecup.com, to przekierowało mnie na powyższą. końcówka na pewno com, ale będziemy grać po polsku.
beta jeszcze działa. mogę tu wrzucić nicka i hasło (którym na prawdziwe konto się nie włamiecie (-; ), jeśli chcecie zobaczyć jak to wygląda.
[s]http://int.preprod.howrsecup.com/inscription/inscription?lang=pl_PL Jest 🙂[/s]
O nie, zmyłka, to jest beta :/
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 lipca 2012 11:31
Jasnowata, ale to chyba do bety...
edit: tak, to beta.
Jasnowata, to wersja BETA...
A już się ucieszyłam 😉
Ja jestem jako basia16816. I się już pogubiłam-jaką rasę mam wybrać ?
Quarter Horse
asds   Life goes on...
24 lipca 2012 12:00
Ja na howrse jestem jako asds, a więc jakby co prosze o kontakt 🙂
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
24 lipca 2012 12:07
Nie nadążam...
Działa w końcu to howrse cup czy nie?
Bo wchodząc w link od Facelli - ni chuchu nie mogę się zarejestrować... 🤔
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 lipca 2012 12:09
Mysza, rejestracje jeszcze zamknięte. ale pod tym linkiem powinny być, przynajmniej tak napisali na forum na becie.
ale to będzie po angielsku?
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 lipca 2012 12:11
nie, Polacy mogą grać po polsku (-:
chociaż na becie jest jeszcze zamieszanie z językami, kupiłam konia po rosyjsku, niemiecku, angielsku i francusku, Sleipnir przyniósł kupon cyrylicą, wypłatę dostałam w połowie po polsku, w połowie po angielsku  😁
Ja dostawałam wypłatę w połowie po polsku, a w połowie po holendersku. 😁
Facella,  to już nic nie rozumiem można się już rejestrować normalnie, czy dalej nie?
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 lipca 2012 12:20
nadal nie. ale niedługo otworzą i będzie można, najprawdopodobniej z linku, który podałam.
to jaka w końcu rasa? czy obojętnie, skoro mieszanki są lepsze? jakie są w ogóle konkurencje zawodów?
Facella, dzięki, co do Quarterów, nigdy specjalnie ich nie trenowałam, miałam je tylko jako rogi, jeżeli już one, to ma ktoś jakiś konkretny plan ich treningu?
Ja się chyba nie piszę, na razie nie ogarniam za bardzo zwykłego Howrse 😉

też nie ogarniam, mimo pozornej trzyletniej znajomości  😵
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
24 lipca 2012 13:19
Jeny, kiedy wreszcie będzie można się logować? Czekam i czekam... aj, cierpliwość ostatnio nie jest moją mocną stroną 😁
Już można, więc do boju! 😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
24 lipca 2012 13:22
"Howrse Cup przechodzi właśnie przegląd techniczny. Robimy wszystko, by gra wróciła tak szybko, jak się da.
Dziękujemy za cierpliwość i do zobaczenia wkrótce!"

Ta gra mnie nie lubi 😵

edit: Loguję się jako CzarownicaSa. Kogo na sponsora?
Ech. 🤔

Powiedzcie mi od razu gdzie się zmienia kraj? Bo mnie automatycznie ustawia na Holandię, a nic nie zrozumiem i nie będę wiedziała gdzie to przestawić. 😤
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się