Końska rewia mody cz.VI (2012)

Dziś u mnie chrzczenie apricota na karusiu, dodatkowo siwa w madeira i skary w dusk blue 🙂 na koniec kary w kantarze burgundy 🙂
3majcie kciuki za zdjęcia.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 lipca 2012 09:21
Cierp1enie, pogoda ma dopisywać, więc będzie dobrze - wstaw potem te zdjęcia tu koniecznie 🙂

brunatna, super!

ekuss, ty się serio wciągnęłaś 🙂 W kantarze bardzo fajnie 🙂
wątek zamknięty
Jak się uda to może Pea obfocę dziś na Karym  😉 Od dawna kusiła mnie zieleń  🙂
wątek zamknięty
Haflingerka w komplecie aqua  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 lipca 2012 13:12
Amarotsa, oo, ja czekam na efekty sesji 🙂

missk, fajny komplet, choć kolor na czapraku wyszedł niemal biało przez to słońce 😉
wątek zamknięty
Wygrzebany z dna szafy coriander + owijki burgundy na ciemno gniadym
wątek zamknięty
tam ta ram!




wyprodukowane przez Caball  😜
wątek zamknięty
hanoverka śliczny  😍
wątek zamknięty
borkowa.   silesian team
24 lipca 2012 16:45
Cierp1enie zdjęcia koniecznie !  🏇
missk świetnie wygląda  😜 😜
Arroch bardzo wam pasuje, ogólnie śliczni jesteście  💘
hanoverka piękny  😍
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
24 lipca 2012 17:54
missk fajnie

brunatna szał  😜

hanoverka bardzo ładny pad. Teraz czekamy na zdjęcia na modelu
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
24 lipca 2012 17:55
hanoverka a mnie się nie bardzo podoba. Wygląda jak wywrócony na lewą stronę, nie wiem czemu, może na koniu zrobi szał  😉
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny 😉
Anderia, możesz odnosić takie wrażenie poprzez kontrastującą lamówkę, albo przez to, że często pady są podszyte ciemną tkaniną i własnie tak wyglądają od spodu 🙂 U mnie ciężko z jakimikolwiek zdjęciami, bo zwykle sama jestem w stajni i nie mam kogoś do focenia, a pani trener będzie dopiero za 2 tygodnie, może coś wykombinuję, bo mam i brązowe owijki i różowe, więc zobaczymy co z tego wyjdzie. A to połączenie kolorów jest moim ulubionym 😀
wątek zamknięty
hanoverka wygląda bardzo zgrabnie  😀 kolorki też ładne
wątek zamknięty
Szukam kompletu kantar + uwiąz różowo czekoladowego. Ewentualnie wiśnia, patrzę i nie widzę, może ktoś coś wie, nakieruje?
wątek zamknięty
Moze Eskadrona z kolekcji coffe/berry?
wątek zamknięty
A ja dzisiaj widziałam nową kolekcję Horze na lato 2013 i niestety podobnie jak eskadron maja"lateksową" kolekcje.
Beznadzieja... na szczecie nie wszystko,są tylko czapraki,ochraniacze i kalosze,co uważam ze w ogole sie nie sprawdzi bo bedzie malo wytrzymałe.
wątek zamknięty
hanoverka - szał, cudoo! teraz pokaż na koniu  😍


U nas tak, siwa w madeira dziś popykała, skary w apricocie, który wyszedł przepalony, na koniec siwa w kantarze burgundy, w ogóle nie współpracująca.
Dusk blue nie zdążył niestety. Jutro dodam, bo dziś już padam.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
24 lipca 2012 22:21
missk: pierwsze ; ) Ślicznie wygląda  ( swoją drogą dziwnie wygląda na niej ten tunel na popręg : D )
wątek zamknięty
hanoverka, piękny 😍 Ale faktycznie wygląda jak wywrócony na lewą stronę 😉
missk, pierwsze najlepsze, zresztą bardzo ładnie jej!
wątek zamknięty
Dzisiejszy Demon w Anky Purple. 🙂
Foto by Nekanowa.

wątek zamknięty
missk - pierwsze  😍 choć wszystkie śliczne 🙂
wątek zamknięty
Arroch, ale ładnie 😍
wątek zamknięty
A ja dzisiaj widziałam nową kolekcję Horze na lato 2013 i niestety podobnie jak eskadron maja"lateksową" kolekcje.
Beznadzieja... na szczecie nie wszystko,są tylko czapraki,ochraniacze i kalosze,co uważam ze w ogole sie nie sprawdzi bo bedzie malo wytrzymałe.

ja również ją widziałam, no i jak dla mnie jest super, bo kolory sa piękne, żywe takie jak lubię, także na pewno będę w jakimś lateksie smigać 😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 lipca 2012 10:21
missk, pierwsze! 🙂

hanoverka, nietypowy padzik, ale bardzo ładnie wygląda 🙂

Cierp1enie, szmatki na szczęście nie uciekną 🙂
wątek zamknięty
missk wow, cudnie!!

Demonowa ja fanką purple nie jestem,a le na tym zdjęciu i na twoim koniu naprawdę wygląda zacnie xD
wątek zamknięty
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
25 lipca 2012 13:34
Jakie owijki lub ochraniacze będą pasowały do anky shitake? Jeśli można prosić o link- ja nawet nie wiem jaki to kolor;p
wątek zamknięty
derby ochraniacze norton pasują  http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/92/1055#i 😉
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
25 lipca 2012 14:07
Demonowa ja też za kolorem nie przepadam a na Twoim fajnie 🙂
I tak w ramach ciekawostki - wczoraj w stacjonarnym Pasi-koniku w Wawie (przy al. Wilanowskiej, bo są dwa 🙂😉 widziałam takie ESy:
1 (dokładnie z takim pikowaniem, jak Anka)
2
3
A ponadto widziałam nowe Jarpole, te Classic i są bardzo fajnie wykonane, prawie pomyliłam ze starymi Ankami. Zobaczyłam bakłażan i już się napaliłam że Hortensia się ostała  🤔wirek:
wątek zamknięty
do mnie jadą kolejne szmaty felix-a buhlera 😎
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.