Olsztyńscy voltowicze

pomylilam sie hehe chcialam napisac ze 28 to wtorek! kurde zakreciłam sie w tych datach 😀😀
czyli zawody w tuławkach skoki + ujezdzenie będą 25.08 ? ;>
tylko zawody i sa 25.08.2012
Nowy pensjonat pod Olsztynem! Gospodarstwo agroturystyczne „U Franka” w Sząbruku (ok. 10km z centrum Olsztyna) oferuje pensjonat dla koni w cenie 500zł. Duże, przestronne boksy (3x4 m) w nowo wybudowanej stajni. Do dyspozycji pastwiska, do jazdy plac trawiasty; w cenie derkowanie. Więcej na stronie internetowej www.ufranka.prv.pl (galeria) oraz pod numerem:  510 282 959.
a gdzie beda?? ;p
Przypominam o zbliżających się towarzyskich zawodach skokowych w Morągu. To już w tą niedzielę  🏇

Propozycje tutaj: [url=http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,2023.msg1458390.html#msg1458390]http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,2023.msg1458390.html#msg1458390[/url]
[/quote]

Dla zwycięzców puchary, medale i ciekawe nagrody rzeczowe.
Jeżeli ktoś chciał by przyjechać wcześniej, dysponujemy wolnymi boksami.
Czyli zawody w Kobylosze definitywnie nie będą 4 sierpnia? Czy tak? Bo już pakuję manele na wyjazd i nie wiem, czy palnować wypad do Kobylochy czy nie. 
nie ma zawodów w kobyłosze  😕  ja już na zwolnienie idę - z powodu ciąży  :kwiatek:
nie ma zawodów w kobyłosze  😕  ja już na zwolnienie idę - z powodu ciąży   :kwiatek:


OOO gratulacje !!!! :kwiatek:
I co w końcu z tymi zawodami w Tuławkach? Są już jakieś propozycje?
bardzo dziękuje  :kwiatek:  a tak przy okazji to szukam jakiegoś taniego pensjonatu w poblizu olsztyna - chciałabym zabrać swojego rumaka ze stajni w kobyłosze na okres ciąży i zwolnienia  😉  interesują mnie wszystkie propozycję - mogę udostępniać konia do rekreacji, komuś wydzierżawić, dokupić owies dla niego i tego typu rzeczy - aby było najtaniej! chciałabym żeby był blisko mnie, żebym mogła go odwiedzać i spędzać z nim trochę czasu - przynajmniej jak jeździć nie mogę to pójde z nim na jakiś spacer czy coś heh  😁 a mam teraz tyle wydatków, że nie stać mnie na inwestowanie kaski w Bigiego  😉 te gadżety dla dzieci są taaaaakie drogie  💘
TOWARZYSKIE ZAWODY W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY  W TUŁAWKACH

Kontakt pod nr 669-741-907 tylko po 18 Kasia
Drugi nr całodobowy xD 667-452-126 Jarek

1. Termin zawodow 25.08.2012r. start godz.11,

2. Termin zgłaszania koni do 17.08.2012r.i prosze podac imie i nazwisko zawodnika imie konia i w jakich konkursach sie startuje,

3.Jest 7 boksów do wynajęcia na zawody,

4. 20 zł za wynajęcie boksu,

5. 35 zł wpisowe konia,

6. Po zawodach muzyka i ognisko z kiełbaskami (alkohol we własnym zakresie)🙂,

7.Nie odpowiadamy za kradzieże,

KONKURSY:

1. mini LL do 50 cm,

2. zwykły LL do 80 cm,

3.zwykły L do 100 cm,

4.konkurs myśliwski(zawodnik sam wybiera trasę przejazdu)


Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem e-mail
stajniatulawki@wp.pl
magdanika co z ujeżdżeniem?  😕
nie ma 🙁
I co w końcu z tymi zawodami w Tuławkach? Są już jakieś propozycje?


25 sierpnia 2012
    11😲0


Tuławki
Kontakt pod nr 669-741-907 tylko po 18 Kasia
Drugi nr całodobowy xD 667-452-126 Jarek

1. Termin zawodow 25.08.2012r. start godz.11,

2. Termin zgłaszania koni do 17.08.2012r.i prosze podac imie i nazwisko zawodnika imie konia i w jakich konkursach sie startuje,

3.Jest 7 boksów do wynajęcia na zawody,

4. 20 zł za wynajęcie boksu,

5. 35 zł wpisowe konia,

6. Po zawodach muzyka i ognisko z kiełbaskami (alkohol we własnym zakresie)🙂,

7.Nie odpowiadamy za kradzieże,

KONKURSY:

1. mini LL do 50 cm,

2. zwykły LL do 80 cm,

3.zwykły L do 100 cm,

4.konkurs myśliwski(zawodnik sam wybiera trasę przejazdu)


Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem e-mail
stajniatulawki@wp.pl
magdanik dlaczego?
kurcze dlaczego są tylko i wyłącznie skoki 😤
bo ujezdzniowki to za duzy problem i za malo jest chetnych ;(
A co w nich takiego problematycznego? Może gdyby częściej były organizowane to i chętnych byłoby więcej.
mozliwe ; ) no coz jak ktos nie ma do czynienia to jest i problem a byle kogo tez na sedziego obsadzic nie mozna a sadze ze z tym jest najwiekszy problem ; )


no to ja jeszcze grzecznościowo wpiszę:


11.08.2012
Stadnina Koni Kurki zaprasza na Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody.

W programie zawodów są konkursy klas:

- mini LL (do 60cm) bez rozgrywki
- LL (do 90cm)
- L (do 100cm) z rozgrywką (do 110cm)

Termin nadsyłania zgłoszeń do 10.08.2012 do godz.18.00
pod nr. tel. 509-931-439
lub adres skrzynki : kurkingi@poczta.onet.pl

W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko zawodnika,
imię konia, informacje dotyczące z jakiej stajni, klubu pochodzi zawodnik oraz oczywiście klasę konkursu.

Opłata wpisowa wynosi: 40 zł od konia (do 3 przejazdów, z możliwością przejazdów w różnych konkursach).
Nagrody : puchary, medale, nagrody rzeczowe

Nie obowiązuje dokumentacja PZJ.

Osoby niepełnoletnie obowiązuje pisemna zgoda rodziców/opiekunów na udział w zawodach
W przerwach między konkursami będą pokazy horseman, ujeżdżenie. Dla najmłodszych konkursy, zabawy, malowanie twarzy, spacery na koniach huculskich.
Na terenie stadniny bę1)dzie dostępny bufet z kiełbaskami z grilla, piwem z nalewaka itp.
Imprezę będzie umilała muzyka puszczana przez DJ-a
Po zawodach zapraszamy na wspólne ognisko i wspaniałą zabawę.
Organizator nie odpowiada za wypadki, kradzieże i inne zdarzenia losowe mogące przytrafić się podczas trwania zawodów.

Zapraszamy Inga Klaybor-Romańska
Witold Romański



witam szukam na wakcje jakiegos fajnego gospodarstwa agroturystycznego na mazurach z konmi oczywiscie moze ktos zna jakies fajne miejsce godne polecenia?
Gospodarstwo ,,Pan Tadeusz" we Wrzesinie.
A czy nikt nie ma ochoty zorganizować zawodów ujeżdżeniowych towarzyskich?  👀 😁
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
30 lipca 2012 19:41
witam szukam na wakcje jakiegos fajnego gospodarstwa agroturystycznego na mazurach z konmi oczywiscie moze ktos zna jakies fajne miejsce godne polecenia?
                      Poleca, http://www.maltanka.pl/
ale koleżance chodzi o konkretnie o mazury?  cały region warm-mazur czy bardziej warmiński?  😀 bo wrzesina i maltanka to warmia  :kwiatek:  jeżeli chodzi o część bardziej mazurską to chyba gałkowo i te okolice 😉
Mazury to koloniamazurska.pl :-)
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
31 lipca 2012 08:39
anil22  a jaki termin Cie  interesuje ?
jak cos to zapraszam : http://beatagan.manifo.com/huculska-ostoja
las,cisza, spokój  konie i jezioro 🙂

a mam pytanie gdzie w Olsztynie są jakies stadniny ?
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
31 lipca 2012 13:48
anil22 a ja szczerze polecam to miejsce  😉 http://www.mazury-agroturystyka.com.pl/index.php?action=about super ludzie,zwierzaki i do Olsztyna tylko 8 km  🏇
Zamrucz   Gdziekolwiek iść chcesz, hej, pójdę tam i ja:)
31 lipca 2012 17:52
Dzień dobry, chciałam się przywitać.

Ogólnie to mieszkam w województwie lubuskim, pracuję tam w ośrodku jeździeckim pod Zieloną Górą, ale narzeczonego przenieśli do Giżyckiej Jednostki i w konsekwencji więcej czasu spędzam tutaj, niż u siebie.

Moje pytanie brzmi, czy gdzieś tutaj w okolicach, jest możliwość solidnej jazdy, ponieważ teraz, jak już jesteśmy tutaj a u siebie tylko w weekend, dwa treningi w tygodniu to jednak za mało. (sobota-niedziela)

Pozdrawiam🙂
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
31 lipca 2012 21:54
PRZYPOMINAM                                                                                                                                                                                                                                              Termin zawodów18.08.2012 godz. 11.00

2. Termin nadsyłania zgłoszeń 17. 08 2012 godz. 18

Sposób zgłoszeń : 502 320 273 jascus199@wp.pl

W zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko zawodnika, imię konia oraz konkursy, w których chcę wziąć udział.

3. Program zawodów :

- konkurs klasy mini LL zwykły , max 60 cm

- konkurs klasy LL zwykły , max 90 cm

- konkurs klasy L z rozgrywką, wysokość przeszkód max 100 cm

- konkurs pięciu przeszkod 110 cm

4. Sprawy organizacyjne :

- Opłata organizacyjna wynosi 35 zł od konia

- Nagrody : puchary, medale, nagrody rzeczowe

- Nie obowiązuje dokumentacja PZJ.

- Osoby niepełnoletnie obowiązuje pisemna zgoda rodziców/opiekunów na udział w zawodach.

- Udział biorą wszyscy chętni.

- Organizator nie odpowiada za wypadki, kradzieże i inne zdarzenia losowe mogące przytrafić się podczas trwania zawodów.

- Po zawodach ognisko z kiełbaskami i zabawe z DJ"em           
szukam ogolnie czegos warmia mazury dla mnie konie a dla mojego faceta dobrze jakby jakies jezioro bylo co by ryby polowil i nie marudzil  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się