Zaniedbane ogiery SK ANALOP

i co, jestescie z siebie zadowoleni? narobiliscie afery wokol normalnej stajni i dzieki wam kto wie jaki inne konie czeka los.spdzilam tam troche czasu i NIGDZIE nie widzialam takiej opieki weterynaryjnej jak tam. cos sie dzieje niepokojacego,tel do weta albo wizyta.czytalam ze ktos napisal ze wlasciciele to nic nie znajacy sie 'chlopi'. smiech na sali. tylko nie wiem ktory 'chlop' robi wszystkie szczepienia, kontroluje stan zebow itp itd. bo jest 9432764278 wlascicieli koni w samej polsce ktorzy jak cos sie stanie zostawiaja konia samemu sobie z mysla ze najsilniejszy przezywa,a jesli padnie-trudno. cholernie mi przykro z waszego podejscia bo dzieja sie naprawde straszne rzeczy koniom w innych miejscach od ltorych wlos sie jezy a ktorych nawet nikt nie slyszal albo tylko miejscowi ludzie. pisze pewnie bez ladu i skladu ale teraz nie dbam o to.
tym najbardziej zagorzalym w tym temacie zycze zeby kiedys im sie to odbilo
agahorses widziałaś zdjęcia koni, widziałaś w jakim są stanie? To nie są konie z cudownej stajni z niesamowitą opieką..
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
28 lipca 2012 16:48
Pewnie zostały odchudzane fotoszopem  😎
widzialam i sama bylam w szoku. probowalam sie kontatowac ale juz za pozno. Daria prawdopodobnie jest tak atakowana ze nie wie z kim juz moze rozmawiac. nie wiem co i jak-wiec nie oceniam. nie mowie ze jest tam idealnie,ale swoj czas spedzony tam nie pozwala mi uwierzyc na takie zaniedbanie z ich strony
agahorses - a ja powtarzam co się stało z  źrebakiem ester breath tam?
jakie to słodkie że quniary bronią koleżanki. i dobrze pójdą w dobre ręce w końcu.

Drodzy re-voltowicze niech ona wam powie co z tym małym w analopie się stało 🙂

edit. przepraszam poprawiłam bo pogrubiłam całość niechcący.
slucham bo sama nie wiem. z (nie)checia poczytam
agahorses, Ja się nigdy w sprawie żadnych afer nie wypowiadam. Ani w sprawie tragicznej śmierci Madzi z Sosnowca, ani w tego typu sprawach.
Nie oceniam, nie krytykuję, bo nie wiem jaka jest prawda i komu wierzyć.

Ale zdjęcie konia chyba mówi samo za siebie?
Jest przeraźliwie wychudzony. Serce pęka jak się na niego patrzy.
Co się stało?
Zdjęcie zostało przez kogoś spreparowane? Koń jest chory i mimo właściwego karmienia i opieki weterynaryjnej (odrobaczanie, kontola stanu zębów) nie może wyglądać normalnie, bo nie przyswaja właściwie pokarmu?
Nikt niczego nie zaniedbał?

Znam konie, które nie są zaniedbane, ale wyglądają podobnie, bo mają 30 lat i już nie przyswajają pokarmu.
Ale ile on ma lat?

Uważasz, że ludzi nie powinien bulwersować taki widok?
Dworcika   Fantasmagoria
28 lipca 2012 17:53
unicorna, co sie stalo z tym źrebakiem?
jezeli myle sie broniac ich-przyznam to.ale dopiero po poznaniu faktach u samego zrodla. ode mnie to narazie tyle
aga  tozadzwon do pogotowia dla zwierzat...
dla mnie wszystko uklada sie w calosc...
Bischa   TAFC Polska :)
28 lipca 2012 18:17
U źródła? 🤣 🤣 🤣 Źródło uważa, że jest niewinne i że nic się nie stało 🤔wirek:
Karola czy wiesz co jest grane ? kiedy udzielisz informacji ?
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 lipca 2012 18:30
agahorses, a powiedz mi, kiedy ostatnio byłaś w tej stajni?

unicorna, mogłabyś przybliżyć tę historię? (jak nie chcesz tu, to zapraszam na pw)
estena   Wariat nad wariaty.
28 lipca 2012 18:37
unicorna też poproszę o pw, jeśli tu nie będziesz chciała nic zamieścić 🙂 chętnie poczytam
Bischa   TAFC Polska :)
28 lipca 2012 18:39
Ja również.
Po niedzieli bede miala pierwsze wazne informacje.
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
28 lipca 2012 19:06
Unicorna, ja również proszę o info o tym źrebaku, jak nie tutaj, to na pw
Skoro to prawda, to proponuję pisać na wątku jak już tu wszyscy brudy nie brudy wyciągają i różne historyjki prawią 😉
a nie jedna ciotka drugiej ciotce, dorzucając jeszcze trzy grosze od siebie... ładne bajki bez weryfikacji wtedy powstają  😂
Może niech sama Daria się na jego temat wypowie. ja wiem tylko gdzie go znaleźli martwego.
potem tylko sąsiedzi między sobą chodzili gadali, że konia gnojem przykryli a ktoś go tam znalazł.
a kto  tu ma  weryfikowac  co prawdziwe, a co nie...chyba nie przyjaciele i rodzina analop...
To po jaki grzyb zaczynać zdanie i w pół słowa kończąc? albo się mówi do końca albo w cale... tak to tylko niepotrzebne gmatwanie w wątku...
[quote author=Karla🙂 link=topic=88817.msg1474379#msg1474379 date=1343499182]
a kto  tu ma  weryfikowac  co prawdziwe, a co nie...chyba nie przyjaciele i rodzina analop...[/quote]
Za plecami można różne głupoty gadać i cuda wymyślać bo tak łatwiej (to tak ogólnikowo), a jak przyjdzie publicznie coś powiedzieć, napisać a jeszcze się pod tym podpisać,
to z tym bywa już gorzej... ot, całe moje pojęcie weryfikacji w tym temacie.
Od razu mówię, że nie bronię nikogo, ale nie lubię gadania za plecami i niedomówień.
Sama też się zdążyłam przekonać, jakie to ludzie potrafią sobie historyjki dopowiadać i szkalować innych mijając się z prawdą... potem pół światu wciskają swoją wersję wydarzeń wyssaną z palca

Przepraszam za nie edytowanie, ale coś mi źle wskoczyło okienko i tak wyszło  😡
no no 😤
oj pomyliłam dwa ogiery dopiero dziś czytając z nią rozmowę, która miesjce miała rok temu zobaczyłam że to nie Dolara - To ogier MILO miał grzybicę i Kasia leczyła go za własne pieniądze, bo Darii się nie chciało.

edit. link kiedy zdjęcia z jej pb zostały zrobione. Dolar podczas jazdy z czerwca: http://www.photoblog.pl/alexandra529/126468504/dolar.html
kiche_wilczyca   Emerytowany jeździec
28 lipca 2012 19:49
Averis   Czarny charakter
28 lipca 2012 19:53
Boże, płakać się chce.
kiche_wilczyca, z kiedy są te zdjęcia?
zastanawia mnie jedno... skoro tyle osób widziało, wiedziało jak tam jest... czy trzeba było czekać aż tak długo z interwencją?
jak widzę to jakieś zawody - co, sędziowie też nie widzieli stanu koni, rodzice startujących dzieciaków też nie etc.?
kiche_wilczyca   Emerytowany jeździec
28 lipca 2012 19:55
Z tytułu wynika, że z 2011r.
Jeśli tak, to czasu było aż nadto  😵
I nadal niektorzy  z was sadza  ze nic takiego sie w tej stajni nie dzieje?
Dziwne jest tylko to, ze zdjecia z tych zawodow pojawily sie na blogu  ale te najbardziej zabiedzone konie zostaly pominiete,wiadomo,popsulyby idealny obrazek stajni... 🤔wirek: 🤔wirek:
Poza tym, wstyd wogole wyjezdzac  z takimi konmi na zawody,,wiadomo ze ktos juz wtedy mogl zwrocic jej uwage.
Matko, jakie te konie są przeraźliwie chude 🙁 Stanu ogierów już nawet nie skomentuję, Czuwaja bym za Chiny nie poznała. Po prostu smutno i jeszcze raz smutno.

Karla🙂, jak by ci się chciało w wolnej chwili skrobnąć jaki jest plan ratowania (bo inaczej już nie mogę tego nazwać) tych koni, to bardzo bym cię prosiła o PW. Ech, chciałabym jakoś pomóc, pisz tutaj w razie czego gdyby coś było potrzebne.
[quote author=kiche_wilczyca link=topic=88817.msg1474410#msg1474410 date=1343501352]
http://www.photoblog.pl/loczek121/128777415/zawody-plawin-2011.html#id-2960991


[/quote]


to jest załosne.... załosna jest ta cała hodowla i ta cała stadnina

wstydzilabym sie wsiadac na takie konie.... edit- wsiadac to mało, pokazywac je publicznie bym sie wstydzila.... tero miesni, zero siły zero kondycji wyglądu... no zero wszytskiego 😲


gdzie sedziowie??? jakas komisja dyscyplinarna- czy tu tez mają szkla kontaktowe na lewą stronę????
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się