Stajnie w Lublinie

Na turystycznej to nwm, ale w pobliżu znajduje się Kenter
DarkDisaster, w pobliżu to jest stajnia na Mełgiewskiej chyba...
tam obok Kentera jest jeszcze jedna stajenka - byłam raz, więc ciężko mi coś powiedzieć - taka mała przydomowa z wybiegami i ujeżdżalnią klepiskiem...
Stajnia na turystycznej to ani nie stajnia na mełgiewskiej ani nie kenter. Również słyszałam o jakiejś konkretnie NA turystycznej, zatem również jestem ciekawa co powstało
Ale właśnie codziennie przejeżdżam przez turystyczną i nigdy nic nie widziałam, a to podobno ani Kenter ani nic na Mełgiewskiej. No nic, może z czasem jakieś informacje wypłyną. 🙂
byłam tam kiedyś jesli to to facet trzymał tam kilka koni z 5 chyba dla siebie i ktos tam na nich stratował nawet obok obecnego salonu samochodowego 😉
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
18 lipca 2012 21:44
kasia-pala, chodzi Ci o obecnego Forda Carrarę? Jeśli tak, to ta stajnia już jest zlikwidowana.
tak o tym miejscu myślałam. To jak nie tam to nawet nie wiem gdzie tam jest miejsce na jakąś stajnie?
A to tam kilka razy widziałam kogoś jeżdżącego po polu na koniu, ale tak poza tym miejscem nic nigdy nie rzuciło mi się w oczy.
Ktoś pytał o zdjęcia z zawodów z Krasnika. Zapraszam na oficjalna stronę miasta Krasnik tam można oglądać obszerne relacje tv z zawodów. Są już trzy obszerne relacje http://tv.krasnik.eu/ zapraszam 🙂
Czy jakaś dobra duszyczka mogłaby mi podać nr tel do stajni przy ul cienistej ?
Dla zainteresowanych szkoleniami:

W najbliższy weeekend tj. 27-29.07 w stajni Famagusta będzie Justyna Rucińska. Prowadzi zajęcia z niezależnego dosiadu i ujeżdzenia. Istnieje możliwość pobrania lekcji. Justyna uczy metodami Karen Rohlf. http://www.dressagenaturally.net/. Więcej info priv, albo bezpośrednio u właścicieli stajni.

czemu tak późno ta informacja?
sama się późno dowiedziałam - ale skoro tylko zobaczyłam, to uznałam, że wrzucę tutaj.

edit.
piszę to czysto informacyjnie jako prywatna osoba, która znalazła informację w necie, nie jako przedstawiciel stajni czy coś w tym rodzaju.
jest ktoś z re-voltowiczów co jedzie jutro odznakę w PIKERZE i chciałby zdjęcia? jestem jutro i cykam zdjęcia :  ) jakby ktoś chciał to proszę o szybki kontakt bo nie wiem jak długo będę tam siedzieć  : )
a strzelaj koniom: IDOL i LUX 🙂

ktos się wybieraj na kurs eksternistyczny do Pólka w poniedziałek?
Tajfunowaa, od nas dziewczyny jadą 🙂  (konie: Barcelona, Daisy i chyba Arka) Zazwyczaj chcą zdjęcia. Najwyżej nie ujrzą światła dziennego 😉
tajfunowaa + kucowi Toskania z Kaprioli jakbyś mogła  🙂
Lublinianie kogo obecnie możecie polecić z kowali? mam tu na myśli również tych dojazdowych z innych części Polski, kwota nie gra tu żadnej roli ma być dobry i nie naturalny.


edit: czy ktoś może korzysta z usług Przemysława Tutaja ze Śremu?? bo słyszałam że przyjeżdża do paru prywatnych koni w naszym województwie.
.
Seta - ja się poważnie wybierałam  - ale niestety muszę odpuścić w tym roku  pokryły mi sie terminy z dużo ważniejszymi dla mnie sprawami  🙁

Tajfunowa- ty z Arveny? - ile od was osób odznakę jedzie?
Szczerze mówiąc myślałam że w środku sezonu jeździeckiego więcej osób na odznakę sie wybierze a tu podobno tylko 19 par ( w tym 1 tylko srebrna)

Na odznace tez nie kibicuję - także zdajcie relacje jak poszło wszystkim!
ja też podłączam się do pytania o kowali, o takich mniej znanych, bo jak na razie słychać głównie o 3.

a tak na marginesie Muchozol mogę podesłać Ci zdjęcia kopyt robionych przez tego kowala od kilku lat, za każdym razem jak patrze na tego konia to się dziwi jak on jeszcze chodzi 😉
.
chętnie podeśle i znam cała historie konia od kilku lat 🙂 z reszta miałam do czynienia z cała stajnia robioną przez tego kowala i przykładów na "NIE" mam całe mnóstwo, ale może Ty stoisz i "patrzysz mu na ręce" podczas strugania, może do Ciebie i Twoich koni podchodzi inaczej 😉 ale to już OT i nie raz była o tym mowa w tym wątku 🙂
.
ja z usług pana Głogowskiego też nie byłam zbyt zadowolona (robił klacz w mojej poprzedniej stajni), po podkuciu klacz po 3 tygodniach pogubiła podkowy, a po podkuciu przez Jaworskiego 8 tygodni i ani drgnęły.

koola, czyżbyś miała na myśli Waszą stajenną Miss?  🤣


EDIT: a co do kowali to w Wólce Cycowskiej rozczyszcza dziewczyna od której mam konia, uczyła się u samego Jasia Ciołka, robi swoje konie, także jakby się ktoś chciał pofatygować to może w stajni obejrzeć od razu jak wyglądają kopyta
Jak po odznace? Kto był w komisji?
koola, czyżbyś miała na myśli Waszą stajenną Miss?  🤣

dokładnie ją mam na myśli 😉

o o Pani kowal nie słyszałam - też korzystasz z jej usług?
.
Vanilka pytam z ciekawości, nie złośliwie 😉 skoro nikt z miejscowych nie jest dobry, to kogo byś poleciła?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się