Zaniedbane ogiery SK ANALOP

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 lipca 2012 16:29
Wiesz, że to bardzo, bardzo żałosne, co właśnie napisałaś?
Dworcika   Fantasmagoria
29 lipca 2012 16:31
powiem tylko tyle: zbierajcie kase na leczenie Czuwaja DLA FUNDACJI a pozniej szukajcie gdzie ta kasa poooszla   😁


Możesz wyjaśnić? Z tego, co pisze Karla wynika, że żadna fundacja nie jest w to zamieszana, więc o co chodzi?
agahorse licz sie ze slowami tyle Ci powiem zebys Ty potem pewnych osob  nie musiala szukac
Jesli bedzie oficjalna zbiorka ( bo osoby prywatne, znane lub  nie juz zaoferowaly sporo kasy i nie tylko) to bede ja pilotowac, mysle, ze dla starych revoltowiczow jestem osoba na tyle wiarygodna by ze spokojem wplacali lub wysylali suplementy/lekiitp.

Dworcika sprawe odstrony interwencyjnej prowadzi Pogotowie dla Zwierzat,zadna fundacja konska itp. leczenie, utrzymanie itp.spoczywa na nas,osobach  prywatnych
Napisałam do loczka, dlaczego nie ma zdjęć ogierów i właśnie mi odpisał

loczek121  (Szymon, 17) 2 min. temu o godz. 17:31 spam
witam dopiero treaz zobaczylem że nie ma zdjęć ogierów ....  ktoś mi się włamał na pb i je wykasował
kujka   new better life mode: on
29 lipca 2012 16:37
true, Pogotowie to nie fundacja, tylko stowarzyszenie 😉

Karla wielkie dzieki za info!
Strzyga przeczytaj sobie ten watek.i co jest zalosne?

niestety taki urok "fundacji".(chociazby 'ratowanie' koni z wyspy a potem wysylanie ich na rzez).
a co,wszechwiedzacy forumowicze nie wymieniali zadnych fundacji?  🤔 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 lipca 2012 16:42
Ty w tym momencie.
ushia   It's a kind o'magic
29 lipca 2012 16:42
zmien dilera, jakis chlam bierzesz
Co z resztą koni? Można jakoś pomóc? Wykupić jakieś życie?  😕
agahorses nie co a Kto. Ty jestes żalosna. Nie am tu mowy o fundacjach ani o zbiórkach orgazniowanych przez fundacje na Czuwaja wiec Twój post i Ty jestes żalosna.
omg  😵
jestem bardzo bliska zarobienia pierwszego ostrzezenia, bo slowo zalosne wobec agahorses jest bardzo lagodne  😵

Karla
super wiadomosci, czekamy na wiecej info jak dojedzie  😉



Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
29 lipca 2012 16:46
Lanvaster, było tutaj kilka razy wspominane, że w tak złej kondycji były tylko ogiery, reszta koni ma się podobno lepiej...

Karla, szacun za tą akcję  👍 👍 Będziesz mogła przedstawić jej kulisy?
Cavalo. Mówię o innym koniu. Ester Breath po Izander od Estra. Unicorna juz go poruszała. byłam. widziałam. wiem


tak poruszałam ten temat. nie chodzi o tego źrebaka od tej klaczy pensjonatowej, tylko o innego. zdjęcie macie.
Ja pierdo***** agahorses czy ty w ogóle umiesz czytać ? Zajmij się czymś konstruktywnym bo żal czytać te twoje  bzdury . Jakie fundacje gdzie ty w ogóle wycztałas o jakś fundacjach jeeeezu  🤔wirek:
agahorses - faktycznie, lepiej zmień dilera  🤔wirek:
ushia   It's a kind o'magic
29 lipca 2012 16:48
Co z resztą koni? Można jakoś pomóc? Wykupić jakieś życie?  😕

to musialabys zwyczajnie kupic jakiego konia od analop, bo pozostale sa jej wlasnoscia
chyba, ze zostanie przeprowadzone postepowanie i odbiora jej rowniez reszte, ale to nie dosc ze nie pewne to i czasochlonne
Makrejsza mnie doszły słuchy, że jeszcze kilka koni mają zamiar zabrać. Ale to tylko plotki więc chciałam się upewnić od osób zorientowanych w temacie lepiej ode mnie...  😡
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 lipca 2012 16:58
i ona ma jeszcze dostać kasę za to że doprowadziła konie do takiego stanu?!  😵
kujka   new better life mode: on
29 lipca 2012 17:07
BTW troche moze tak obok tematu napisze, ale nie rozumiem jak mozna nie ufac fundacjom, a stowarzyszeniom tak. to jest prawie to samo i kase moze wyciagac zbierajac na biedne koniki w taki sam sposob 😉 oczywiscie tutaj nie ma takiej sytuacji, ale widze ze sporo osob nie bardzo wie o czym w ogole mowa, wiec tak tylko pozwolilam sobie wspomniec 😉
Cyśka   Załoga G :D
29 lipca 2012 17:12
Założyłam konto specjalnie dla tego wątku 😉.

Napisałam do loczka na fotoblogu. Napisał mi, że dzisiaj mieli w Analopie nalot TOZu i zabrali 5 koni. Niby mają zabrać wszystkie.

Oby udało się znaleźć im nowy, odpowiedzialny dom...

Karla - powodzenia z Czuwajem, oby udało się go uratować!

P.S na fotoblogu loczka pojawiły się znowu zdjęcia ogierów 😉 Link tu: http://www.photoblog.pl/loczek121/128837651/sk-analop.html
Niewiem jak mozna doprowadzic do takiego czegos,to musi byc osoba pozbawiona kompletnie sumienia..
Dobrze niech zabiora jej konie,a jesi nie wszytskie to niech robia czeste naloty..
Teraz wielce zablokowala dostep do kata,bo teraz nagle zaczela sie przejmowac "co o niej ludzie powiedza"....smieszna jest
CYŚKA    - a co za konie zabrali?
ps: widze ,że nie tylko ja założyłam kontożeby móc udzielić się w tym wątku  😵
Cyśka   Załoga G :D
29 lipca 2012 17:25
Pewnie dlatego, że są zaniedbane albo coś. Jutro może będę wiedziała więcej, gdyż loczek dzisiaj niewiele wie 😉.
Cyśka, nie ZA CO, tylko CO ZA konie zabrali, w sensie KTÓRE o to cavalo chodziło
Hmm teraz kilka koni które posiadała Daria znalazłam tutaj na Świecie koni. Ciekawe co teraz wymyśliła?
SIWA DUNKA:  http://swiatkoni.pl/announcements-display/horses-31377.html
ORLANDO :  http://swiatkoni.pl/announcements-display/horses-31376.html
Cyśka   Załoga G :D
29 lipca 2012 17:37
Oh, dzięki, źle przeczytałam 😉.

Konkretnie nie wiem, imion mi nie podał, bo nawet nie prosiłam, a i tak podobno mają zabrać wszystkie 😉.

cavalo te konie chyba były wcześniej sprzedane, bo to nie w Analopie i ogłoszenia te znalazłam zanim dowiedziałam się o stanie ogierów...

Swoją drogą, to tego Orlando bym bardzo chciała mieć  🏇
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] brak edycji postow
a nie wydaje Ci się to dziwne ,ze przed ''sekunda'' wystawiała je Daria i dodawała ich zdjecia z dopiskiem,ze sprzedane i nagle ktoś je kupił ,żeby opchnąć dalej?  🤔wirek:
ciekawe o co chodzi z Orlando i Dunką... kupił je ktoś po to żeby dalej opchnąć? bez sensu 🤔wirek: a może też sie okazało ze to nie te same konie
Cyśka - edytuj swoje posty  😤

Nowym na forum, proponowałabym zapoznać się z regulaminem, bo zaraz polecą ostrzeżenia  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 lipca 2012 18:23
nie wiem o co chodzi z tymi końmi wystawionymi na sprzedaż, ale na pewno nie analop je wystawiła. Orlando na zdjęciu z kłusa widać żebra (tylko zwracam uwagę)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się