produkty ANKY

Livia z czekoladowymi owijkami jest tak poważnie 🙂
gabb. miło, że się podoba  :kwiatek:
czekolada jest piękna, pasuje i do karych, skarogniadych, gniadych i podoba mi się na kasztanach też 😀
Mam anky off white na gniadej 🙂



Nigna   Warto mieć marzenia...
29 lipca 2012 09:54
A ja właśnie zakupiłam Anky Pea w stanie (podobno) idealnym za grosze : D ( 140 zł z wysyłką )
Znając moje szczęście to będzie kolejny zakup, który na siwej będzie wyglądał koszmarne 😀 Na razie z Ankami udało mi sie tylko z navy 😀
Nigna, no niestety pea szału na siwkach nie robi. Za to jest to jedna z ładniejszych ankowych zieleni 🙂
Nigna   Warto mieć marzenia...
29 lipca 2012 14:49
kittajka: najwyżej pójdzie dalej w świat : D
Livia   ...z innego świata
30 lipca 2012 08:04
Nigna, Pea jest bardzo delikatny, ale na siwym powinien ładnie wyglądać. Czekam na fotki 🙂

domcia, elegancko! 🙂
domcia406 Super Twój wygląda w czekoladzie i z tymi owijasami. Szaleństwo ! W białej tak ładnie klasycznie. 🙂 A co to za nauszniki? Tak się zastanawiam czy pasowałyby do Eskadrona coffe?
Livia Właśnie tak miało być  🙂
wanted Dzięki! A nauszniki to fair-play. Wydaje mi się, że mają troszkę inny odcień niż eskadron coffe.
Livia   ...z innego świata
30 lipca 2012 19:14
A ja mam świeżutko z dzisiaj Ruby 🙂 (standardowo przepraszam za niezbyt fajnie zawinięte owijki :icon_redface🙂

W cieniu:


I w słońcu:
Livia, fajnie wygląda na nim taka czerwień. A za owijki to i tak podziwiam, ja bym nie dała rady zawijać przy takich szczotach 😉
Livia   ...z innego świata
31 lipca 2012 07:22
anai, dziękuję 🙂 Zawijanie polarowo-elastycznych idzie mi dużo lepiej, tych polarowych jakoś poogarniać nie umiem 😡
aaaa ruby  😍 😍 😍
Livia autenatycznie jest to najładniejsza czerwień jaką widziałam🙂
Livia   ...z innego świata
31 lipca 2012 12:49
chilli, dziękuję 🙂

Swoją drogą, już chyba niedługo powinna być jakaś zapowiedź zimowej kolekcji? Koniec sierpnia? 😉
Livia   o jenyyyy,pięknie! marzy mi się Ruby  💘
Livia a dla mnie trochę za bardzo zgaszona ta czerwień. Jemu lepiej w takiej żywej 🙂 Wygląda ładnie, ale nie jakoś super szałowo.
Kiedy będzie nowa kolekcja?
Livia   ...z innego świata
31 lipca 2012 19:22
zalcia, dziękuję 🙂

domcia, nie umiałam za dobrze tego na zdjęciu ująć, mimo że oddaje kolor, to jednak na żywo jest to jeszcze kapkę żywszy odcień 🙂 A najlepiej będzie wyglądać, jak mój koń będzie kary-kary (ale to dopiero na jesień niestety) 🙂

zielona, zadałam to samo pytanie we wcześniejszym moim poście 😉 Myślę że pod koniec sierpnia jakoś będą pierwsze oficjalne informacje?...
A nie ma ktoś z was padu Anky na sprzedaż? :P piszcie na pw ! 😀D
Anky the best !xD
Livia   ...z innego świata
03 sierpnia 2012 21:29
AniMO, a nie łaska zajrzeć do ogłoszeń? 😵
nowe ANKY ZIMA 2012  🙂
I pikowania nie zmienili 🤬 ale to w sumie dobrze.
I mam pytanie, czy w ankach standardowych pikowanie i materiał  też jest to 'nowe'?
Barnabik - tak, niestety. Niektore sklepy maja jeszcze ze starym, ale to ostatnie sztuki, ktore zostaly im gdzies pod wszystkimi innymi kolekcjami. Moja kolezanka kupila tak sand niedawno, w pasikoniku.
Livia   ...z innego świata
05 sierpnia 2012 14:20
Racing Red wygląda jak Indian, Cornflower piękny 🙂 Dark blue bym chciała w realu zobaczyć, czy będzie jak Navy 🙂 Ale ogólnie mój portfel ucierpi 🙂
Cornflower i Cinnamo bardzo mi się podoba 🙂
Racing Red i Cinnamon do mnie mówią. Cornflower byłby ciekawy, gdyby miał stare pikowanie.
Zinc jest skrajnie podobny do Mista.
quantanamera, do Red'a Koniczka miała na 99% waldhauseny
http://www.okser.pl/awa-owijki-akrylowe-p-3784.html - chyba takie.
niby do tej kolekcji ma jeszcze być wool white ( z tego co wyczytałam ) http://www.ooteman.nl/on-the-horse/saddle-pads/dressage/anky-saddle-pad-wool-white-winter-2012
ChingisChan   Always a step ahead! :)
05 sierpnia 2012 16:36
Jak śnieg 😲.
A turkish (dobrze napisałam?) coffe wygląda ewidentnie jak kupa 😁.
Livia   ...z innego świata
05 sierpnia 2012 16:58
Ładny ten Wool White 🙂 A gdzie im wcięło Dark blue? Chciałabym zobaczyć, jak on na fotce wygląda...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się