ogiery kryjące wielkopolskie i trakeny

Odświeżam.

Czy ktos może coś powiedzieć o tym og. Brandon hod. SK Pępowo.
http://www.bazakoni.pl/horse_20607.html

A może ktos zechce się pochwalić potomstwem tego pana 🙂 I jakakolwiek informacja o nim samym byłaby mile widziana :kwiatek:
Witam
Szukam informacji oraz zdjęc Imię konia: Meteor Ojciec: Gorset Matka: Miłosna Data urodzenia: 1997 Rasa: wielkopolska Maść: gniadosrokata Płeć: Ogier


pozdrawiam
Witam. Szukam ogiera do klaczy wielkopolskiej.Oby był w woj. Lubelskim bo nie chce mi się pakować w dodatkowe koszty transportu.Przeszukałam już co umiałam w internecie i nic.Wiem że nie wszystkie ogiery się ogłaszają.A może ktoś ma na zbyciu mrożonkę?Pomóżcie proszę i wskażcie palcem gdzie jeszcze mogę szukać kandydata.
luizka było już pisane o tym koniu- nic szczególnego, ani  ruchu, ani wyników w sporcie, potomstwo także nic szczególnego.
dorota- ściągnij sobie z Łącka porządnego trakena w mrożonce- ceny mają ok, nasienie też, konie z wynikami a nie jakieś przypadkowe 😉
Karla🙂 dziękuję za podpowiedź.Popatrze co mają ciekawego w ofercie.
kiara   Wczoraj to historia, jutro to tajemnica...
24 kwietnia 2013 13:33
Odświeżam.

Czy ktos może coś powiedzieć o tym og. Brandon hod. SK Pępowo.
http://www.bazakoni.pl/horse_20607.html

A może ktos zechce się pochwalić potomstwem tego pana 🙂 I jakakolwiek informacja o nim samym byłaby mile widziana :kwiatek:


Mam jego synka: http://www.bazakoni.pl/horse_189743.html
Naprawdę polecam tego ogiera, mój maluch ma niesamowicie dobry charakter, spokój i opanowanie, dodatkowo jest ładnie zbudowany, wad BRAK 🤣 🤣
Heh, Brandon jest po Agarze - chyba nie słyszałam o koniu złym charakterowo tym ogierze 😉. Za to słyszałam już, że ten charakter dziedziczą też wnuki 😉. Ja jestem absolutną fanką koni "Agarowych"
Dzięki 🙂 To brzmi dobrze.Właśnie rozważam pokrycie mojej kobyłki tym ogrem, a szukam takiego z b. dobrym charakterem. Jeśli możecie wstawić fotki potomstwa to byłoby super.
Luizka, masz po nim konia?
Witam, zna ktoś ogiera trakeńskiego godnego polecenia? A ktoś może coś wie na temat ogiera Paquito Go? http://ogiery.voltahorse.pl/stallion,a-14144.html
Z góry dziękuję za info, ponieważ u mnie w regionie nie ma żadnych ogierów trk...
Za ta cenę stanowki można spokojnie mieć porządne nasienie porządnego sprawdzanego użytkowe i w hodowli traką lub aa uznanego w trak. Koń swoje lata ma i..no😉
Karla🙂
Trochę przesadziłaś. Nasienie najtańsze trak to chyba 300-400 euro, mrożonka więc płatne za porcję + inseminacja mrożonym (kilkaset złotych). Bez doliczenia kosztów transportu, rachunek będzie przynajmniej dwa razy większy niż za Paquito 😉 Nie mówiąc o zwyczajnej dostępności takiej metody zaźrebiania klaczy. Żyjemy w Polsce 😉 Poza większymi ośrodkami inseminacja to nie lada problem, phi samego usg uświadczyć ciężko 😉
Ale fakt w tej cenie są lepsze ogiery, także innych ras i o wiele bardziej sprawdzone w sporcie i/lub hodowli.
No to jestem w kropce... nie mam pojęcia co wybrać, a poza tym interesuje mnie świeże nasienie... ale z tego co widzę to większość fajnych ogierów to stanówka, ale nasieniem mrożonym :/
Inseminowałam swoje klacze Heliopolisem i jestem z tego bardzo zadowolona 🙂 mimo, że stanówka tylko/ aż 1000 zł 😉
rzeczywiście ceny troszkę urosły- miałam listę z zeszłego roku, ale dwa razy na raczej nie przeskoczy. Tak czy tak, za tą cenę , mniej i więcej można wybrać na prawdę coś ciekawego. Ten koń miał okazję pokazać się jako reproduktor- stał tam gdzie trakenów najwięcej i...no... 😉
Polecam gorąco!
ogiera Paquito Go! rasy trakenskiej
http://www.paquito-go.pl/

Niesamowicie grzeczny, zrównoważony. Piękna technika skoku i potęga. Ruchowo bardzo doby 🙂
Urodziwy niesamowicie, chwyta za oko.
Niemiecki papier  w przystępnej cenie ^^

Jakby ktos był zainteresowany to mogę odpowiedziec na pytania. Stoję z nim w jednej stajni, jest to koń mojej koleżanki. Moge tez bezpośrednio podać namiary do niej.
Osobiście na pewno kiedyś nim pokyję moją klacz wielkopolską, powstrzymuje mnie jedynie koszt utrzymania 4 koni :PPP
Reasumując: Paquito Go jest naprawde godny polecenia!
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
16 maja 2013 19:17
Gladiatrix,
a coś może o osiągnięciach możesz napisać?

Poza oczywiście karierą hodowlaną, potomstwo widziałam.
koń przeszedł zakład treningowy w wieku 3 lat, otrzymał licencje,  do wkkw białka miała lepsze to Paquito poszedł na krycie, przez wiele lat był czołowym w Liskach.  został wydzierżawiony w czerwcu 2012 przez obecną właścicielkę. Była to na dobrą sprawę praca z koniem od początku, bo nie wiadomo ile lat tylko krył i nikt na nim nie jeździł. Obecnie startuje dopiero na poziomie L w skokach, bo czeka na uprawnienia właścicielki. Ukończył też zawody wkkw we wrześniu w Pieńkach.   Ale jak już wspomniałam wcześniej ma niesamowitą technikę i siłę, więc wysokość to dla niego tylko formalność. Myślę, że to jest koń przynajmniej na konkursy 130cm. Ponadto  jest w skoku bardzo dokładny i nie zrzuca.  Rusza się bardzooo dobrze. jak pewien ujeżdżeniowiec na nim jeździł to bardzo się podobał i mówił, że w ujeżdżeniu też by się sprawdził. nie znam bardzo dokładnie jego  historii startów, ale wiem, że koń jest godny uwagi. Powtórzę się, ale jakbym miała możliwość to nie wahałabym się przed kryciem nim. Znam go, jeździłam na nim i uważam, że koń jest rewelacyjny =)
znacie jakieś fajne ogiery wlkp/trak kryjące w województwie pomorskim? 🙂
warta2009 Za Elblągiem jest stadnina Sokolnik  😉 same trakeny a na dodatek świetne konie. (W tym roku kupiłam Bajera po Emisie). Hodowca to przesympatyczny człowiek  😀 na pewno się z nim dogadasz. Polecam kryć Emisem bądź Cargo.
warta- u Przeczewskich masz kapitalnego Ajbeka, ja bym się ani chwili nie zastanawiała🙂 do tego masz w SO Starogard syna wybitnrgo Greya-czołówka czempionatu trak🙂
.
nie wiem jak w tym sezonie, ale w zeszłym roku znajoma mi mówiła o jakiś źrebakach na ten sezon, ale się dopytam, bo to jeden typ na 3 ci embrion od Poli na przyszły rok, tyle że my to mrożoneczki, bo Pola jest "wiatropylna" 😉
.
taka info dostałam, ale już jakiś czas temu. W sumie z xx teraz nie za bardzo jest co wybrać...
.
Nie wiem czy w tym sezonie Ajbek kryje, ale on nie oddaje nasienia.

glanek pierwsze potomstwo Cargo chyba w tym roku miało być.
Najwyżej się wybierzemy na wycieczkę🙂 a reszta tradycyjnie ze słomeczki🙂
Louisa- jak chłopaki?mojej  korba odbija, aż się boję dziś wsiadać 😁
Karla🙂 jakie chłopaki?
Aar i kolega padokowy (zabij, imienia nie pamiętam)
aaa... oni! Moje myślenie chyba jeszcze ma długi weekend  😉 Drugi to Baltimore. Całkiem dobrze, tłuką się trochę, jak to dwa ogierki. Aar się poprawia, coraz lepiej wygląda. Jesienią będę myślała co zrobić (i czy w ogóle coś robić) z jego nogą. A Aar fantastyczny jest, straszny pieszczoch, bardzo szybko się uczy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się