Stajnie w Lublinie

.
Nie, nie pytałam - nie moje konie, nie moja sprawa. Przekazałam po prostu co się działo, bez wyrażania mojego prywatnego zdania na ten temat.

(...) i dopiero opinię wyrobić sobie. Jak zrobisz to już nie moja sprawa.

O jakim wyrabianiu sobie opinii mówisz? Zauważ, co powiedziałam:
Żeby nie było - nie mam nic do niego, mojego konia robił przez ładnych parę miesięcy, podkuwał go ortopedycznie, itp. Mówię tylko o tym co widziałam ostatnio.

Napisałam neutralnie, bez oceniania czy to złe, czy dobre, że konie kulały po jego rozczyszczaniu. Opinię mam jaką mam - mojego konia robił dobrze, wyleczył co było do wyleczenia i byłam zadowolona. Wbrew temu co mi zarzucasz nie wyrobiłam sobie zdania na temat tego kowala tylko podczas tej jednej sytuacji, o której wspomniałam na poprzedniej stronie.
Dowiedziałam się odnośnie pana Ciołka - w Cycowie już kopyt nie robi, na pewno jednak robi kogoś w Alexandrze :-)
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
31 lipca 2012 18:47
Mnie robił konia i Strąk, przemiły facet ale były pewne ale które spowodowały u mnie niechęć do niego jako do kowala i nie zauważył przykurczu, robił i Jaworski i z moim koniem sobie średnio radził też nie zobaczył przykurczu, robił Mojsym ale był drogi i za dużo podeszwy wybierał on pierwszy zobaczył przykurcz i teraz jest Głogowski wyprowadził mi przykurcz, obserwuje konia w ruchu, zwraca uwagę na to czy wszystko z koniem w porządku ochrzania jak ja coś spartole czy zaniedbam a jak trzeba być do jednego kopyta częściej to bez problemu podjeżdża i nawet złotówki nie weźmie.
.
Sama właścicielka powiedziała, że to kulawizna po rozczyszczaniu, a to chyba wystarczający "dowód", bo w końcu ona najlepiej zna historię swoich koni. Nie wiem czy to wystarczające poznanie drugiej strony, ale w każdym razie w miarę swoich możliwości to zrobiłam.

Zdania wyrabiać sobie nie potrzebuję, stąd moje zdziwienie. Mam je, tak jak już wspominałam, w miarę dobre, bo mojego konia rozczyszczał i podkuwał ortopedycznie na zlecenie weterynarza, który z tego co pamiętam z efektów był zadowolony. Z tym, że to było dwa lata temu, a sytuacja przeze mnie opisywana jest świeża - sprzed dwóch miesięcy, dlatego też uznałam, że mogę o tym wspomnieć skoro temat tego kowala wyszedł na forum.
.
.
Nie wiem nawet czy mówimy o tej samej sytuacji. A akurat większość osob z tego tematu zna się też na żywo, więc nawet jeżeli ludzi z forum Twoje zdanie nie obchodzi, to jednak znajomych, przyszłych ewentualnych klientów tego kowala może.

I nadal podtrzymuję co napisałam - dla mnie i mojego konia też zrobił dużo dobrego.
u Drwala w najbliższym czasie (sierpień) nie planowane są żadne zawody - żniwa 🙁
prawdopodobnie w 3ci weekend sierpnia w końcu dojdą do skutku towarzyskie zawody ujezdzeniowe. Wcześniej nie miałam jak sie tym zajac ze wzglegu na wypadek i rekonwalescencje Gajowego oraz wyjazd na konsultacje do Centuriona... bede informować na bierzaco


I nadal podtrzymuję co napisałam - dla mnie i mojego konia też zrobił dużo dobrego.


Heh, nie wiem czy powinnam się do tego odnieść, bo nie wtrącam się w temat kowali niepytana,  no ale zaryzykuje 😉. Bo jako osoba, która przejeła omawianego wyżej konia prowadzonego przez p. Głogowskiego, najlepiej pamietam, jak wyglądały jego kopyta i naprawde nie było różowo, wręcz źle. W szczegóły się nie wdaje bo to nie ten wątek. 😎
moi drodzi, powracajac do watku stajni w Lublinie 😉 - czytam poprzednie kometarze, ale nie moge sie doszukac pod jaka nazwa kryje sie nowa stajnia Ryszarda Lemana - czy mozecie prosze wkleic adres strony internetowej? slyszalam, ze nie jest tanio (nie wiem dokladnie ile kosztuje pensjonat), ale czy jest dobrze? trzyma tam ktos z Was konia?

mowiono mi o EquiClub, ale nie jestem pewna kiedy to powstanie - czy ktos wie? zapowiada sie bajecznie, chociaz jezioro zaglebocze to nie jest rzut beretem od lublina. ale na wakacje super; chociaz jak naprawde ma byc taki wypasiony osrodek to moze byc drogo... wiecie cos?  🤔

chyba nie maja jeszcze strony internetowej, ale widzialam ich strone na facebook:
www.facebook.com/EquiClubZamlyniec

🏇
a ja chciałam zapytać czy będzie się działa aktualizacja info o lubelskich stajniach? bo jakiś czas temu był poruszany ten temat

jakby co to mogę się podjąć i podesłać Ascaii do umieszczenia w pierwszym poście 🙂
a ja chciałam zapytać czy będzie się działa aktualizacja info o lubelskich stajniach? bo jakiś czas temu był poruszany ten temat

jakby co to mogę się podjąć i podesłać Ascaii do umieszczenia w pierwszym poście 🙂

właśnie... aktualizacje by się przydały... i informacje o ARVENIE, które podawałam już chyba 5 razy na PW Ascaii, które miały być dodane 🙂 zresztą aktualności z cennikami również we wszystkich stajniach powinny zaistnieć bo już chyba od stycznia [? ] ubiegłego roku pensjonat w Arizonie był za 500zł - gdy tylko hala została powiększona 😀 a no i nie wiem czy ja jestem ślepa czy w tym spisie nie ma Kaprioli i Pikera ? można by też dodać inne stajnie z okolic i Lublina gdzie istnieją same pensjonaty lub same szkółki- to by jakoś ułatwiło poszukiwaczom bo w tym momencie są same główne stajnie istniejące od kilku/-nastu lat a tych "świeżych" nie widać 🙂
a my zapraszamy do zapoznania sie z regulaminem forum, a szczegolnie z jego czesc mowiaca o reklamie i autopromocji.

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] reklama na forum. prosze skontaktowac sie z administratorem w sprawie zmiany nicka na "niereklamowy".
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
01 sierpnia 2012 09:30
Będę miała stajnię pod działką 😀 i być może będę miała gdzie konia wstawić w wakacje 😀
[quote author=fin link=topic=80.msg1478451#msg1478451 date=1343766725]


I nadal podtrzymuję co napisałam - dla mnie i mojego konia też zrobił dużo dobrego.


Heh, nie wiem czy powinnam się do tego odnieść, bo nie wtrącam się w temat kowali niepytana,  no ale zaryzykuje 😉. Bo jako osoba, która przejeła omawianego wyżej konia prowadzonego przez p. Głogowskiego, najlepiej pamietam, jak wyglądały jego kopyta i naprawde nie było różowo, wręcz źle. W szczegóły się nie wdaje bo to nie ten wątek. 😎
[/quote]

Tu należałoby też przywołać Twoją ulubioną opowieść o strzałce  😎

A ja mam pytanie trochę z innej beczki, kogo polecacie jako pomoc z ziemi lub też z siodła dla konia po kontuzji? Na którym rzecz jasna większość ćwiczeń na razie odpada, więc w związku z tym zależałoby mi na kimś doświadczonym, kto by nie przeholował i był w stanie dostosować jazdę/trening do możliwości konia 😉
Arroch, Kasia Kliczkowska :P Ale jeszcze nie ma terminu kolejnych konsultacji 😉
Ok, ale na co dzień to bym chciała kogoś bliżej i częściej, bo tak raz na jakiś czas z Badziem to nie ma sensu, z nim to trzeba regularnie żeby zapamiętał  😁
Kornelia! ja osobistym własnym zdaniem zaświadczam! co by nie było zaraz, że stronnicza reklama - więcej na priv 😉
mafera dzięki 🙂

nieskromnie powiem, że po konsultacjach z Brigitt jestem pełna nowej mocy i energii. Wiele przez te dwa  dni się nauczyłam, usłyszałam miłe słowa na temat mojej dotychczasowej pracy.

Kilka fajnych rzeczy podpatrzyłam przy treningach innych par w czasie konsultacji... eh... dużo by opowiadać, siedzę i od niedzieli oglądam filmy z treningów non stop 🙂 no i morda aż mi się smieje 🙂😉)
Gajowa, w takim razie odezwę się jak wrócę do Lbn  😜
polecam się 🙂. Do niedzieli jestem "poza zasięgiem", od poniedziałku wracam do ludzi.

W poniedziałek spotykam się z Prezes LKJ i będziemy rozmiawaić również o towarzyskich ujeżdżeniowych zawodach w LKJ, mam nadzieję, że pon/wt będę mogła przedstawić konkrety. Muszę jeszcze po sędziach podzwonić i zapytać kto by się zgodził przesędziować 🙂
Będzie aktualizacja - wiem, wiem, odwleka się to w czasie, ale (na szczęście) praca mnie lubi i to bardzo w tym roku. Do końca miesiąca to zrobię, naprawdę.

to super! 😀

dodaj prosze tez info o nowych osrodkach i tych, ktore dopiero powstaja (chociazby adresy stron, lokalizajce etc. zeby mozna bylo to sledzic) 😀

😅

sorry za 🚫
ale w wątku o filmach pojawił się taki o:


oglądałam go od połowy i przez chwile byłam pewna, że to Rondo Krwiodawców w Lublinie  😲
Hehe, nieeee, to przecież jakaś Rosja, albo inna Ukraina 😉 Ale faktycznie podobna, tylko te bloki takie duże i łądne :P
we wrześniu zrobimy towarzyskie w skokach, szykować się tam 😉
Stajnia Drwal = pozdrawia  🏇
czy znacie jakieś stajnie (chodzi mi o szkółkę, ew. prywatne osoby u których można jeździć) w okolicach Zamościa?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się