Oficerki

Strasznie długo zbierałam kasę na wymarzone oficerki, no i wreszcie stało się, los się do mnie uśmiechnął, a właściwie to chrzestny. ; ) Tylko teraz nie mogę się zdecydować jakie chcę. 😉 Szukam oficerek na miarę, za około 1300 zł, wszechstronnych (ew. skokowych), raczej miękkich. Najbardziej zastanawiam się pomiędzy Hippicą Las Vegas i Verona. Może miał ktoś styczność z jednym i drugim modelem? ; ) Chyba, że może mi ktoś polecić coś innego? 😉
Aha, wolałabym, żeby raczej były proste, ale eleganckie i bez żadnych wiązań. 😉 Mam dość niestandardową łydkę, więc musi być możliwość zrobienia takich butów na miarę. ; )
ja szukam oficerek sznurowanych rozm. 36 do 800zł
poleca ktoś coś, czy może zacznijmy od tego czy w ogóle znajdę za taką cenę? :P


istnieją 🙂  Hippica Dublin
Moja koleżanka dostała niedawno swoje. Naprawdę ładne są 😉
agnesix - właśnie o nich myślałam, tylko Hippika ma nowe ceny droższe, w Ostrodze jeszcze są dostępne w tej cenie czy nie zmienili ?
właśnie pisałam do nich ale nie otrzymałam odpowiedzi ...
co myślicie o tych samych oficerkach, tylko z granatowym mankietem ?

Oooo, dzieki. Ładnie wygląda ta ciemniejsza wersja. Jaki sklep w PL ma Petrie ?? Jakie to sa koszta ?

Equi-shop też ma Petrie, dość duży wybór.
agnesix - właśnie o nich myślałam, tylko Hippika ma nowe ceny droższe, w Ostrodze jeszcze są dostępne w tej cenie czy nie zmienili ?
właśnie pisałam do nich ale nie otrzymałam odpowiedzi ...


cena podana na stronie z tego co wiem jest aktualna. W innych sklepach jest 1050 chyba.
Nie jestem pewna, ostatnio trochę podnosili tę cenę i jeśli ta nie jest aktualna to z tego co dobrze pamiętam i tak nie przekraczała ona 800zł chyba.
Czy ktoś ma doświadczenie z oficerkami z lakierowaną  cholewką?
Wiadomo,że takie oficerki są w stanie całkiem długo posłużyć, przy zakładaniu ich od święta/ zawody. Ale ciekawi mnie ile taka lakierowana skóra jest w stanie wytrzymać przy jazdach 3 x w tygodniu.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 sierpnia 2012 16:12
mam tylko mankiet i czubki buta lakierowane,ale po 4 latach wyglądają jak nowe 😉
ktoś lakier nie odszedł ?

DeNiro tak ?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 sierpnia 2012 16:33
nigdzie.

De Niro,De Niro.
ooo no to ładnie 😀
Ja znalazłam właśnie cavallo z całą cholewką i zastanawiam się, czy warto się na takie lakierowane skusić 🤔
Frankusowa Ja mam lakierowane cavallo. Mam je już ponad rok, przez pół roku używałam codziennie, teraz mam drugie, więc rzadziej ich używam. Ale wyglądają jak nówki- nic się z lakierem nie stało 😉
bardzo dziękuję za info  :kwiatek:
Mi te mankiety kolorowe nie podobają się.
Ja najprawdopodobniej zdecyduję się na te http://sklep.bergo.pl/oficerki-jezdzieckie-p-791.html Miał ktoś? Szukajka nic nie wypluwa, a pamiętam tylko jedną opinię, pozytywną. Rozumiem, że powinno się brać oficerki 1-2 cm wyższe?
a co powiecie o tych nowych oficerkach HKM London?
zastanawiam się nad nimi, bardzo fajne są 🙂

http://www.gnl.pl/oficerki-london-p-12897.html
Gillian   four letter word
02 sierpnia 2012 14:55
Time, fajne, ale to nadal HKM 🙂
no racja  🤣
Wie ktoś z Was czy ja w tym kraju dostanę buty cavallo poza 2 sklepami? ( Lamri chyba jakoś jest średnio wiarygodny)  :kwiatek:
A czemu Lamri jest niewiarygodny? Bylam kiedys w sklepie stacjonarnym i calkiem tam to wszystko sensownie wygladalo.
kilka osób pisało tutaj o tym, że mają za ciasne buty, i czy da się coś z nimi zrobić, jak się nie dopinają czy coś;

potwierdzam skuteczność pianki/sprayu deichmanna do rozciągania skór. Moje MH były wszędzie jak należy, ale w ponad kostką, tam gdzie nie było jeszcze tej elastycznej wstawki, ciężej się dopinały. Popsikałam od tyłu, tam gdzie zamek, i po 10 min chodzenia zdjęłam i ubrałam znowu - mega różnica! Zapina się idealnie, sądzę, że tak jak pisałyście, te 1-2cm skóra spokojnie puści po użyciu tej pianki. Baaardzo polecam!
A czemu Lamri jest niewiarygodny? Bylam kiedys w sklepie stacjonarnym i calkiem tam to wszystko sensownie wygladalo.

W innym wątku kilka osób pisało,że jest problem z dostawą, kontaktem itp  🤔
Ponawiam pytanie czy w okolicach Warszawy znajde zaufanego  szewca , który wszyje mi zamek w Oficerki ? Chce żeby ktoś to zrobił pożadnie , z góry  dziekuje  :kwiatek:
Paskudne
okropne
kujka   new better life mode: on
11 sierpnia 2012 20:51
ciezko znalezc brzydsze. nie wlozylabym chyba nawet jakby zaplacili 😉
Masakra  😵
Ale jak wszystko - na pewno mają swoich wiernych fanów 😁
Na żywo nie wyglądają aż tak źle 😉 - zresztą na zdjęciach na koniu siedzi jedna z zawodniczek dolnośląskich - widziałam na jej nogach, nie są tak wściekle błyszczące. Co kto lubi - jako robocze na co dzień mogłabym mieć szczególnie biorąc pod uwagę cenę 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się