Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

No zakładam, bo chyba warto?
Urzekł mnie wioślarz z Nigru co na łodzi rybackiej ćwiczył całe trzy miesiące.
I relacja z wyścigu kolarskiego, za którą telewizja przepraszała.
I Koreanka szpadzistka płacząca,że sekunda trwa tak długo aż Niemka ją nabije na szpadę.
I relacja z crossu WKKW, gdzie panowie potrzebowali blisko godzinę, żeby przestać filmować krzaki i kwiatki i wyczaić gdzie są konie i przeszkody.
Jednak dekoracja WKKW mnie w pełni zachwyciła.  :kwiatek:
No i otwarcie.  😅
CUDOWNE. Tylko owiec nie było.
Ale była pani w czerwonym:
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
01 sierpnia 2012 10:17
Na zywo nie oglądałam musiałam wynaleźć na eurovisionsport.
Otwarcie było przecudowne, wstęp z Kenneth Branagh  😍 💘
Chyba jak na każdym otwarciu nawiązanie do kultury i historii co jest dla mnie ogromnym plusem.
Voldemort i skacząca Elżbieta II najlepsze 😀 Popłakałam się przy tym ze śmichu, sama Królowa chyba była średnio zadowolona 😀
Co tam dziewczyna w czerwieni to jest lepsze: klik  😁
Ja byłam zachwycona kolarstwem szosowym kobiet, ostatnie 20km śledziłam "wlepiona" w ekran i kibicowałam mojej ulubionej holenderce. Staram się też oglądać jak najwięcej wioślarstwa, kajakarstwa i żeglarstwa, bo jestem fanką sportów tego typu, ale ostatnio ciągle nakłada mi się to na transmisje z jeździectwa, więc wiadomo co wygrywa. W ogóle uwielbiam imprezy sportowe takiego formatu i nieustannie podziwiam efekty wieloletniej pracy tych ludzi.
Otwarcie było bombowe. Szczególnie część literaturoznawcza i muzykoznawcza. A właściwie wszystko.  🙂
Mariusz Prudel mnie dziś urzekł, stanę się chyba fanką  😅
Ja oglądam wind surfing i włosy mi dęba stoją. Że też udaje im się powymijać.
A ogólnie to przeleciałam 12 kanałów i "żółta rasa nas zalewa".  😉
O! Przypomniało mi się:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Olimpijski_Konkurs_Sztuki_i_Literatury
Taki konkurs wolałabym od wielu wydumanych dyscyplin.
Tania, znam zdobywcę złotego medalu w sztuce 🙂. Tak, mamy w PL taki medal olimpijski na koncie.
Tania, znam zdobywcę złotego medalu w sztuce 🙂. Tak, mamy w PL taki medal olimpijski na koncie.

No mamy, mamy. I to kilku. Znasz osobiście? Zazdroszczę. Którego?
A co do obecnych IO to moja Mama powiedziała, że będą medale dwa: ten za strzelanie i... medalik z Matką Boską.
Gdzie ona to usłyszała?   😂
Tania, nie masz czego zazdrościć 🤣 Bardzo gościa nie lubię.

Wracając do meritum, wkurzył mnie komentator przy kajakarstwie. Oświadczył, że sportowcy Oczywiście zostawiają trenerów, którzy ich wyszkolili, oraz (chwile później) - że nie rozumie, po co sportowcy, którzy nie mają formy na medal w ogóle jadą na Igrzyska.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 sierpnia 2012 15:47
eee,żal mi tych od kometki 😉 wczoraj pierwszy raz widziałam,dziś dzielnie walczyli...laickim okiem,facet w tym mixcie za bardzo pajacował 🙂


podobał mi się dziś komentarz w radiu zet,że mimo,iż wnuczka królowej zrzuciła belkę (sic!) i się spóźniła,to i tak zdobyła srebro zespołowo 🤣
Komentator kolarstwa dostrzegł poduszki powietrzne 🤣 na WKKW. Pod ubraniem 🙂
Komentator kolarstwa dostrzegł poduszki powietrzne 🤣 na WKKW. Pod ubraniem 🙂

Może żartował? Jeśli to ten pan od Tour de France to on żartuje zwykle.
A jednak były pewnego rodzaju "poduszki powietrzne".
dempsey   fiat voluntas Tua
01 sierpnia 2012 15:57
może chodziło o dmuchane kamizelki 😉

heheh wnuczka królowej zrzuciła belkę.. wyobraziłam sobie jak wnuczka królowej w eleganckiej sukience opiera się łokciami o takie drewniane solidne ogrodzenie a tu łup, belkę zrzuciła  😂
No oczywiście, że chodziło o kamizelki 🙂 I tak dobrze, że ktokolwiek poza koniarzami WKKW oglądał 🙂
[quote author=Ktoś link=topic=88887.msg1479306#msg1479306 date=1343832475]
podobał mi się dziś komentarz w radiu zet,że mimo,iż wnuczka królowej zrzuciła belkę (sic!) i się spóźniła,to i tak zdobyła srebro zespołowo 🤣

[/quote]

Dobrze, ze nie powiedzieli, ze klode zrzucila 😉

Tania, a to nie od wczoraj pokazuja zdjecia biednych, zaplakanych chinskich dziewczynek, ktore w imie gimnastyki artystycznej sa wyginane jak gumowa zelka....
Sport to zdrowie. Olimpijczyk.
http://facet.wp.pl/kat,1007849,wid,14810334,wiadomosc.html

Sport na poziomie zawodowym nigdy nie był zdrowy, a taki na poziomie MŚ czy IO w szczególności. Trochę nie rozumiem zdziwienia.
[quote author=Tania link=topic=88887.msg1479420#msg1479420 date=1343838662]Sport to zdrowie. Olimpijczyk.
http://facet.wp.pl/kat,1007849,wid,14810334,wiadomosc.html

Sport na poziomie zawodowym nigdy nie był zdrowy, a taki na poziomie MŚ czy IO w szczególności. Trochę nie rozumiem zdziwienia.
[/quote]
No to też signum temporis, że nie rozumiesz.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 sierpnia 2012 21:08
....wypaczono Citius Altius Fortius?

mnie bolało wczoraj,że redaktor znęcał się nad Otylią tyle czasu...ona zawiedziona samą sobą,łzy w oczach,a ten kolejne i kolejne pytanie...no całkowity brak empatii.... :/
mnie tez to dziwi, ale z drugiej strony zastanawiam sie, dlaczego ona w takiej chwili nie powie: przepraszam, ale nie chce teraz rozmawiac. a nie zalamanym glosem tlumaczy sie dlaczego nie wyszlo, mokra od lez i od wody
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 sierpnia 2012 21:13
nie wiem...może czuła,że zawiodła i chciała się wytłumaczyć???
Nie zapominajcie, ze to są emocje. Przeogromne. Skąd wiecie, jakbyście wy się zachowalu, gdybyście nawalili na olimpiadzie, w bardzo eaznym momencie zycia, na oczach milionów widzów?
Dzisiaj ujeżdżenie. Wie ktoś, czy będzie jakaś relacja w tv? :-)
Dzisiaj ujeżdżenie. Wie ktoś, czy będzie jakaś relacja w tv? :-)

O której się zaczyna?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
02 sierpnia 2012 08:55
Dzięki. Link znam i korzystam. O 11:30 jakoś tak?
A! I mamy norwesko polski medal!  😅
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 sierpnia 2012 08:59
na dodatek pochodzi z mojego rodzinnego miasta Tczewa 🙂
Taniu o 12:30 , bo w Londynie inny czas mają 😀
Zawsze sie zastanawialam po co ci komentatorzy sie produkuja w telewizji. Teraz sobie ogladam ujezdzenie "w ciszy" i juz wiem.  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się