Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Prawda, zresztą w żadnej ze stajni, w której jeździłam w rekreacji/dzierżawiłam/stałam z koniem, takiej naprawdę porządnej zdrenowanej ujeżdżalni nie było.
Cariotka   płomienna pasja
01 sierpnia 2012 12:14
ja zrobiłam sobie pseudo uj na łące na którą została przywieziona ziemia piaskowa ( warstwa to ok 1,5 m) do wyrównania podłoża, chociaż z pozoru jest to zwykła łąka po deszczu nie robi się błoto i mi samej w zupełności wystarcza, jeżeli chodzi o oświetlenie to w razie potrzeby mam dwa dość duże reflektory, chociaż finansowo może mnie to zeżreć, więc odpuszczę sobie.
izydorex u Ciebie w stajni opieka jest niesamowita to fakt!  😍
Ma ktoś może przypadkiem przecieki, czy zapowiada się jakiś egzamin na odznaki w Bolęcinie?
Na pewno będą jeszcze w wakacje. Napisz maila im więcej wiedzą o chętnych tym bardziej będzie 😉
Cariotka, to o podwyżce to o nas?😉 to pół-plotka😀 tzn. nowe boksy, które jak mówi p. Władek "są w innym standardzie" będą kosztować 550zl. Natomiast konie, które stoją teraz za 450zl zostają w tej cenie. W cenie 450 jest super wyżywienie wg. ścisłych zaleceń, padokowanie na 5 ha, codzienne sprzątanie, ujeżdzalnia ziemista, ale regularnie bronowana wyrównywana i ogólnie gotowa do skoków, siodlarnia, ogrzewana świetlica, przeszkody, dodatkowe zabiegi dla koni też właściciel chętnie i nieodpłatnie wykonuje.
Cariotka   płomienna pasja
02 sierpnia 2012 10:28
Tak😉 ale również słyszałam że macie tam bardzo fajnie😉 i jak widzę to rzeczywiście tanio 😉
Ktoś będzie focił może w sobotę u Szarych? Konkretnie interesuje mnie runda P  🏇
Alaska ja będę. Postaram się być na wszystkim, ale P się załapie z pewnością  😉
Ja też chcę ja też  😅
I ja! Też P!
a na dzisiejszej L-ce w swoszo ktoś robił zdjęcia ? 🙂
Zorilla,dziunka dobrze!  😉
Mona ja przyszłam w połowie L. Może się załapałaś jeśli jechałaś przy końcu
Co prawda mam swojego prywatno-stajennego fotografa (juliadna  :kwiatek:  ), ale oczywiście chętnie piszę się na zdjęcia 🙂  koń Olimp, P2 i P4 jutro 🙂
A sama będę robić zdjęcia w Lkach, także ofocę znajomych 🙂
Karteczka. ja też poproszę o zdjęcia! 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
03 sierpnia 2012 22:32
Kolebka a Dava foci? 😀iabeł:
btw: mam Twój frak i już go nie chcę! 😁

Ja się melduję z Belfastem jutro w C-3, wstępnie o 16.17 😎
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 sierpnia 2012 22:35
Strucelka,Dava mówiła że jej nie będzie prze te dwa dni w stajni 🙁
Strucelka chyba raczej o 17.36.
Zmienili listy ja się dowiedziałam przypadkowo 😉
Ja też, ja też poproszę zdjęcia : >
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
03 sierpnia 2012 23:16
faktycznie 😤 dobrze wiedzieć 😉
Dava   kiss kiss bang bang
04 sierpnia 2012 07:59
Strucelka,Dava mówiła że jej nie będzie prze te dwa dni w stajni 🙁


Rodzinka do mnie przyjechała i nie mam się jak urwać. Zresztą nudni jesteście, kółka i kółka jak ktoś obieca opuszczenie czworoboku góra to się zastanowię  😉 😀iabeł:

A tak serio to POWODZENIA Wszystkim  🙂 :kwiatek:
ma ktoś może foty z dzisiejszych zawodów w Michałowicach ??
żółty kucyk (L,P)
🙂
Dava i widzisz kolebka spełniła twoje prośby  😀iabeł: 😀iabeł:
No właśnie ! W spektakularnym stylu, żałuję, że nie było mi dane tego widzieć  😀
dokładnie, najpierw czytam wpis Davy, potem wchodzę na fejsa i co ? Podobno zdjęcia są  😁
Trochę zdjęć z Michałowic - byłam na części L-ki i na 3 ostatnich przejazdach :-)

https://picasaweb.google.com/103520356809326672992/ZRMichaOwice45Sierpnia?authkey=Gv1sRgCMju08j2mukR
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
04 sierpnia 2012 22:46
Ano są 😀

Mi serducho tak zaczęło bić że aż je słyszałam. To było straszne.


-


-

I sensacja całych zawodów 😀

-

kolebka nie powinna się obrazić 😀
mtl   I M Equestrian
04 sierpnia 2012 22:50
juliadna super fotki  😜


maly offtopic... z list startowych na jutro.........

"16:20 Adam Brodowski - Zazoeways"
"16:48 Adam Brodowski - Elbrus"

"duzo" czasu na rozprezenie drugiego konia  😁
Dava   kiss kiss bang bang
04 sierpnia 2012 22:54
Och noł!
Taka akcja i mnie tam nie było 😀

Ale serio Olimp? Szok  🤣 🤣 🤣

Julka zdjęcia czadowe  😀

Ewabe widzę, że nie tylko jeden koń się cieszył na tych zawodach  😉 🤣 fajne zdjęcia  :kwiatek:
juliadna świetnie Lolek wygląda na fotkach ewabe!  🏇
Taa, Kolebka się nie obrazi, jeśli tylko juliadna wrzuci na picassę jakieś zdjęcie, które jednak potwierdza fakt, że jechałam zawody UJEŻDŻENIOWE  🤣

No, Olimpek wczoraj przed P2 postanowił mnie wywieźć w wersji max, dostał jakiegoś ataku paniki i jak już udało mi się przejść do stępa, to cały dygotał. Zakłusowałam, rura w drugą stronę, sędzia chowa się za krzesełko, a ja w pięknym stylu pokonuję szranki z półmetrowym zapasem... No ale P4 i dzisiejsze P3 i P9 poszedł jako tako, szkoda tylko że na czworoboku nie pokazuje się jak na rozprężalni  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się