Do podlasian STAJNIE, PENSJONATY, WECI

fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
03 sierpnia 2012 08:14
wyniki są tutaj: http://potahocha.pl/pl/wyniki
Fajnie! Dzięki! Rozumiem, że to już cyklicznie będzie w Supraślu?
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
03 sierpnia 2012 10:26
PSŁK ma teraz tam siedzibę, więc podejrzewam, że weekendy będą pełne "dziania się" 🙂
nasz tinkeros startował 🙂


Czyżby to ten ten przystojniak  🙄?

Może wiecie czy ktoś w okolicy Białegostoku, Bielska Podlaskiego lub Hajnówki sprzedaje wysłodki buraczane?
mam zalecone przez weta podawać trochę dla kobyły, która mocno schudła po wyźrebieniu a ma problemy z powrotem do wagi.
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
03 sierpnia 2012 11:14
ta jest - jeden i niepowtarzalny 🙂
unicorna - w Surażu w agrokompleksie mają
Congratulations ! Zarąbiste zwierzątko  😎
unicorna - chodzi Ci o suszone?

Fajnie, że mają tam siedzibę. Idealne miejsce na takie zabawy. No i do prawdziwych Tatarów bliziutko 😉
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
03 sierpnia 2012 12:11
rubikon - a dziękować dziękować, staramy się 🙂
wawrek - oby im się udało jak najdłużej tam usiedzieć  😎
unicorna - chodzi Ci o suszone?

Fajnie, że mają tam siedzibę. Idealne miejsce na takie zabawy. No i do prawdziwych Tatarów bliziutko 😉


tak 🙂

fixxxer12 dziękuje  :kwiatek: jeśli bliżej nie znajdę to tam się przejadę 🙂
W Bielsku Podlaskim firma ALEKS miała kiedyś, ale dawno nie byłem i nie wiem. Przy okazji mogę podskoczyć i zapytać.
wawrek byłabym naprawdę wdzięczna za to  :kwiatek:
Szukam fachowca do "obucania" koni.
31-02 września Będą organizowane warsztaty łucznictwa konnego w Supraśłu 🙂 informacje co i jak znajdziecie tutaj http://warsztaty.lucznictwokonne.pl/ oraz
[[a]]http://www.facebook.com/pages/Warsztaty-%C5%81ucznictwa-Konnego/196321530401645 [[a]] 🙂
Szukam fachowca do "obucania" koni.
co znaczy "obucanie" koni? 🤔


a tak, poza tym, chciałabym zaprosić dr Olgę Kuleszę na Podlasie, ale musi zebrać się ok 5 koni,
czy byłby ktoś chętny?
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
19 sierpnia 2012 15:16
malitka jakbys sciagala zukiewicz kasie to bym byla chetna🙂
Witam. Jestem zainteresowana dzierżawą lub współdzierżawa, ewentualnie pracą przy koniach. Bardzo mi zalezy 🙂
Trochę nie na temat, ale tutaj zagląda więcej osób z podlaskiego, niż do wątku o adopcjach. 😉
Otóż wczoraj (27 sierpnia) do mojej wsi wyrzucono sukę. Jasna, krąży od początku wsi dowędrowała też do mnie. Jest przyjaźnie nastawiona do ludzi, podeszła do mnie i machała ogonem, niestety nie jestem w stanie nawet jej przetrzymać na okres czasu aż znajdzie się ktoś, kto ją zechce. Z wyglądu przypomina golden labradora. Zainteresowanych psiakiem proszę o kontakt.  :kwiatek: Gmina Kuźnica, powiat Sokólski.
Ja też chyba nie na temat: czy możecie doradzić co można zwiedzić w Białymstoku i okolicach mając do dyspozycji drugą połowę dnia i nocując w Białymstoku?
'zwiedzić' w kontekście czego? Muzea, galerie sztuki to pewno odpadają jeżeli chodzi o 'drugą połowę dnia'

Fajnie jest pochodzić po centrum, jest b.ładne - rynek kościuszki, rzut beretem stamtąd jest do Pałacu Branickich, jest ślicznie podświetlony wieczorem. Park obok pałacu jest wart przespacerowania  😉 Byłoby fantastycznie, gdybyście mogli skoczyć do Supraśla. Postarali się i uporządkowali teren przy rzece. Na samej supraślance organizują ciekawe wydarzenie "kolacja na cztery widelce" - ponoć serwowane jest tam pycha jedzonko, a jada się je na tratwie! Nie wiem jak teraz z rezerwacją - możliwe, że już nie są organizowane spływy, ze względu na mierną pogodę...
Możnaby w takim  wypadku zahaczyć o 'Alkierz', przyjemny pub z pycha jedzeniem przygotowywanym na miejscu i szerokim wyborem bardzo dobrych piw. Teatralnie - w supraślu działa bardzo ceniony w Polsce teatr 'Wierszalin"
buyaka - dzięki; pałac Branickich, park - to zachęca. Suprasl bedzie na pewno, ale to później, w nastepne dni.
[ciach] Zapraszam do ogłoszeń!
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie w niewłaściwym dziale
Jakich obecne mamy kowali dojeżdżających ?
i kiedy można by się jakiegoś spodziewać bo potrzebuję na już
na już to był wczoraj nasz kowal,
lepszego to chyba nie znajdziesz na Podlasiu
podbijam wątek, bo mam ważną wiadomość
jutro rano 21.12. będzie w Białymstoku dr Karcz, z RTG
jak byłby ktoś chętny, to proszę o kontakt ze mną lub bezpośrednio z doktorem
Wesołych Świąt ! Świata bez końca! Powrotu słońca! Dużo radości !Szczerej miłości! Wszelakiej pomyślności!
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
07 stycznia 2013 17:26
Podlasiaki - O.Kulesza się wybiera do nas na pewno w styczniu, szansa na zdjęcia termo całego konia, pleców oraz dopasowanie siodła z pomocą zdjęć termowizyjnych oraz chiropraktyka.
ceny na pw
Natknęłam się na ofertę stajni Lucky Lukas w Turośni i z czystej ciekawości spytam - cóż to?  👀
czy to nie tam, gdzie swego czasu byli (są?) ułani?
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
09 stycznia 2013 06:34
jakoś kilka razy dostawałam zaproszenie na fb, ale jako że nie znam to nie klikałam 🙂 po zdjęciach ciężko stwierdzić czy to to samo miejsce, gdzie była zaza. może na forum jest ktoś, kto tam śmiga? albo prowadzi zajęcia? 🙂
Tak to dokładnie jest w tym samym miejscu.
Ułanów już nie ma ale jest Łukasz 😉
Hoduje kłusaki i startuje na służewcu, partynicach w sulkach
Może w końcu i na podlasiu będzie można nauczyć się jeździć w stylu west
w koncu mamy tu niezłego zawodnika w tej dyscyplinie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się