Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Poki, u nas tez maz moze byc przy cesarce, pod warunkiem, ze nie trzeba nim sie zajmowac, i ze nie wchodzi nikomu z personelu w droge...
U mnie w szpitalu chyba też nie bylo takiej opcji aby mąż byl przy cesarce.

A my od 2 dni jesteśmy nad morzem. Spotkałam się z Anaą i jej rodzinką bo jesteśmy w tym samym ośrodku (tak było planowane, to nie przypadek 😉 ). Jest super tylko pogoda trochę kapryśna ale mam nadzieję że jeszcze się wypogodzi tak na 100%.
Filip szaleje, śpi cudownie (oby nie zapeszyć), je średnio i nadal pięknie sika na nocnik lub pod krzaczek. Odkąd zaczęliśmy chodzić w majteczkach zamiast pieluch to ssiusiał mi się raz - a wlaściwie popuscil ciut 😉

edit: właśnie zerknęłam na stronę internetową szpitala w którym rodziłam i jest napisane tak w cenniku: "Obecność członka rodziny na sali operacyjnej podczas cięcia cesarskiego (w tym odzież ochronna) - 200 zł".
Czyli jak widać u nas można.
Diadula a gdzie rodziłaś? Bo widzę, że jesteś z Piaseczna, a ja właśnie do tamtejszego szpitala się wybieram 😉


Ja rodziłam na Żelaznej, z reszta tak planowałam, a jak juz trafiłam tam na patologię to wyjścia nie miałam 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 sierpnia 2012 13:19
Dzięki za odpowiedzi 😉
Rany, to już jutro... 😲 Dziwnie się z tą myślą czuję. Narasta we mnie takie niecierpliwe oczekiwanie, jak przez wyjazdem czy wycieczką 😁
Kami   kasztan z gwiazdką
05 sierpnia 2012 13:30
A mnie dzisiaj coś kłuje tak zaraz po prawej stronie pępka - taki punktowy ból, miała któraś z Was coś takiego? Nie twardnieje mi brzuch przy tym, mała fika i nie za bardzo wiem czy się tym martwić czy nie... W środę idę do gina, więc jak się nie pogorszy to przetrzymam  🙄
Ja tak miałam  😉 później dołączył do tego ogromny ból skóry  😲 nie mogłam w ogóle dotykać/myć tej okolicy bo bolało jakby poparzone było  🤔wirek:
Kami   kasztan z gwiazdką
05 sierpnia 2012 13:47
No właśnie przy dotyku też boli - a dowiedziałaś się czym to może być spowodowane? Przynajmniej się troszkę uspokoiłam, że nie jestem odizolowanym przypadkiem  😁
Mi lekarz powiedział, że poprostu wszystko się rozciąga... ten ból był okropny, smarowałam ogromną ilością oliwki/kremu na rozstępy. Chwilami aż okładałam czymś chłodnym  🤔 Raz myślałam, że boli mnie skóra (wręcz pali ), a za chwile ból jakby był od środka. Żadnego śladu nie było, nawet zaczerwienienia a mnie bolało  🤔wirek: i tak na okręgu około 5 centymetrowej średnicy właśnie z prawej strony nad pępkiem 😉 O dziwo, żadnen rozstęp nie zrobił się w tym miejscu 😁
Tez mialam taki bol tuz obok pepka tylko po lewej i tuz powyzej, jak kolka. Ja bylam w stanie wyczuc bolacy punkt gdzies glebiej pod skora. W ktoryms momencie przestal dokuczac, zdaje sie kiedy brzuch urosl troche powyzej tego miejsca.
Biala   z wieku geriavit z rozumu szczypior
05 sierpnia 2012 20:13
Kami: ja mam taki ból jak kolka, punktowy, po jednej stronie. Czasem to aż ciężko mi oddychać. Ale z Julką to samo miałam. Teraz czasem jak mnie tak mocno boli to wezmę nospę i przechodzi.
Halo - faktycznie czas leci, szok. Cudowny jest!
Kami   kasztan z gwiazdką
05 sierpnia 2012 21:07
Dzięki - uspokoiłyście mnie  :kwiatek:
CzarownicaSa powodzenia. Już niedługo Rajka będzie w Twoich ramionach  :kwiatek:
Kami   kasztan z gwiazdką
06 sierpnia 2012 07:46
CzarownicaSa trzymam kciuki dzisiaj  😅
Dziewczyny gdzie kupie jeansy ciążowe z gumką?? 😉
w czwartek jak db pójdzie będe znać płeć!😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 sierpnia 2012 08:19
Karina7 ja kupowałam w ciuchlandach, 3 pary spodni z kolekcji H&M udało mi się dorwać 😉 Więc jak dobrze poszukasz to znajdziesz fajne i tanio.

Dzięki dziewczyny :kwiatek: To faktycznie już dziś 😍
Kami   kasztan z gwiazdką
06 sierpnia 2012 08:38
Karina ja jedne jeansy na gumce kupiłam w new yorkerze - teraz na lato są fajne, bo nie mają pasa na brzuszek i nie jest mi w niego gorąco. Drugie spodnie z H&M moja mama wygrzebała na ciuchach w idealnym stanie. Trzecie kupiłam w Lidlu jak była odzież ciążowa i te chyba lubię najbardziej  🙂 Ja się nastawiłam, że nie chcę na tak naprawdę 5 miesięcy wydawać dużej kasy na ciuchy ciążowe. Teraz są jeszcze przeceny w C&A i H&M, więc może znajdziesz coś fajnego na dziale ciążowym  🙂
no właśnie szkoda mi kasy na jeansy ktore tylko w ciazy bede uzywac😉 w h&m są od 159 zl to troche sporo uważam😉
ciucholandy zwiedzam non stop,jak juz bede znała płec bede miala sporo rzeczy dla dziewczynki albo dla chlopaka na zbyciu😉
ale spodni dla siebie nie upolowałam 🙁
Kami   kasztan z gwiazdką
06 sierpnia 2012 08:54
To wejdź do H&M i zobacz na zwykłe spodnie - ja te moje kupiłam za +- 40zł. To są jeansy rurki na gumce, a że biodrówki to nie uciskają na brzuszek  🙂 i ja popylam też w legginsach - dla mnie to tańsza wersja spodni  😁
Ja kupowałam na allegro po 30/40 zł nówki jakieś takie bezfirmowe.
Też wyszłam z założenia, że nie dam za spodnie 200 zł na 4 miesiące.
no ja też teraz chodzę w legginsach 🙂
ale jednak czeka mnie jeszcze jesień i troche zimy  😉
nie wiem czy mnie moderatorzy nie pogonią,ale może któraś z was ma na zbyciu odzież ciążową ,nie drogo😉oczywiście na pw🙂😉
Jestem załamana 🙁( dziś 1 spotkanie z wc 🙁(( bbuuuuu a tak się cieszyłam, że mnie to ominie w tej ciąży.
Zamiast lepiej się czuć, ja czuję się gorzej.
Trzymam kciuki CzarownicaSa
U nas masakra. Waga stoi. Od zeszłego tygodnia nie przytył nic, okrągłe 0. Pierwszy raz od urodzenia (wcześniej zdarzało mu się przytyć nawet 400g w tydzień). Dostałam skierowanie do gastroenterologa, oczywiście trzeba będzie pójść prywatnie, bo terminy na kasę chorych są pewnie gdzieś na grudzień.. .nawet chyba nie chce mi się tego sprawdzać...
kenna z upływem czasu maluchy coraz mniej przybierają tygodniow na wadze, także może wszystko będzie ok  🙂

Zadzwonić zawsze warto i zapytać o terminy wizyt, może akurat się uda w miarę szybko  😉

Trzymam kciuki za zdrowie małego  🙂
kasiulkaa25, gdyby jadł normalnie, nie płakał, nie prężył się przy tym, to bym się tak nie martwiła.. Dostałam już namiar na dobrego doktora od forumowej Kopyciak  :kwiatek:, mam wizytę jutro po południu - zobaczymy co powie.
Czarownica - trzymam kciuki kochana!  🏇
Cierp1enie pomyśl, że to przejdzie. Kiedyś na pewno  😂
I wylezie z Ciebie takie coś, co potem wskoczy Ci w ramiona krzycząc mama!
I to w tym wszystkim jest najlepsze  😍
Pok - no właśnie tym się ratuję, zwłaszcza jak Julka przybiega i całuje mnie w usta i przytula. Tylko ja już bym mogła urodzić  😁
Kami   kasztan z gwiazdką
06 sierpnia 2012 13:57
Karina chętnie bym się moimi podzieliła, ale przede mną jeszcze trzy miesiące  🙁 Znalazłam kiedyś takie spodenki http://margot.krakow.pl/28/margottpl/shopproduct_details/3009 - będę się wybierać do tego sklepu za jakieś 2/3 tygodnie na większe zakupy, więc jak Ci się nie spieszy to wymacam te spodnie, czy są czegoś warte  🙂

no ja też teraz chodzę w legginsach 🙂
ale jednak czeka mnie jeszcze jesień i troche zimy  😉
nie wiem czy mnie moderatorzy nie pogonią,ale może któraś z was ma na zbyciu odzież ciążową ,nie drogo😉oczywiście na pw🙂😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 sierpnia 2012 14:43
Pół godziny do wyjścia... tak jak przez całą ciążę byłam spokojna i wyluzowana, tak teraz mnie trema zaczęła łapać 😁 Czuję się jakbym była przed bardzo ważną klasówką 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się