moda, ciuchy etc...

Florcik, Babi dziękuje serdecznie  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
30 lipca 2012 11:09
yegua, moim zdaniem pasują. 🙂
Nie jestem pewna, czy trafiłam do odpowiedniego wątku, ale spróbuję... 😉
Szukam sukienki na wesele. Wpadła mi w oko ta:
http://www.riverisland.com/Online/women/dresses/prom-dresses/grey-sequin-midi-prom-dress-624201
Tyle tylko, że nigdzie nie mogę już znaleźć mojego rozmiaru w tym kolorze - zostały tylko czarne, ale czarna na ślub i wesele średnio pasuje...
I teraz pytanie: może wpadła którejś z Was w oko podobna sukienka, którą mogę dostać w Warszawie? Chodzi mi o kształt, może być w innym kolorze. I fajnie, jeśli zmieściłabym się w 400zł 😉
Pursat, dzięki. 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
30 lipca 2012 21:25
Sponio, nie ma za co. 😉

A w Zarze jest teraz taka cudowna biżuteria! Wyskoczę z ostatnich pieniędzy, ale muszę mieć TO albo TO 😍
Ada   harder. better. faster. stronger.
30 lipca 2012 21:28
Pursat, mnie też kilka rzeczy zauroczyło ale te ceny  🙄
Pursat   Абсолют чистой крови
30 lipca 2012 21:44
Ceny jak zawsze mają chore, to się chyba nie zmieni. 😫 Zrobiłam sobie zupełnie minimalistyczną listę tego, co bym chciała i wyszło mi ponad 750 zł, a to tylko kilka rzeczy... 🤣
Ada   harder. better. faster. stronger.
30 lipca 2012 21:50
Pursat, to raczej zależy czego, według mnie niektóre są całkiem korzystne, mam wrażenie że w ostatnim czasie Zara wypuszcza coraz więcej rzeczy w miarę przyjaznych cenach, oczywiście przy tym sprzedając też część za chorą kasę.
Pursat   Абсолют чистой крови
31 lipca 2012 09:17
To prawda, ale generalnie ja z ciężkim sercem wydaję tam pieniądze, jednak rzeczywiście zdarzają się fajne ceny: niedawno kupiłam klasyczne, ładne szpilki za 119 zł (nowa kolekcja), a wyglądają moim zdaniem bardzo "światowo". 😉 A z drugiej strony - maleńka torebeczka ze skóry eko, z klapką z naturalnej za 169... 😵 Swoją drogą chciałam ją kupić, bo w jednej Zarze była ometkowana na 119, przy kasie okazało się, to 169, ale nie chcieli mi jej sprzedać, tłumacząc się, że to jedyna sztuka na sklepie i jak by były co najmniej dwie, wtedy mogłabym ją mieć po niższej cenie. Zawsze myślałam, że obowiązuje cena z metki i koniec.

Facella, w nowej kolekcji są dwie spódnice maxi - za 169 i 199 zł. 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 lipca 2012 12:27
Pursat, dzięki  :kwiatek: ale u mnie nie ma Zary, cena mnie powala i już kupiłam spódnicę (-;
Ostatnio na stronie Bershki (lub Stradivariusa...) znalazłam kurtkę/parkę za 299PLN z rękawami 3/4 skórzanymi a teraz przepadła, albo oślepłam  😵 Może jakaś dobra dusza mi podać linka do niej? Z góry dziękuję  :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
31 lipca 2012 12:51
Facella, gdzie kupiłaś? Masz foto?

SS, Parka z rękawami z imitacji skóry 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 lipca 2012 12:57
http://moda.allegro.pl/475-asymetryczna-spodnica-skos-spodnice-15-kolorow-i2433853416.html
dokładnie z tej aukcji, nr 13, chociaż wygląda bardziej jak 10 🤔
Pursat podziękował 🙂 teraz dylemat, ta czy podobna z zary...  🙄
Ada   harder. better. faster. stronger.
01 sierpnia 2012 08:38
Libella, podobna krojem właśnie rzuciła mi się w oczy na stronie Zary --> [[a]]http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-W2012/269185/827200/SUKIENKA%2BZ%2BPODWOJNEJ%2BTKANINY%2BI%2BKORONKI[[a]]

Pursat, też kiedyś chciałam się wykłócić w Zarze a propos ceny, na stronie była niższa niż na matce w sklepie. Ale niestety nie dało się, mówią że mają system z kodu wchodzi cena taka a nie inna i koniec.

Facella, jak jakościowo ta spódniczka? Cena jest kusząca 😉
Facella - nie chcę Cie straszyc, ale ja kiedyś kupiłam sobie bluzkę z podobnej aukcji, z Chin czy tam Tajlandii, materiał taki zwiewny, szyfon chyba to się nazywa i jakość jest okropna, miałam ja raz założoną.

Doradźcie ! Idę na wesele i mam rude buty (piękne, dlatego nie chcę innych :P ), ale nie wiem w jakim kolorze kupić sukienkę (Tak wiem, najpierw sukienka potem buty, ale ja muszę zrobić odwrotnie). Iść w brązy ? Czy może np granat będzie pasował ? 
Ada   harder. better. faster. stronger.
01 sierpnia 2012 10:10
whitemoon071, na hasło rude buty od razu pomyślałam o granatowej sukience, zależy też jakie buty 🙂
No właśnie ja też tak myślałam o granacie!
Buty takie :    Innego zdjęcia nie znalazłam (z netu)

Tylko teraz czy iść w bardziej zwiewne, letnie materiały czy coś bardziej eleganckiego ? Może gdzieś wam się rzuciła jakaś ładna granatowa sukienka w oczy ?
Pursat   Абсолют чистой крови
01 sierpnia 2012 10:51
Facella, ja również mam złe doświadczenia z ciuchami japan-style, ale mam nadzieję, że u ciebie będzie inaczej. Na zdjęciu wyglądają pięknie.

Ada, to niech się lepiej pilnują z ometkowywaniem ciuchów... 😎

SrokateSzczęście, a która z Zary? 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 sierpnia 2012 12:04
Ada, whitemoon071, Pursat: imho jest bardzo delikatna, ale nie zaciąga się od byle czego (dzisiaj się w niej "przejechałam" po desce z drzazgami i nawet śladu nie ma  😍 ), trochę mi się wyciągnęła ta guma w pasie, ale kupiłam sobie pasek (ze Stradi, obi z kwiatkami, linka dałam poprzednio) i zasłania. pod szyfonem jest spódnica z lekko połyskującego materiału i się ciekawie mieni w słońcu, jak na razie jestem zachwycona i kupiłabym jeszcze jakiś kolor... tylko kasy brak  😁
Rzuciły wam się gdzieś w oczy czarne doły od stroju kąpielowego? Takie najzwyklejsze, niezbyt wykrojone
Gdzie mogę znaleźć w w internecie białą bluzkę, elegancką, taką w stylu vintage?
Pursat ta z działu młodzieżowego, zielona ze skórzanych rekawami 😉 byłam w Złotych i S-ka za duża, a w Stradi tylko M i L... Ja to mam szczęście  😵
Pursat   Абсолют чистой крови
02 sierpnia 2012 18:12
To nowa kolekcja? Na stronie jej nie widzę.
wasia   Goniąc marzenia!
02 sierpnia 2012 20:59
Libella
a nie myślałaś żeby wpaść do sklepu nook w Arkadii?
Nikłe szanse mam na to, że ktoś mi pomoże, ale spróbować warto 🙂
Otóż, oglądając kiedyś program Goka (bodaj 'metamofrozy goka'😉 pokazał sztuczkę z serii DIY. Nagonił do swojego studia grupę dziewczyn i pokazywał, jak można łatwo samemu wyczarować można szykowną kreację.
w jednej z nich użył jedynie kilka długich koronkowych taśm, zszył mu je jego nadworny krawiec i wyszło cuś, co zakrywało newralgiczne punkty kobiecego ciała. Dorzucił spódnicę i okrył się sławą.

komuś świta cóż to za odcinek? Podejrzewam, że jakiś z nowej serii, w starych nie było części pokazowej jak zrobić DIY ciuchy.
Dziewczyny pomocy  🙇
Tak to jest jak się kupuje buty bez zastanowienia do czego je mogę później założyć  🙄
[img]http://i.ebayimg.com/t/Steve-Madden-MADDEN-GIRL-embroidered-stiletto-heels-Zig-zag-orange-pink-burgundy-/00/s/MTA2NlgxNjAw/$T2eC16N,!y8E9s2filutBQ!fLCMtBQ~~60_57.JPG[/img]
]źródło: ebay.com

Do dżinsów okej, ale szukam sukienki do której będą pasować !
robakt   Liczy się jutro.
06 sierpnia 2012 20:24
Według mnie do jednokolorowych sukienek w kolorze (ale to po polsku 🙂 ) pojawiającym się na butach.
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 sierpnia 2012 11:10
w sumie to do większości jednokolorowych sukienek... i do większości krojów.
Dzięki dziewczyny  :kwiatek: czas na poszukiwania  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się