DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

Wanted, śliczne 😍 ślicznie by wyglądał na jakimś karym rumaku z gęstą grzywą 😁
RoksanaCieszę się ze się podoba 🙂 Mam nadzieje, że niedługo już będą, na koniu ten naczółek dużo zyskuje
maiiaF Dziękuję, akurat kobyłka, która w nim chodzi jest kara i wygląda w nim bardzo fajnie ale chyba zgubił by się przy gęstej grzywie 🙂
Hej dziewczyny🙂 jakie kolory maja najwieksze rwanie w padach tego typu
Konik dla Equss 🙂
Averis   Czarny charakter
05 sierpnia 2012 19:28
stajenna🙂, ten kolor jest epicki 🙂
Właśnie plotę dla siebie naczółek i potzreba mi rady od profesjonalistek 🙂 jak wykonuje się zakończenie? Co robić z tą końcową pętelką?
mtl   I M Equestrian
06 sierpnia 2012 00:26
stajenna🙂 Ja bym chetnie stala sie posiadaczka takiego padu w wersji "jasny - ciemny". Żółto - czarny? Bialo - czarny? Albo bordo - szary? Grafitowo - bialy?  😁
stajenna🙂 Ja bym chetnie stala sie posiadaczka takiego padu w wersji "jasny - ciemny". Żółto - czarny? Bialo - czarny? Albo bordo - szary? Grafitowo - bialy?  😁


jasny z ciemym - kolorystyka piękna ale problem z praniem 😕 albo jasny zszarzeje albo ciemny wyblaknie lub zafarbuje jasny;/
Nikitaa Jak będziesz dawać do rymarza to wystarczy to obciąć i nic nie będzie sie rozwalać i zakończeniem też on sie zajmie. Jeśli robisz wszystko sama to ja to zakończenie kleiłam na super glue 😉 a z pętelki robiłam uszka.
wanted dzięki 🙂 już wpadło mi do głowy jak to wykończyć żeby nigdzie nie wyłaziło i ładnie wyglądało, pochwale się jak skończę, ale Twoje są nieziemskie  😍

A koszt takiego wykończenia u rymarza orientujesz się jaki jest?  😉
cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
06 sierpnia 2012 12:26
stajenna🙂 mi tam bardziej podchodzi pad od Ciebie....  😎 do pasków nie mam przekonania, chociaż limonkowo-szary mógłby fajnie wyglądać. Jak chcesz mieć "rwanie" to pomyśl o Stripe-in 😉
[quote author=mtl link=topic=88.msg1484442#msg1484442 date=1344209195]
stajenna🙂 Ja bym chetnie stala sie posiadaczka takiego padu w wersji "jasny - ciemny". Żółto - czarny? Bialo - czarny? Albo bordo - szary? Grafitowo - bialy?  😁


nie ma problemu ;p
mtl   I M Equestrian
06 sierpnia 2012 16:57
stajenna🙂 ile taki padzik? moze byc PW
MUSI być na PW dziewczyny poważnie? Co to za dyskusja  🤔 🤔.
cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
06 sierpnia 2012 18:11
sprawdźcie sobie w jej ogłoszeniach przecież ma wystawione🙂


mam pytanie, robił ktoś naczółki opadające ale nie plecione - czy wystarczy żeby był większy/dłuższy aby opadał, czy trzeba jeszcze coś "zastosować" ?
ekuss   Töltem przez życie
06 sierpnia 2012 18:31
sasqach  pięknie ci wyszedł 😀
CIACH nie dosc, ze nie na temat, to autopromocja.
Nie no po prostu nie wierze co się tu dzieje  🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔
Cofam wszystko co mówiłam o niestosowności wrzucania tu dzieł np. Ivett. Było przynajmniej na co popatrzeć.
Czy jakikolwiek mod kontroluje ten wątek?
a to juz jest spam
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] spam
Nikitaa Chwal się chwal, bedę czekać 😉 Miło mi, że sie podobają. Mój rymarz robił mi uszka za 10-15 zł. Ale pewnie dużo zależy od jakości skóry i samego rymarza
A wykupiona aplikacja do konkursów? Czy na dziko? Szybko się fejs tym zajmie 🙂
Zacznę zaraz być za kasowaniem postów przez modów i nie zostawianiem po nich śladu 🙂
Jeszcze się pochwale moim nowym dzieciątkiem na modelu (niestety grzywka nam go zasłoniła  🤔) :

i też srebrny tylko trochę inny :
wanted, naprawdę śliczne! I bardzo ciekawe.
wanted - przesliczny ! chyba najładniejszy z "koralikowych" jakie widziałam !

ech.. też mam kupe pomysłów na rożne cuda, ale jakoś na realizację i materiału, zaparcia, a przede wszystkim czasu brak...
więc zostaje podziwiać  💘

a... mam odrysowaną skóre na owcową nakładke na siodło... teraz zostaje wyciąc...i jakieś mocowania zrobić. tyle że po gumy trzeba jechać do miasta , a nie ma kiedy, jak narazie "na sztywno" przymocuje - czyli sznurkami, to się nie podrze skóra?
cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
08 sierpnia 2012 11:57
Wanted, jaki gruby jest rzemyk? mógłby być grubszy😉
Wanted ,super 🙂 Ciekawy pomysł na naczółek.

Męczę się i kombinuję jak uszyć pokrowiec na siodło. Niby prosto,ale... Macie jakieś wymiary, formy , bo nie wiem jak to wykroić  🙄
ChingisChan   Always a step ahead! :)
08 sierpnia 2012 13:13
Pytanie, ktoś kiedyś szył derki bez zapięć na klacie. Za nic sobie nie mogę nicku przypomnieć, jakieś pomysły? :kwiatek:
wanted skąd bierzesz przekładki z takimi dużymi otworkami? 🙂
wanted--- ale piekny !!!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się