Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
26 lipca 2012 00:15
cataleya: te co ja przymierzałam to były zwykłe leginsy z doszytym lejem z dziwnego materiału. Okropnie obcisłe i nie wygodne ; o


myślę że zależy od firmy i od ceny, moje są bez lejów, sam prążkowany materiał, ale wygodniejsze niz zwykłe bryczesy🙂
ja mam pascuello i nic się nie rozwala, dla mnie są idealne, jak za jakiś czas będę kupować kolejne to pewnie będą to również pascuello. Wolę dać więcej, (chociaż pascuello są tanie jak na buty jeździeckie) niż jeździć w butach które nie są do tego przeznaczone 😉
cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
26 lipca 2012 22:58
ja mam pascuello i nic się nie rozwala, dla mnie są idealne, jak za jakiś czas będę kupować kolejne to pewnie będą to również pascuello. Wolę dać więcej, (chociaż pascuello są tanie jak na buty jeździeckie) niż jeździć w butach które nie są do tego przeznaczone 😉


pojeździmy, zobaczymy  😉 dla przypomnienia pascuello to firma z rzeczami z "niższej półki", co jednak idzie w parze z jakością.
a te z allegro to wyższa półka?  😁
Czy może mi ktoś powiedzieć gdzie znajdę w fajnej cenie białe czapraki ujeżdżeniowe ?
drogie voltopiry, nie widzieliście może paszy w promocji? 🙂  dla konia umiarkowanie pracującego
cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
27 lipca 2012 22:43
a te z allegro to wyższa półka?  😁


nie. ale tańsze. o wiele.
Takiej skóry jak w pascuello nie miałam w żadnych innych butach 😉.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
28 lipca 2012 08:13
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
28 lipca 2012 12:06
nie wiem czy było już pisane i czy ktoś wie.. w Pasi-Koniku jest wyprzedaż ochraniaczy Professional's Choice SMB II !
czekałam na tą promocję od miliona lat!

cena normalna - 299zł (para)
cena promocyjna - 175zł (!!!!) (para)

ja już dla mojego Siwego zakupiłam  🏇  😍  😍  😍
mbalicka albo już nie ma tej promocji albo jestem ślepa 🙁
cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
28 lipca 2012 13:47
mbalicka albo już nie ma tej promocji albo jestem ślepa 🙁


to we dwie jesteśmy ślepe😀
rzuciły wam się gdzieś na wyprzedaży TERMOBUTY ?
[quote author=Martuha link=topic=15196.msg1474142#msg1474142 date=1343479004]
mbalicka albo już nie ma tej promocji albo jestem ślepa 🙁


to we dwie jesteśmy ślepe😀
[/quote]

promocja jest już od jakiś 2 miesięcy ale tylko w sklepie stacjonarnym. Już nawet o tym tutaj pisałam 🙂 Ale można przez telefon zamówić, przynajmniej tak mi się wydaje. Bo ja też na stronie nie znalazłam.
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
29 lipca 2012 12:10
[quote author=Nadżafowa link=topic=15196.msg1474676#msg1474676 date=1343548600]
[quote author=Martuha link=topic=15196.msg1474142#msg1474142 date=1343479004]
mbalicka albo już nie ma tej promocji albo jestem ślepa 🙁


to we dwie jesteśmy ślepe😀
[/quote]

promocja jest już od jakiś 2 miesięcy ale tylko w sklepie stacjonarnym. Już nawet o tym tutaj pisałam 🙂 Ale można przez telefon zamówić, przynajmniej tak mi się wydaje. Bo ja też na stronie nie znalazłam.
[/quote]


no właśnie ja też nie wiedziałam o tym,bo w necie nic nie pisali (fejsbuuuuk ani stronka) i kurde jadę sobie w piątek do sklepu, patrzam a tam taka cena! zgięło mnie na kolanach i od razu jedna para w łapę i wyszłam szczęśliwą posiadaczką jednej pary 🙂 tzn. ja i Siwy :P
BASZNIA   mleczna i deserowa
06 sierpnia 2012 21:23
U Julie w Eponie 15% zniżki na pasze performance, breeding i cooler.
Tu :
http://horsefeed.pl
I o ile wiem dalej darmowa wysylka 🙂.
czy nie dysponuje ktoś zniżką na petrie?  :kwiatek:  :kwiatek:  :kwiatek:
rzuciły wam się gdzieś na wyprzedaży TERMOBUTY ?


http://www.x-horse.com/elt_termobuty-10014i
Atos sklep ma darmową wysyłkę do końca sierpnia
O super, rozumiem ze na pasze tez skoro maja glownie pasze 😀.
wychodzi na to że tak 😀
http://www.atos.sklep.pl/
"HIT !!!
DARMOWA WYSYŁKA NA WSZYSTKO !!!!!


WAŻNA DO KOŃCA SIERPNIA - PRZY SKŁADANIU ZAMÓWIEŃ WYBIERZ "DARMOWA WYSYŁKA HIT !!"
Zapraszam do reklamy własnego biznesu w dziale ogłoszeń

 Ogłoszenie w niewłaściwym dziale
Wasze, czyli jakie?
EPONA
Słuchajcie - poszukuje jakiś promocji na sieczki, oraz kaloszki (byle nie gumowe, rozmiar L), ktoś coś słyszał? 😉
Poszukuję fajnej promocji na derki polarowe
ktokolwiek widział ktokolwiek wie !! 😉
no hej...przecież byla na ten temat dyskusja i stanelo, że mozna mówić o promocjach we wlasnym sklepie...że nie ma co prosić osób trzecich o to , nie ma co ściemniać, że można informowac (nie że cały czas promowac firme tylko informowac o czymś ekstra) bo jak można o  innych to w myśl równości konkurencji o wszytkich - czyli i o swoich wolno
widzisz HORSE ART jeżeli ktoś staje się konkurencją to potrafią go szybko usunąć  🤣
Likwidacja letniej kolekcji KINGSLAND, PIKEUR,
ESKADRON 2012 teraz minus 40%
oraz Jesien 2011 minus 50%
PRESTIGE wybrane akcesoria minus 50%.
Tel. 327824568
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się