NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Pursat   Абсолют чистой крови
07 sierpnia 2012 14:44
Hahaha, Siss, jesteś po prostu śmieszna... 🤣
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
07 sierpnia 2012 14:47
ty też
cycki opadają
Siss chyba nie myślisz, że napiszesz mi maila, że mi nie dopłacisz i ja się na to zgodzę? Przypominam Ci, że w jednym z pierwszych maili napisałaś, że dopłacisz. Po wymianie chciałaś mi wcisnąć popręgi w zamian za dopłatę, a że mam trudną sytuację finansową to się na to nie zgodziłam. Ty napisałaś, że jesteś spłukana , bo zepsuł Ci się samochód, więc postanowiłam zachować się fair i nie naciskać, skoro nie masz kasy, a 400 zł to nie jest mało. Po 2 tygodniach się odezwałam, bo od Ciebie nie było odzewu, ściemniałaś, że przelew wyjdzie do końca tygodnia itd., w końcu wcisnęłaś mi kit, że przelew z kwotą w wysokości 200 zł wysłałaś, a resztę doślesz do 15 sierpnia. Uważasz, że to jest w porządku? Jestem w stanie zrozumieć brak kasy, ale takie ściemy to już przegięcie. No i na Twoją niekorzyść maile również są formą umowy, dlatego wszystko co mi napisałaś trafi do prawnika 🙂.

Jeżeli nie chcesz więcej zgarniać takich opinii w internecie to zachowuj się po ludzku, bo oszustwa tolerowane nie będą.
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
07 sierpnia 2012 15:11
waruki dopłaty nie były uzgodnione, w mailu było zaznaczone z ewentualną dopłatą, czyli nic definitywnie uzgodnione nie było. Nie strasz nie strasz
Nie musi straszyć - zachowane maile są podstawą do zgłoszenia wyłudzenia 😉
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
07 sierpnia 2012 15:23
Siss a czy to nie ty jesteś tu kilkakrotnie wpisywana na liste przez róznych użytkowników za oszustwa?
No dobra. Może i była. Ale wytłumaczenia drugiej strony są takie, że ja nic z tego nie rozumiem.
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
07 sierpnia 2012 15:29
Nie musi straszyć - zachowane maile są podstawą do zgłoszenia wyłudzenia 😉

chyba z jej strony bo podczas wymiany ani słowa nie było o wysokości dopłaty. Temat pojawił się duuuużo później
Nigna   Warto mieć marzenia...
07 sierpnia 2012 15:42
Co do Dramki to faktycznie koszt wysyłki jest zawyżony i też kupowałam u niej za pobraniem. Ale myśle że ceny większości rzeczy i tak są tak niskie że te 4-5 zł zawyżone nie robi dużej różnicy...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 sierpnia 2012 15:58
Różnica akurat w tym przypadku wynosiła 14zł.
Ja jestem w szoku ze Ty Siss jako forumowa OSZUSTKA śmiesz sie jeszcze tutaj odzywać... żenada.
Nigna   Warto mieć marzenia...
07 sierpnia 2012 18:02
JARA: Ja mówiłam akurat o moim przypadku  :kwiatek: Ale fakt wkurza mnie też jak widzę coś taniego , pytam ile wysyłka a ktoś sobie za wysyłkę szczotki krzyczy 20 zł ; o No kto normalny na to pójdzie? Ostatnio miałam podobną sytuacje z allegrowiczką, w opcji wysyłki miała tylko "ekonomiczną paczkę" , gdy kupiłam i poprosiłam że chciałabym priorytetem za dopłatą stwierdziła najpierw że takiej opcji poczta w ogóle nie ma( 🤔wirek: ) a potem dała cenę jakąś wymyśloną i oczywiście mega zawyżoną cene. W końcu nam sie udało dojść do porozumienia ale ciężko było...
Z Pocztą Polską jest o tyle dobrze, że w internecie dostępny jest cennik, którym można się podeprzeć w sporze o koszty przesyłki 🙂 Wielokrotnie korzystałam z takiego rozwiązania, żeby ucinać dyskusje na temat ceny (można odliczać 2,50zł-3,50zł na kopertę bąbelkową).
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
07 sierpnia 2012 20:06
Co do cennika PP, to ich stronie nie bardzo ufam. Zdarzyło mi się już, że ktoś poprosił, abym wysłała przedmiot paczką pobraniową i pytał ile to będzie kosztować. Cenę podałam ze strony PP, a później okazało się, że faktyczna cena takiej paczki była wyższa.  🙄
Pursat   Абсолют чистой крови
07 sierpnia 2012 20:09
ty też

Ja przynajmniej nikogo bezczelnie nie oszukuję. A tobie to już nikt raczej nie uwierzy w nic, skoro wypływa kolejna podejrzana sprawa... 😎
Kurczak - niemozliwe, chyba ze ktos zle sprawdzil wage.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 sierpnia 2012 21:01
Przy zmianie gabarytu paczki już cena idzie w górę 😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
07 sierpnia 2012 21:34
faith możliwe. Cena paczki pocztowej pobraniowej priorytetowej do 1 kg, na stronie wynosi 15,50 zł, a w rzeczywistości jest to 17 czy 17,50 zł. Mimo, że według cennika 17 zł jest za paczkę 1-2 kg. Dwa razy wysyłałam tak paczkę i dwa razy nacięłam się na taką cenę. Nie przeczę, że był to błąd człowieka, ale na kwitkach waga przecież jest wpisywana i była poniżej 1 kg. Może po prostu miałam pecha i powinnam dopytać się na poczcie o co chodzi.
Siss ja Ciebie wcale nie chcę straszyć, nie piszę, że przyjadę z bejsbolem czy coś, piszę tylko, że konsultowałam się z prawnikiem, który poinformował mnie o tym, że maile są wystarczającym dowodem na zawarcie umowy słownej i będę się starała odzyskać swoje pieniądze. A że przy okazji ściemniasz i kręcisz no to już nie moja wina. Uwierz, że te telefony do Ciebie (bo na maile nie odpisywałaś) trochę nerwów kosztowały, bo co chwilę ściemniałaś, że przelew wykonasz, że dostanę pieniądze itd. Po co to wszystko? Nie łatwiej być po prostu uczciwym? Poza tym piszę na tym forum też po to, żeby tacy naiwniacy jak ja nie musieli się męczyć z oszustami, m. in. takimi jak Ty.
kurczak, na gabaryt paczki składa się waga, ale też wysokość/szerokość. wszystkei dopuszczalne wymiary są podane w cenniku. jeżeli wysyłałaś coś lekkiego, ale dużego, mogło kosztować więcej niż sobie obliczyłaś.
panie na poczcie nie wymyslają sobie cen, korzystają z tego samego cennika 🙄
Dokladnie🙂
cennik obowiazuje jeden i ten sam🙂
Nigna   Warto mieć marzenia...
09 sierpnia 2012 22:15
Handlował ktoś może z użytkowniczką Rzepa ?
Wylicytowała w niedziele kaloszki ( dałam je na licytacje żeby dostać szybko pieniądze bo ich potrzebowałam ) . Napisałam do niej czy jest zdecydowana na zakup i jaką chce przesyłkę. Odpisała mi cytuje " hmm wysyłke  zwykłom " .
I to była pierwsza i ostatnia wiadomość od niej ; o Oczywiście poprosiłam o dane do wysyłki, wysłałam moje dane i powiedziałam ze czekam na pieniążki. Nie dostałam od tego czasu ani jednej odpowiedzi ; o Nawet głupiego adresu. Nie wspominając oczywiście o pieniądzach.  A użytkowniczka musiała widzieć moje wiadomości bo logowała się na re-volcie.
Szlak mnie trafia jak ludzie licytują coś a potem nagle nie ma odzewu >_<


Edit: dostałam wiadomość że użytkowniczka jest w trasie i nie ma czasu odpisać o.O Tak czy siak uważam że to nieodpowiedzialne licytować coś tym bardziej jak się wie że nie będzie sie w stanie skontaktować z osobą od której sie coś kupiło. A takim sytuacją zaradziła by głupia wiadomość " zapłacę za tydzień... "  ; / Cóż po transakcji niestety zostanie niesmak. Nie chce żebyście ją wpisywali ; ) Ostrzegam po prostu innych : )
sacramentia   this strange kind of love...
10 sierpnia 2012 12:13
jestem pierwszy raz w tym wątku, i bardzo źle ze tak jest.
sytuacja wygląda tak, że rzadko kupowałam coś w ogłoszeniach i nie przyszło mi do głowy, żeby sprawdzac tu sprzedających. dopiero teraz, jak zaczęły się problemy, postanowiłam tu zajrzec, i zobaczyłam, że chyba się nieźle wkopałam, bo kupiłam rzecz od sławnej tu już Nirv  😵 czy ktoś wie, jak się z nią skontaktować oprócz PW, albo ma jakiś pomysł, co mogę zrobić w sytuacji, kiedy wysłałam jej juz pieniądze, a kontakt z nią sie urwał ?  🤔 🙇
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
10 sierpnia 2012 12:16
sacramentia Nirv jest teraz na re-volcie (sprawdziłam jej profil) znajdziesz tam również jej mail  😉
ash   Sukces jest koloru blond....
10 sierpnia 2012 12:16
Nirv chyba wakacjowała, więc może dlatego był problem z kontaktem.
asds   Life goes on...
10 sierpnia 2012 12:19
Mozesz uderzyc zawsze do niej na facebooka.
emptyline   Big Milk Straciatella
10 sierpnia 2012 17:02
sacramentia, Nirv była chyba gdzieś na jakimś zadupiu, strzel na fejsie do niej: Pauli Szpańska - nie sądzę, żeby Cię chciała oszukać.


InterriorTera się za to zapadła pod ziemię chyba. Dodzwonić się nie da również. Co za ludzie, naprawdę.  🤔
desire   Druhu nieoceniony...
10 sierpnia 2012 19:47
emptyline, no nie gadaj że jeszcze Ci nawet tych 50 zł nie oddała ?  🤔 😵
emptyline   Big Milk Straciatella
11 sierpnia 2012 06:34
desire, no. Ludzie mają tupet, naprawdę. Ja rozumiem wszlekie spóźnienia z paczką etc, no czasem na te pocztę wybitnie nie po drodze, ale no jasna cholera! Potrzebowałam kasy, brakowało mi 100zł, żeby zapłacić za studia, więc uznałam, że jak mi przeleje te 5 dyszek to będę szybko do przodu o połowę. No i jak widać. Szczęście, że z pracą wypaliło i te 50zł mogła sobie w buty schować. Co nie zmienia faktu, że to zwyczajny szczyt chamstwa. I jeszcze magicznie zniknęła z forum. Hmmm...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się