Konie czystej krwi arabskiej

zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
08 sierpnia 2012 08:03
U Krzysia ja też będę, ale co masz na myśli przez "stoisko wystawowe"? Takich stoisk będzie tam chyba więcej


no stoisk zapewne będzie sporo  😉 poszło pw
Orjentica - fajne drzewka macie na wybiegach. To jest to czego mi brakuje. W tym roku posadzę paulownie na pastwiskach i może ich melepety nie ukształtują w bonsai...
Zduśka - ależ on ma umięśnioną dupę 🙂
Wojenka - sugerując się ładną grzywą Muji - Czesław został ciachnięty nożycami do trawy. Teraz jest turbo pony 🙂
orjentico, niestety czas nie jest naszym sprzymierzeńcem dlatego trzeba w biegu stosować zasadę -"Żyj chwilą"  😉 mała piękna i mała Wojenka cudnie się rozwija. Muja ..ech piękny jest  jak i cała reszta kompaniji. Do JP nie dojadę 😕, a żal.
tu jest  jeszcze relacje arabki z pobytu w siedlisku 😀iabeł:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.242417482546040.58194.100003333706626&type=1&l=f57ba31811
pozdrawiamy
UWAGA UWAGA UWAGA

Czy ktoś jedzie, albo chciałby jechać, ale nie ma jak do Janowa ze Szczecina lub okolic Szczecina? 🙂
Chcemy się wybrać z chłopakiem na niedziele i poniedziałek samochodem i możemy wziąć 2-3 osoby.
W jedna stronę wyjdzie wtedy 60-80zł/os.

PS: Ewentualnie może ktoś już ma zaplanowany dojazd i ma wolne 2 miejsca to może my się doczepimy i odciążymy kiszeń zrzutką na paliwo 🙂

Polećcie proszę gdzie jeszcze mogę to ogłoszenie zamieścić🙂
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
08 sierpnia 2012 11:24
Dilayla omg.. to szmat drogi  😁 całą polskę zwiedzisz ....
ja moge kogoś zabrać z wawy i okolic - ale ja ruszam w piątek rano  😉
zduśka, a gdzie Ty spisz tak w ogole? 🙂
Dilayla, spróbuj na polskicharabach
http://www.polskiearaby.com/forum3/viewforum.php?f=1
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
08 sierpnia 2012 21:13
zduśka, a gdzie Ty spisz tak w ogole? 🙂

gdzieś na terenie stadniny  😉 mam hotel zarezerwowany.

Czesio,te zdjęcia są robione na dzierżawionym pastwisku jakieś pół km od domu.Od kilku dni konie nie chodzą ponieważ woda u sąsiadki z naprzeciwka w studni wyschła,od lewej mam nieżyczliwą sąsiadkę więc nie mam skąd czerpać.
Jako ciekawostkę -powiększyłam koniom pastwisko o ogromna niezmierzoną połać,właściwie jest to droga do całkowitej wolności i co?Wychodzą tam tylko kiedy ja jestem przy nich,kiedy idę do domu natychmiast wracają na starą wyjedzoną z niezbyt dobrą trawą kwaterę.
Ganasz,staram się łapać czas,kiedyś wstawałam o 4.30 i wystarczało,teraz o 2 w nocy.Teraz jest 3.45,dopiję kawę i uciekam bo o 5 wyjeżdżam.jak była woda to o 4.30 wyprowadzałam jeszcze konie na pastwisko.Dzięki temu że wstanę wcześniej później mam czas dla koni.Wzięłam się za młodą,od kilku dni chodzi pod siodłem w tereny,wczoraj wjeżdżałyśmy do zalewu,pochwalę się fotkami zrobionymi przez namiotującą na plaży dziewczynę-obiecała przesłać jutro.
A może ktoś chciałby zdjęcia swoich podopiecznych w trakcie pokazu ? 😉 Będę w Janowie przez cały czas jako pomoc i z aparatem - zawsze chętnie coś popstrykam, dajcie tylko znać w jakiej klasie konik i jak się nazywa 😉
Pozdrawiamy z terenu 🙂 szkoda, że akurat dzień był deszczowy i niewiele co dało się złapać aparatem.
nawinął się ktoś z aparatem
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
09 sierpnia 2012 21:26
kociarnia a ja sie cieszę z deszczu bo u Nas już była susza gigantyczna  🙄
ps. Ładnie wyglądacie  😉
ogurek co tak mało fotek ?  🤬
Dilayla mam zmianę planu noclegowego - spać będę w Terespolu  🙄

a ja dzisiaj byłam w odwiedzinach u Kawusi i popstrykałam kilka fotek kochanej Wojence  😍 Panienka rośnie jak na drożdżach i jest mega wesołym koniem
tak się prezentujemy

a tutaj widać kto jest ojcem  🤣
zduśka, bo na reszcie lepiej widać jak kiepsko jeżdżę 😉
Wojenka boska 😍
Jestem w JP do niedzieli. Jak coś to na PW podam numer.
Witajcie kochani. Wrzucam nowe zdjęcia mojego malucha z treningów ujeżdżeniowych przed zawodami w Janowie. 🙂




Pozdrawiamy wakacyjnie. 🙂
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
10 sierpnia 2012 19:37
Janów na żywo
http://www.swiatkoni.pl/news-display/4638.html


ja też mam Janów na żywo  🤣
ps strasznie jest zimno !

Sareja no no szalejesz  😉 a kiedy zawody ?
zduśka niestety nie moge za bardzo poszalec bo to 4 latka 🙂 a zawody hmm. jak zdazymy to na jesienny pokaz w janowie a jesli nie to w czerwcu na mistrzostwach koni arabskich.
zduśka, nie wszyscy mają tak fajnie 🙁
Sareja, co to za konisko?
Sareja Fajnie trenujecie 😉 Szykujecie się na ujeżdżenie czy coś jeszcze ? 😉

A w Janowie potwierdzam że chłodno - mam nadzieję że jutro pogoda będzie bardziej łaskawa 🙂
Zdjęcia zostały zrobione przez wczoraj poznaną nad zalewem sympatyczną dziewczynę-myślę że nie obrazi się że wstawiłam bo jest co pokazywać







wojenka śliczna jest i będzie z niej bojowa klaczka 😍 orjentica ale macie klimatyczne miejsce, jak mi żal .że u nas jest tylko rzeka o kamienistym podłożu, a teraz to praktycznie zostało samo kamieniste podłoże, bo nie pada.  Ostatnia fota magiczna. Bajka !!
jak się sprawuje nowe siodło  HB?
Wojenka   on the desert you can't remember your name
10 sierpnia 2012 23:10
Arwim i Beata Dzikowska 4 miejsce na MŚMK !!! Alicja Siwek i Al Aster dojechali jako druga para, ale wylecieli po finiszu na kulawiznę.

Pozdrowienia z Janowa
ogurek to moje malenstwo. 🙂 4 latka po El Batalu od Saruby po Borku.
aokt przygotowujemy sie na ujezdzenie i zaczniemy rajdy od nastepnego roku. A w czerwcu to planujemy pojechac ujezdzenie i klasy kostiumowe. 🙂
dwa razy 5 miejsce w grupie  😅
Sareja fajna ta Twoja młoda 🙂 orjentica piękne zdjęcia, zwłaszcza ostatnie..zjawiskowe.
dorzucam do wątku najnowsze zdjęcia mojego siwulca
zduśka niestety nie moge za bardzo poszalec bo to 4 latka 🙂 a zawody hmm. jak zdazymy to na jesienny pokaz w janowie a jesli nie to w czerwcu na mistrzostwach koni arabskich.

El Batala pamiętam z rajdów niezły świr...to był nie sądziłąm nawet ze ma licencje na krycie.
w czerwcu 2013 r?beda mistrzostwa?
czy jeszcze cos gdzies specjalnie dla arabków będzie?wogole uwazam,że powinny zostac organizowane zawody tylko dla tej rasy 😉    co b 😉 sie moze wreszcie zacząc rozwijać użytkowo 🙄
bo koni pełno naprodukowanych a nie ma za bardzo co z nimi robic..wiekszosc nie nadaje sie na pokazy 😁
Alicja Mistrzostwa zapewne beda tj co roku. Jesli nie to bedziemy nad tym bardzo ubolewac.
kociarnia dziekujemy bardzo za mile slowa. 🙂 Wagus tez robi sie coraz piekniejszy. Araby chyba sa jak wino im starsze tym lepsze.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się