kącik skoków

Koń Schrodera ma idealnie dopasowane imię. 😀

I szczerze mówiąc zadziwili mnie Niemcy ilością punktów karnych. No ale niestety nie zawsze wszystko wychodzi.
No dzieje sie dzieje, Szwedzi , Szwajcarzy, Brazylia i Arabia..... a dalekow  tyle Niemcy
I jak sie zkonczyly skoki druzynowe?
.
Czyli ani Niemców ani Francuzów nie będzie?
Niestety nie. 🙁
.
Vanilka, co tam indywidualnie 🙂 Przecież to sensacja jest - Germany bez medalu.
Nie byłam pewna ile drużyn jedzie, w wynikach nie zaznaczyli żadnego Q do drugiego nawrotu.
A zupełnie zabawnie będzie, jeśli Arabia Saudyjska będzie miała złoto a Brytyjczycy - nie.
Zespołowo - to sensacyjne igrzyska  😜 Także w tym, że po 3x4 pkt nie dało prawa do startu w drugim nawrocie.
edit: jeszcze niedawno po przejeździe w PN z 4 były wiwaty ekipy, a dziś - żałoba narodowa na twarzach  😕
Dokladnie Halo, o tym samym pomyslalam....

Niemcy bez medalu SZOK!!!

Arabia swietne konie, i dobra jazda ( poza jednym co taka szarpanke robil, ale mysle ze nerwy), USA dobrze, Szwecja dobrze...

Niemcy super jazda, ale takie jakby pechowe zrzuteczki, brakowalo im szczescia. Bez medalu jak bez medalu, ale brak ich w finale!
Taaa Saudyjczycy robili zadyme, żeby skrócić swoje kary za doping no i jak widać walka szła o coś więcej niż o przysłowiową pietruszkę. Szkoda mi Niemców 🙁 Francuzów zresztą też. Szok !
Nie wiem,czy wybrałam dobry wątek,ale chciałam zapytać w jaki sposób wyrabia się licencję zawodnika?Mam brązową odznakę,jestem zrzeszona w klubie.Dowiedziałam się,że do startów potrzebna jest mi jeszcze licencja zawodnika.Mógłby mi ktoś powiedzieć,na czym to polega?
Moonica, polecam pierwszą stronę tego wątku: http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,9999.0.html  😀
Dziękuję! Ale głupek ze mnie! Nawet nie pomyślałam żeby przeczytać pierwszą stronę tego wątku... 🤣
O rany, Nick Skelton naprawdę świetnie jedzie, a konia ma... jak marzenie  😍 Znów na zero!


Niemcy super jazda, ale takie jakby pechowe zrzuteczki, brakowalo im szczescia. Bez medalu jak bez medalu, ale brak ich w finale!


Pecha to mieli naprawde :/:/

Ale w Finale indywidualnym wystartuja Ehning i Michaels-Beerbaum - juz sie zakwalifikowali do top35 😉
Gillian   four letter word
06 sierpnia 2012 16:00
46 pkt karnych Brazylijczyka - niezła rozpierudcha...
A teraz boski Rodrigo 😀

No świetnie, koń mu do rowu z wodą wskoczył  😵
Gillian i jeszcze biały płotek spadł zanim Brazylijczyk zdążył na niego najechać 😁

Gillian   four letter word
06 sierpnia 2012 16:13
taaa, kumulacja niefartu.
No i Holendrzy ex equo na pierwszy miejscu z GB!
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
06 sierpnia 2012 16:27
ja to normalnie podskakiwałam na krześle razem z piusem schwitzerem...no i z arabami
boziuniu jakie oni maja konie 😍
A co się dzieje jak drużynowo pierwsze miejsce jest ex equo? Jakaś rozgrywka? Wybierają po jednym, który ich reprezentuje, czy jak?
skoki na TVP 1
kermit   Horses horses everywhere ..
06 sierpnia 2012 16:41
Ale wrzask po przejezdzie Skeltona !!
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
06 sierpnia 2012 19:19
Brytyjczycy ładnie pojechali 🙂
Jaką oni mają wyobraźnię do tych przeszkód, rycerze są super. 😀
kuzwa jaki trudny jest ten parkur. duzo przeszkod wyglada jak "jokery", z jednym lub dwoma dragami u gory
najazd na duzy row po luku i za chwile ladowanie znowu na luk
albo te mniejsze rowki, jeden wysuniety do przodu, nastepny do tylu
szacun dla nich
Gdzie można teraz oglądać?  :kwiatek:
http://www.eurovisionsports.tv/london2012/
Trzeba wybrać equestrian i odpowiednią transmisję. 😉
a ma ktos linka do listy startowej?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się