Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

kermit   Horses horses everywhere ..
27 lipca 2012 10:11
Mają teraz promocje - darmowa wysyłka za zakupy powyżej 100 euro !!
Anderia   Całe życie gniade
27 lipca 2012 11:28
Na to zamówienie się nie załapałam i nawet nie próbuję już się wpychać, ale gdyby ktoś organizował następne w najbliższej lub trochę dalszej przyszłości to będę chętna 🙂
Anderia w drugiej połowie września będzie wracał kolega ze Szwecji, to będzie można się podłączyć  😉
Na pewno na początku sierpnia zawita do Hooksa bo ja już mam kilka rzeczy na oku

Dzisiaj wysłałam resztę paczek, swoją drogą te ich ogłowia podobają mi się coraz bardziej i jest szansa że ich nachrapnik dopnę na łepek młodej
Anderia   Całe życie gniade
27 lipca 2012 12:22
Louisa to bardzo dobrze się składa, czekam w razie czego na znak na pw  😉
Halo halo, wie ktos jakie sa koszty przy wysylce z Hooksa ?
W końcu dobre wieści 😀 we wtorek powinnam mieć paczkę hooksową u siebie w domu 😀😀
Lubię to ;-)
adres do wysyłki może Ci na pw podeślę, co? :-)
jak najbardziej 😉 kto mi nie dał adresy to poproszę to od razu paczka zostanie wysłana.
🏇 Już lecę wysłać PW. Mam nadzieję, że przelew się zgadzał!  😉
Robi teraz ktoś jakieś zamówienie? 👀
Mam hooksa. Chyba nwet wszystko jest, ale najpierw musze ogranąć zeby napisać na pewno 😉

Jutro spróbuję powysyłać, jak nie to wtedy już na 100% w środę.


edit:

Nie mam:

ogłowa Cavan, ciemnobrązowy full
ogłowia Dunmore brązowy full
Ja kantar brązowy w rozmiarze shetl.


edit2:

Proszę o kontakt:

Euphorycznie

Kopyciak

lockmittel

Sivens




NIE MAM ADRESÓW DO: hufeisen
Znów to lubię :-)  😅 😅 :kwiatek: :kwiatek:
😕 a ja nie lubię... Tyle czasu myślałam czy zamawiać w ogóle a jak już się zdecydowałam to klops.
Euphorycznie powiem ci ze rzadko się zdarza że czegoś tak definitywnie nie ma. Generalnie dosyłają. Niestety zamawiałyśmy w szale mega promocji i towar znikał z minuty na minutę.
A może ktoś chce odsprzedać ogłowie Hera Gold Medal z hooksa?😀
Jeżeli ktoś by chciał coś z Hooksa kolega od dzisiaj jest w Szwecji  🙂 Powrót druga połowa września. Zakupy będą robione na bieżąco  😉
Anderia   Całe życie gniade
07 sierpnia 2012 20:32
Czyli jest możliwość zamówienia czegoś do drugiej połowy września czy teraz, zaraz?  😀
Anderia będzie można zamawiać do odwołania  😉
Anderia   Całe życie gniade
08 sierpnia 2012 08:31
To super!
jakby co, to ja jestem zdecydowana w 100% na zamówienie
A jak jest z jakością tych ogłowi z hooksa?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 sierpnia 2012 19:04
dostałam nowy katalog z hooksa, i to co pojawiło się w ogłowiach to wszystko. Nie planują już innych, nowych modeli ;/;/ czyli z ładnych meksykanów nici.


EDIT

Zrobiłam dziś wszystkie przelewy, do ludzi którym miałam oddać jakąś kasę. Jak ktoś by do końca tygodnia nie dostał, proszę o info. Możliwe że się pomyliłam/zapomniałam, więc trzeba mi się przypomnieć 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
08 sierpnia 2012 23:58
czy ktoś zamawiał jeszcze taką koszulkę i pamięta ile kosztowały???
firma CRW
Wszystkie paczki dziś już będa wysłane.
Czy ktos bedzie robił zamowienie z hooksa ??
bo kupiłam ogowie artemis i niestety jest za duze i to sprzedam ale chce jak najszybciej kupić nastepne.
NatLat  daj znać jak bedziesz chciała artemisa sprzedać 🙂😉
http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300685&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC
hej wiecie może jak wychodzi cena z przesyłką tego ogłowia?
ogólnie tak patrzę to dosyć tanio one wychodzą chyba,że źle licze?
Anderia   Całe życie gniade
15 sierpnia 2012 16:06
Według pierwszego lepszego kursu walut z googli wychodzi, że korona szwedzka na chwilę obecną kosztuje 0,4952 zł. Czyli to ogłowie teoretycznie kosztuje w przeliczeniu 321 zł z groszami. Ale z przesyłkami do Polski to naprawdę różnie bywa, i pod względem cenowym, i organizacyjnym 😉
dzięki za info.a jak jest tam z rejestracją i dodawaniem do koszyka?wybaczcie ,że pytam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się