produkty ANKY

emptyline   Big Milk Straciatella
06 sierpnia 2012 20:20
Karino, np pomarańczy, nie było w zasadzie w ogóle oprócz sunshine/butterscotch i terra/terracota/burnt bo to te same klimaty. A np. takiej mandarynki ni cholery. Tak samo zielenie - jest jeszcze kilka odcieni, które się na boga bardziej różnią! Ba! nawet i brązy można by zrobić faktycznie inne.
Fioletu już wieki ładnego nie było. Albo jakaś czerwień taka bardziej w bordo. Jakiś granat 😀
Zielony,pomarańczowy,fioletowy, powinien być taki jaśniutki brązowy,jak panele.  👀
Zalcia - zgadzam sie, totalnie te kolory!
+cos popielatego i seledynowego  😍
mam tylko nadzieje, ze anky nie pojdzke w kierunku swietnej kolekcji eskadrona x generation  😁
konwalia  to by dopiero było  🤔wirek: Anky Next Generation, świecąca kolekcja  👍
Livia   ...z innego świata
07 sierpnia 2012 20:09
Oj, ile bym dała za jakiś ładny fiolet! Choć i tak jest lepiej o tyle, że znów różu nie ma 😉 Ale fioletowy, jakaś ładna jasna zieleń w typie Limegreena, pomarańczyk, ładne bordo na wzór Ruby - to by się przydało 😉
A ja marzę o takiej pomarańczy jak w 1 numerze Gallopu mmmm, fioletem też bym nie pogardziła.
W sumoe mi by sie cala ta kolekcja podobala, gdyby nie polysk i pikowanie 🙁
😍 😍 😍 ZINC  😍 😍 😍
Zinc dla kasztana pasuje???
Livia   ...z innego świata
08 sierpnia 2012 19:23
Petit, moim zdaniem będzie bardzo fajnie 🙂
poratujcie, jedna z pierwszych kolekcji anky pad +owijki (anky robiła owijki z climatexem?  😲 )

raufblauw czy moze purple??? a moze coś jeszcze innego, był taki kolor JEANS  🤔  🤔
drugie zdj lepiej oddaje kolor



Livia   ...z innego świata
10 sierpnia 2012 13:22
Precelek, to Rafblauw na bank - widziałam już parę takich w wersji kwadratowej 🙂 Purple był tylko ten okrągły.
Livia dzięki 🙂
Wow i ze szlufkami na popręg  😲
Mi to nie wygląda na rafblauw.Raczej na jeans, albo jeszcze coś innego.
ja kupiłam go w Holandii jako kolor "old purple" 😉 takiego wogóle nie było
jednak na oko wygląda mi na raufblauw

btw stare bandaże anky z cilmatexem są rewelacyjne, dziwne że już takich nie robią


hmm znalazlam w necie, inne swiatlo oczywiscie inny aparat tak wyglada jeden z najstarszych kolorów anky: jeans.
to możliwe żeby były to te same pady?
asds   Life goes on...
10 sierpnia 2012 15:57
a ja dziś zegnam moja ostatnia ANKĘ. Mam nadzieję że jej nowy dom przychylnym będzie.  🙂
Livia   ...z innego świata
10 sierpnia 2012 16:01
Kolor dalej wygląda kropka w kropkę jak Rafblauw, ale na Ankowej szmatkowej stronie jest info, że "Jeans jest dostępny tylko w wersji kwadratowej" - czyli to może też być własnie ten Jeans.
Mam rafblauwa, jak dla mnie wyglada zupelnie inaczej, niz pad na zdjeciu.
W sumie z tych początkowych kolekcji był jeszcze blue. Nie wiem tylko czy to nie to samo co jeans. W szmatocholikah jest zdjęcie tego blue 🙂
To na 100% Jeans 🙂
To mój Rafblauw.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
10 sierpnia 2012 19:51
Precelek rafblauw był w "starym nowym" pikowaniu a jeans był w tym starym kwadratowym:

jeans z owijkami :

Livia   ...z innego świata
10 sierpnia 2012 20:31
Czyli jednak Jeans? A kolory niemal identiko 😁

kittajka, ten Blue to chyba w ogóle jest właśnie Rafblauw...
wow dzięki dziewczyny 🙂 czyli jeans nie raufblauw  :kwiatek:  :kwiatek:
Cornflower nadal mi się podoba, obawiam się tylko, że Cinnamon mi zginie na rudej  🤔
Euphorycznie Cornflower jest śliczny ale nie widzi mi się nie klusce 🙂 Już bardziej cinamon  😁
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
11 sierpnia 2012 20:12
w lolkowej garderobie zawita cornflower 😀

Kiedy mają być nowe anky w sprzedaży?
Livia   ...z innego świata
12 sierpnia 2012 13:53
juliadna, ja Cornflowera też na pewno przygarnę 🙂

Zastanawiam się jeszcze nad tym Racing Redem, ale zobaczymy. Jak myślicie, będzie nam RR pasował? Bo reszta kolorów jest nie dla nas 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się