magnetoterapia

Dziewczyny, znalazłam na e-bayu takie oto ochraniacze:
http://www.ebay.pl/itm/Pair-of-Magnetic-Hock-Boot-Wraps-2-FREE-Boosters-/360450957998?pt=UK_Horse_Wear_Equipment&hash=item53ec8d22ae
Miałyście może z tą firmą do czynienia?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
30 czerwca 2012 22:12
Macie już jakieś doświadczenie z nowymi Veredusami?

Poważnie zastanawiam nad magnetikami na staw skokowy klik
Dobra szczerze nieznosi Torpoli 🙁 Myślałam, że tylko początek będzie ciężki, ale ona dostawała furii w boksie i kopała w powietrzu żeby się ich pozbyć. Tak więc Torpole będę musiała porzegnać, ale potrzebuję jakiś zamiennik, najchętniej coś możliwie najmniejszego.

Te na staw skokowy będą się trzymać przez noc?
Ktos moze uzywal tej derki?
http://eq-eq.pl/pl/derka-magnetyczna.html
Misia u nas w stajni dziewczyna ma to spytam, ale kiedyś mówiła mi, że używała systematycznie jak koń miał bolesnych pleców i pomogła. Także opininę miała pozytywną. Ja osobiście nie widziałam tej derki w użyciu, ale może nie było potrzeby  😉
Edytka ja jakieś dwa miesiące temu zamieniłam Torpole na Verdusy.
Ponieważ koń jest aktualnie w trakcie leczenia (został nam jeszcze do podania tildren) to w kwestii działania nie mam raczej miarodajnych spostrzeżeń.
Natomiast jesli chodzi o funkcjonalność to duży plus.
Lekkie, łatwo się zakłada, nie spadają (pierwszej nocy zsunął się z jednej nogi ale to moja wina na szybko za nisko zapięłam górny rzep)
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
01 lipca 2012 20:34
archeo, dziękuję  :kwiatek: Powiedz mi jeszcze proszę czy one dość dobrze przylegają do nóg (tj. bardziej jak owijki/ochraniacze niż zwykłe ocieplacze)?

I czy jakieś sklepy internetowe poza Ihaha i Equishopem mają nowe Magnetiki w ofercie?

Poza tym zastanawiam się czy ten model "4 hours" można zakładać na max 4 godziny czy można też na całą noc? Katalog nic o tym nie mówi. Może ktoś wie/słyszał/czytał  👀
Na nodze układają się dość dobrze. Coś jak ochraniacze neoprenowe. Ja kupowałam w stacjonarnym pasi-koniku więc w internetowej wersji tym bardziej powinny być.
Mam te http://pasi-konik.pl/pl,product,13575629,veredus,magnetik,hock.html
Na model 4 hours nie zdecydowałam sie właśnie ze względu na te 4 godziny. Zakładam na całą noc, w dzień koń się wietrzy więc nie bardzo byłoby kiedy.
A szkoda bo chętnie założyłabym gadowi w przodach od kopyta po nadgarstek  🙁
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
01 lipca 2012 21:01
O, nawet nie wiedziałam, że są w Pasi-Koniku. Bardzo fajnie. Kupię przy okazji jak będę obierać pranie 🙂

No właśnie, te 4 hours wyglądają niesamowicie i sprawiają wrażenie, że będą leżeć jak rękawiczki. Tylko jeśli zgodnie z nazwą można je założyć tylko na 4 godziny, to to albo trzeba urządzić areszt boksowy albo mieć szport konia
Jeszcze teoretycznie można do obiadu albo po objedzie. Ale to trochę za dużo chyba kombinacji, bo albo na takim słońcu koń się poodparza albo jesienią w jakiejś kałuży zostawi.
A szkoda bo taki kombinowany model jest super
ale dlaczego maja byc tylko na 4 godziny, a te na staw skokowy nie, skoro obydwa maja taka sama moc? mi sie wydaje, ze mozna je na noc zostawiac.
Cedryk bede bardzo wdzieczna  😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
02 lipca 2012 09:01
katija dlatego się pytałam czy można na dłużej niz 4 godziny, bo nazwa myląca, a producent w katalogu nic nie napisał 😉
Bo może np nie chodzi o moc, a tworzywo, z którego są wykonane?
Mi brakuje po prostu solidnej porcji informacji 😉
Edytka też mam od połowy marca te Veredusy na staw skokowy i polecam! Widzę poprawę- mniejszy obrzęk na stawie i bardziej elastyczny ruch (stawu ze zwyrodnieniem). Nie zsuwają się jeśli są dobrze założone. U nas dają radę całą noc 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
07 lipca 2012 22:36
mysiapysia6 ja dzisiaj odebrałam swoje Veredusy 🙂

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Lekkie, cienkie, dobrze przylegają. Dobra była strasznie niezadowolona podczas przymiarek, zrobiła trochę wymachów tylnymi nogami, a Veredusy nie zleciały. A potem koń się uspokoił, bo chyba zauważył, że ochraniacze jej nie zjedzą 😀 Tak więc test zaliczony na 5!

ale dlaczego maja byc tylko na 4 godziny, a te na staw skokowy nie, skoro obydwa maja taka sama moc? mi sie wydaje, ze mozna je na noc zostawiac.

pytałam się o nie w sklepie i zagadka już jest rozwiązana. Można je zostawić na całą noc. Te 4 godziny to minimalny czas, na jaki trzeba je zakładać żeby zadziałały 🙂
No to mam kolejny wydatek 😵 😎
Edytka, o fajnie, ze sie dowiedzialas. wiedzialam, ze cos musi byc na rzeczy 😉
skoro te reklamowane na 4 godziny można zostawić na całą noc, to ja też muszę pomyśleć 😉
W tym pasikoniku cena podana jest za sztuke , czy parę ????
dominoxs, z tego co widziałam w innych sklepach, to cena za parę. Tu np. w mksklep: http://www.mksklep.pl/veredus-magnetik-hock-p-8792.html
Zakupiłam dla mojej 16-letniej kobyły magnesy Torpola tak profilaktycznie  i będę jej zakładać tak na parę godzin i zobaczę co uda się zaobserwować
Dyra, daj znać, też mam 16to latka i się zastanawiam nad magnetykami (sztywność na początku jazdy).
anai dam znać na pewno  🙂 ale to myślę za około 2 tygodnie jakoś dopiero bo wtedy powinnam coś zauważać
hej czy miał ktoś już doświadczenie z nową linią produktów magnetycznych veredus? (ochraniacze 4 hours, derka magentyczna, ochraniacze na stawy skokowe)

czy ktoś już może kupił i sprawdzał jak sprawują się w użytkowaniu? za dwa tygodnie kupuję swoją parę, ciekawa jestem opinii  :kwiatek:  :kwiatek:  :kwiatek: a może zupełnie przypadkiem napotkał je ktoś w milszej cenie niż standardowa?
Precelek ja mam ochraniacze na staw skokowy i nadal uważam, że bardzo udany produkt 🙂
CIACH
ten post traci kryptoreklama. po za tym jest nie na temat, bo opisywane ochraniacze nie sa magnetyczne.
zulu   późne rokokoko
04 sierpnia 2012 21:52
A propos Veredus Magnetix Hock, czyli tych na stawy skokowe. Czy ktoś z was jest zainteresowany kupnem jednego ochraniacza, konkretnie lewego, rozmiar L? Bo ja potrzebuję prawy 🙂 (mam konia ze szpatem w prawym stawie stępuJakby co to info na pw 🙂
mysiapysia6 dzięki, to cenna informacja  :kwiatek:
jeszcze szukam gdzie mogłabym znaleźć taniej bo komplet ochraniaczy na 4 plus ew magnetiki na staw skokowy to spory wydatek  🙄
Precelek jeśli znajdziesz gdzieś taniej to proszę daj znać, bo też jestem zainteresowana tymi co Ty 😉
Hejka, czekam na moje pierwsze ochraniacze magnetyczne veredusy 4 hours na 4 nogi -jestem ciekawa efektów 👀
Precelek a czemu zmieniasz na te 4hours? Bo miałam wiem że "normalne" magnetici veredusa. One są silniejsze? Może nasz doktor polecał?? 😀😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się