Zdjęcia Naszych Koni

Epona, te skarpety to ma genialne  😀
wątek zamknięty
Epona obłędny rudy 😜
wątek zamknięty
Tez kocham jego skarpety  😉 Gdyby były ciut wyższe to w ogóle by było bosko  💃
wątek zamknięty
Epona boski kasztan  😍  😜
Zupka widze Fuksja już podtuczona, jeździsz troche? U nas gruda, a moja Fantazja kuleje.
wątek zamknięty
Fantazja- to masz przedawnione informacje, bo już nie kuleje :-P
Z Alkazarem z resztą tez lepiej :-D
wątek zamknięty
bylo na KR ale wstawiam też i tu....



wątek zamknięty
Epona  😜  świetny rudy, cud, miód i orzeszki 🍴

Ciaja  😉 fajne rude
wątek zamknięty
Ciaja ale fajny rudzielec, ma strasznie podobny łeb do mojej drugiej rudziny  😉
wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
16 stycznia 2009 21:00
Zupka masz PW
wątek zamknięty
aszka, Claudia. Dzieki. Fakt, ta fotka cos w sobie ma.

taggi, bardzo dziekuje. A moze raczej dziekujemy. Jak piszesz, powolutko wracamy do zdrowia i do pracy....

epona, super masc! Piekny rudzielec.
wątek zamknięty
oti   Everybody lies...
16 stycznia 2009 21:48
Epona, Ciaja,
przepiękne kasztany!!!  😜
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
16 stycznia 2009 21:59
oti bombaaaaaaaaaastki AVATAR!
wątek zamknięty
Claudia, Klami, Oti   :kwiatek: dziękujemy
Epona twoje rude wymiata  😜, dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
Rudzielce wymiataja!  😁 💃
wątek zamknięty
Nie moge oprzec sie wrazeniu ze myslisz o mnie jak o dziewczynce ktora nie ma wyobrazni....
A kantarow przez te kilka latek sie nazbieralo🙂 wiec cennik dobrze znany🙂 ale co do ich wiekszego bezpieczenstwa nie jestem tak bardzo przekonana... A tak nawiasem mowiac myslalam ze w tym watku chodzi o to zeby sie "pochwalic" swoim koniem i otrzymac mile slowo od kogos komu sie podoba a nie interpretowanie co ktos robi zle, badz w niezgodzie z cudzym zdaniem.



Zupka niestety koszmarnie sie mylisz i jeszcze głupio upierasz
sa pewne zasady tak jak taka ze nie przypina się konia uwiazem do wędzidła, nie lonzuje się ze zwisajacymi wodzami itp.
To nie jest forum dla misiów pysiów, tu za glupotę i jeszcze zapieranie sie ze robi sie własciwie dostaje się  🤬
i tyle razy ile wstawisz zdjecie konia w kantarze sznurkowym uwiazanego na sztywno czy latajacego po padoku tyle razy zostaniesz upomniana

bo to "narzędzie" nie słuzy do tego
a zamiast się upierac wystarczy poszerzyć swoje horyzonty i wiedzę
byłoby bez szkody dla konia
wątek zamknięty
Tristia ooo to super  😅 będzie  🏇
*Ciaja* przecudny portret  😜  😍 o koniu to już chyba mówiłam że cud miód i orzeszki  😜
wątek zamknięty
Zupka   bo jesteś TY :)
17 stycznia 2009 08:10
Fantazja- u nas to ze skrajnosci w skrajnosc, podloze takie sobie ale Milusia stworzyła "gnojkowe kołko" i praktycznie codziennie Fuksiara ma mozliwosc sie wybiegac. A no i dobrze ze juz z Fantazja wszystko ok.
Trista- a wam zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia :kwiatek:
MoniaA- jak sie ogarne ze zdjeciami to wstawie Fuksji za czasów żeber i ... ehh az zal wspominac.🙁 (bo Ty pewnie nie widziałas) ale juz jest super (chociaż Milusia twierdzi ze to jeszcze nie koniec 🙂
Sznurka - jak juz wczesniej napisałam dla mnie temat jest zamkniety i nie prosiłam tu o analize mojej wiedzy badz jej braku, akurat w tym temacie to nawet uwazam za niestosowne. A moj kon jakos nie wyglada na poszkodowanego gdy zabieram go na ujezdzalnie w kantarze sznurkowym, a wrecz przeciwnie cieszy sie. Dla niej to oznaka pozytywna tak już ma. A ze pracuje z Fuksja juz dlugo to potrafie zapewnic je odpowiednie srodki bezpieczenstwa. Akceptuje Twoje zdanie ale nie musze sie mu podporzadkowywac, ja mam swoje, zreszta kazdy ma swoje.

Przepraszam  😡 za zasmiecanie watku, ale ciezko pozostawic to bez komentarza🙂 na tym skoncze..
wątek zamknięty
lostak   raagaguję tylko na Domi
17 stycznia 2009 10:30
Zupka, sorki. 🚫 🚫 🚫

kon na padoku nie zauwazy roznicy czy jest w normalnym kantarze czy sznurkowym.

kon przywiazany na kantarze na sznurkowym kantarze, gdy sie czegokolwiek przestraszy (wybiegnie pies, przeleci samolot, zerwa sie ptaki - czyli takie drobiazgi na ktore nie masz wplywu, a mam nadzieje ze masz odrobine wyobrazni) moze sie skaleczyc lub zabic.  nawet sobie dziewczyno nie zdajesz sprawy jaka robisz bezmyslna glupote.

po to wymyslono kantary, zeby ich uzywac. skoro masz wiedze to ja stosuj. i to sie nazywa stosowany srodek bezpieczenstwa

to tyle w kwestii, ide scinac szczypiorek 😉
wątek zamknięty
my_karen   Connemara SeaHorse
17 stycznia 2009 13:56
To ja może wroce do tematu wątku ze swoim ogrem 🙂
Może wreszcie ktoś zauważy 😎

Młody dostał dziś ataku ślepej kiszki na mozg i po ponad godzinie stępowania i obgryzania wszystkich możliwych gałązek zaczał ganiać jak szalony, wiec i aparat poszedl w ruch. Niestety troche dzisiaj za ślisko na szaleństwa, wiec po 3 kołkach został karnie zgarnięty do boksu 🤬

p.s.
Epona - cudeńko 💘
*Ciaja* - kasztanek pierwsza klasa 🙂
wątek zamknięty
my_karen piękny ogr. opowiedz coś więcej o nim 🙂
wątek zamknięty
Trochę zimowego Dzionka (uwaga! Jakość komórkowa  🤔)










Pozdrawiamy  🙂
wątek zamknięty
oti   Everybody lies...
17 stycznia 2009 15:30
margaritka,
dzieki :P :P :P
wątek zamknięty
W ramach walki z panującą na tym forum feminizacją, chyba jako jeden z niewielu facetów dodam zdjęcie swojego rudzielca 😀

Kornetto po Dżahilu (syn Lurona), a matka Kasandra (Alexa wcześniej zamieściła jej zdjęcia). Za niecałe 2 miesiące będzie miał 2 lata.


wątek zamknięty
Dzisiejsza nasz mała 'Różowa' sesyjka 🙂




























wątek zamknięty
Epona *Ciaja* Rude jest piękne  😍
my_karen Na ostatnim prawie jak w powietrzu!
Dzionka Przepiękny koń!
As94 Ale słodkie maleństwo! Co to za rasa?

I my z dzisiaj:

Hera





Koleżanki i koledzy 😉






Przepraszam za ilość 😉
wątek zamknięty
Kiełas aleee cuudo  😍
Mia jakie slicznosci  😅
wątek zamknięty
Dzionka Boski Konik 🙂
Mia Masz Boskiego konia 😉!
A moja to Typ.Pogrubiany 🙂
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
17 stycznia 2009 18:29
Mia, boskie zdjęcia 🙂

Dla odmiany - nie Posman, ale koledzy i koleżanki ze stajni:









Siostrzyczki 😁









wątek zamknięty
Kiełas ty wiesz ze obłędnego masz konia! prawda?
wątek zamknięty
aaa i moja ulubimenica się znalazła! daj jej marchewki od Ciotki Samo Zlo! mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę w Starym Młynie i będę miała okazję ją sama wytarmosić!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.