Końska rewia mody cz.VI (2012)

mils   ig: milen.ju
10 sierpnia 2012 10:30
Czy dostanę gdzieś jeszcze owijki Anky w kolorach standardowych? 😡
wątek zamknięty
Nigna ale my nie mówimy o czaprakach za 100zł które "wyglądają CAŁKIEM przyzwoicie". One kosztują majątek i powinny wyglądać rewelacyjnie. A tak nie jest.
Więc ja nie wiem z czym ty chcesz się nie zgadzać.
wątek zamknięty
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
10 sierpnia 2012 11:01
czy ktos kojarzy kantar czarny skorzany z pomarczowym podszyciem (chyba tez skorzane)?
wątek zamknięty
A nie chodzi ci po głowe Szokmol? Jeśli dobrze kojarzę to właśnie one były czarne i miękko podszyte na pomarańczowo.
wątek zamknięty
Chciałam zapytać czy miał ktoś czapraki z tej serii ? Czy warto kupić ?

Jakie owijki pasują do tych kolorów ?
wątek zamknięty
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
10 sierpnia 2012 12:12
A nie chodzi ci po głowe Szokmol? Jeśli dobrze kojarzę to właśnie one były czarne i miękko podszyte na pomarańczowo.


przejzalam i nic nie znalazlam  🙁 ciemna masa ze mnie
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
10 sierpnia 2012 12:33
Szmatoholicy, a ja mam takie małe pytanie 😉
Skoro pokulkowanego brillanta da się jakoś uratować (golarką do ubrań), to może da się coś też zrobić z zagnieceniami/pomarszczeniami przy popręgu? Robi mi się tak zwłaszcza na zamszowych padach, chociaż pilnuję zakładania i podpinania popręgu tak, żeby się nie zawijał. Any ideas?  👀
wątek zamknięty
kaszmirowa2302 ja też choruję na ten czaprak i też go wszedzie szukalam i nic:/ napisalam chyba do kazdego sklepu internetowego;( tylko kantar dorwalam...


na ebay jest sporo, można upolować za 20euro nówkę
wątek zamknięty
Dziewczyny wiecie jak z jakością czapraków HV Polo?
wątek zamknięty
Condina - jak znajdę to zarzucę linkiem. Na pewno to jakiejś lepszej firmy kantar był, bo sama się nad nim zastanawiałam.. może to Passier?

vermouthowa - HV Polo są bawełniane, więc ich jakość jest porównywalna do nowych ES'ów. Są fajnie wykonane, ale to tylko opinia po dotykaniu i oglądaniu ich w sklepie. Nie zdecydowałam się na żaden ze względu na kolory  😉
wątek zamknięty
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
10 sierpnia 2012 14:09
Condina - jak znajdę to zarzucę linkiem. Na pewno to jakiejś lepszej firmy kantar był, bo sama się nad nim zastanawiałam.. może to Passier?




nimmma  🤔 🤔 buuu....
wątek zamknięty
Szmatoholicy, a ja mam takie małe pytanie 😉
Skoro pokulkowanego brillanta da się jakoś uratować (golarką do ubrań), to może da się coś też zrobić z zagnieceniami/pomarszczeniami przy popręgu? Robi mi się tak zwłaszcza na zamszowych padach, chociaż pilnuję zakładania i podpinania popręgu tak, żeby się nie zawijał. Any ideas?  👀


może przeprasować przez szmatkę delikatnie?
wątek zamknięty
Wtrącam się z fuksja  i pomarańczowym szkemolem 🙂 Może uda mi się wkońcu też coś na swoim rumaku obfocić .
[sub]Na zdj for. VerCor[/sub]
wątek zamknięty
Miał ktoś z Was może polo pady z loesdau? bo sie zastanawiam nad kupnem, w promocji sa 🤣
[[a]]http://www.loesdau.de/Schabracke-%27L-Polo-Team%27,-Loesdau.htm?websale7=loesdau&pi=56971&ci=05-schabracken[[a]]
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
10 sierpnia 2012 18:03
Tuptek bardzo ładnie  🙂 zwłaszcza w fuksji
wątek zamknięty
Tuptek Fuksja bardzo ładna, ale ten pomarańcz  😍
wątek zamknięty
Livia, azazu93, dziękować 🙂 Nie byłam przekonana do tego koloru po zdjęciach, ale na żywo  😜 No i wyjątkowo pasuje Saharze do maści 🙂
wątek zamknięty
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
10 sierpnia 2012 19:11
karusioowa, te pady mam w ilości sztuk 2. Używane do codziennej jazdy, nic się nie kulkuje, nic nie marszczy. Za tą cenę spokojnie możesz brać 😉
wątek zamknięty
Czy to normalne, że nie mając konia chciałabym mieć te wszystkie szmatki u siebie w domu ?  😁
Przeczytałam zaledwie kilkadziesiąt stron, i mnie zaraziłyście, cholera. A najgorsze jest w tym wszystkim to, że nawet jak chcę, to i tak mało to da bo nie mam kasy  😂
wątek zamknięty
Mam prośbę.Gdzie można kupić owijki do tego czapraka?
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
10 sierpnia 2012 19:56
etoshaużywaj czekoladowych i bedzie szał! 🙂

Tuptek ale super zdjęcia i kolory szmatek  😜 Dawaj z nim do szmato 😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
10 sierpnia 2012 20:33
Tuptek, oba zdjęcia piękne 🙂
wątek zamknięty
Ehh. No i popełniłam nowego eurostara.  🤬 🤬 🤬

Tuptek, fajne foto!
wątek zamknięty
MMVG, który???
wątek zamknięty
Burza, będzie pani zadowolona za kilka tygodni 😉
wątek zamknięty
Tuptek -na oby cudownie.

Ambrozja - skąd ja to znam, mój koń na emeryturze, oddana na łąki na dożywocie, a ja kupuję czapraki  🤔wirek: Co prawda, jak dzierżawiłam konia w tamtym  roku, to nie miałam kasy na czapraki, bo wszystko ładowałam w konia, więc to jest ten plus, jak się nie ma pod opieką konia, że można sobie pozwolić na nowy sprzęt i czapraki  😁 (tak to sobie tłumaczę  :hihi🙂 A jak wpadnie jakiś koń w dzierżawę, to już mam sprzęt dla niego 🙂 A modeli na mierzenie czapraków u mnie nie brakuje, więc tak czy siak, mam konie by testowały czapraki. Szkoda tylko, że czapraki zmieniły się w ilość 30sztuk  😵 🤔wirek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 sierpnia 2012 12:42
Cierp1enie, patrząc po tym wątku to 30 to jeszcze nie jest takie szaleństwo 😉

wątek zamknięty
No tak, ale przy braku własnego konia do jazdy to może wyglądać dziwnie  🙂
wątek zamknięty
mtl   I M Equestrian
11 sierpnia 2012 14:55
30 czapraków po srednio 150 zl a jak z owijkami/ochrnaiaczami to nawet 300-500 zl za komplet

30 x 150zl = 4500 zl

1/3 ceny w miare fajnego konika  😁

wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
11 sierpnia 2012 15:11
Ale konia trzeba jeszcze utrzymać, a czapraków nie.  🤣
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.