KOCHAM KINO :)

Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
01 sierpnia 2012 10:43
Ja się wybieram do multikina pod koniec miesiąca na całonocny seans Władcy Pierścieni ^^ me gusta ;p
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 sierpnia 2012 23:33
skaczę po yt oglądając "Gadające głowy' ileś lat po Kieślowskim. i jestem w szoku, ogromna zmiana  👀
'Bez Wstydu' moim skromnym zdaniem kolejny dosyć dobry polski film kina masowego.
Fajne spojrzenie na tzw. 'Polskę Be' i  dodatkowo wątek kazirodztwa. Po prostu ciekawe.
Widział ktoś Magic Mike? Warto pójść do kina?

Ja widzialem  🤣 Czy warto? To zalezy czego oczekujesz od tego filmu. Jesli ciekawej, wielowatkowej fabuly - nie warto, jesli chcesz poogladac troche golych meskich tylkow i ogolnie meskiego striptizu to chyba warto. Co tu duzo mowic...Jakies nowe doswiadczenie przyjamniej jest.
A jak tam Batman? Podobał się wam? Jestem codziennie namawiana na pójście do kina, ale na razie się skutecznie bronię 😀

A był ktoś na Wrong? Jakiś odlot totalny!
Katharina   "Be patient and trust in the process"
07 sierpnia 2012 18:29
Pomóżcie !  😀 Może mi ktoś polecić jakiś dobry, zeschizowany film coś w stylu Kynodontas?;> Będę baaardzo wdzięczna  🙂
"Alpy" tego samego rezysera...
Nigna   Warto mieć marzenia...
08 sierpnia 2012 10:35
Oglądałam wczoraj film "Bóg zemsty" . Nicolas oczywiście spisał sie na medal ale sam film... przeciętny, a miejscami nawet denerwujący. Początek super , ale od połowy reżyser zaczął strasznie kombinować i przedobrzył. Średnio mi sie podobał...
Katharina   "Be patient and trust in the process"
08 sierpnia 2012 15:39
mery dzięki  :kwiatek: Obejrzę sobie dzisiaj , opis brzmi ciekawie  🙂
Mąż właśnie w kinie na Batmanie, napisałam smsa, że fajny film 🙂
Ja się wybieram do multikina pod koniec miesiąca na całonocny seans Władcy Pierścieni ^^ me gusta ;p


Byłam na tym 3 sierpnia. Mnie się podobało, chociaż ciężko było wysiedzieć.

Batmana ostatnio zaliczali znajomi lubiący tę serię. Wyszli bardzo rozczarowani.
"Chwała dziwkom" zaliczony. Czy szokujący? Trochę tak. Z grubsza miałam pojęcie, że "tak się dzieje na świecie", niemniej emocje wzbudzał.
kujka   new better life mode: on
10 sierpnia 2012 21:12
ashtray, a nie mialas wrazenia ze miejscami przydlugi?
Fakt, że jak na dokument był dość długi. Tajlandia mnie trochę znudziła i nie było tam nic specjalnie szokującego. Reszta filmu była dość wciągająca.
Oglądałaś może inne dokumenty tego reżysera?
a ja się na Batmanie bawiłam wyśmienicie 😎
kujka   new better life mode: on
11 sierpnia 2012 13:58
ashtray, ogladalam Smierc Czlowieka Pracy - duzo, duzo lepszy.
Tej nocy będziesz mój tytuł straszny  😁 ale film daje radę. Jest dosyć chaotyczny ale w całej formule niby dokumentu jest całkiem ciekawy. Szczególnie dla kogoś kto jeździ na festiwale muzyczne, dobrze oddaje tamtejszy nastrój.
Jasne błękitne okna już dawno miałam obejrzeć, ale jakoś nigdy nie było czasu. Akurat niedawno tvp kultura emitowała i stwierdziłam, że teraz już muszę. Wstrząsną mną, bardzo dobry film.
Radio na fali kapitalny lekki film. Warto zobaczyć i dowiedzieć się czegoś więcej o całej historii rozgłośni mimo, że pewnie trochę podkoloryzowanej.
Dorwać gringo Mel Gibson w końcu w swojej wysokiej formie. Dobre kino akcji, na którym nawet ja się nie zanudziłam 🙂
gdzie można zobaczyć/pobrać  Skażony dom?  :kwiatek:
a ja jakoz iz kocham bajki bylam na "Brave" i jestem zachwycona 🙂 Naprawde madry i zabawny film 🙂 Az sie poryczalam.. i to jak! 😀
Ja to bardzo na to chcę iść 😀 Strasznie się uśmiałam 😀
slojma   I was born with a silver spoon!
13 sierpnia 2012 15:36
Byłam wczoraj na Madagaskar 3 w wersji 3D uśmiałam się przednio, piękne kolory, kultowe teksty, relaks gwarantowany.
Nigna   Warto mieć marzenia...
16 sierpnia 2012 21:20
Martha Marcy May Marlene
- oglądał ktoś ; o ? Kurde pierwszy raz po obejrzeniu filmu totalnie nie wiem o co chodzi... mam wrażenie że przy kopiowaniu płyty nie wszystko się po prosu nagrało. Może ktoś mi wytłumaczyć sens końcówki bo ja i cała moja rodzinka jesteśmy totalnie głupi w tym momencie.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 sierpnia 2012 11:05
Nas z kolei Madagaskar 3 nie zachwycił, nie było w nim już tej iskry z poprzednich części. Jakiś taki... bardziej skupiony na grafice i efektach, niż na fabule i tekstach.
Ale fanom "Nie zadzieraj z fryzjerem" mogę polecić Dyktatora- pękałam ze śmiechu 😀
Battleship - lekkie, latwe i przyjemne, szczegolnie dla fanow transformers i podobnych😉
Nigna   Warto mieć marzenia...
17 sierpnia 2012 14:32
A mi się Madagaskar 3 baaaardzo podobał !
3 część dużo lepsza niż 2jka i porównywalna do jedynki jak dla mnie ; )
nie wiedziałam gdzie zapytać...
nie znam tytułu a chciałabym obejrzeć ten film od początku do końca...
film katastroficzny, jest o tym jak meteoryt (?) uderza w Księżyc, i odłamki spadają na Ziemię, Księżyc z dnia na dzień się przybliża do Ziemi co powoduje ogromne zmiany i zniszczenia.... widziałam tylko ze 20 min i zasnęłam....
ktoś oglądał albo kojarzy ?
"Mroczny Rycerz powstaje" - trudno ten film opisać. Zrozumiały dla znawców i miłośników komiksu.
Widziałam dziś w kinie. Wiele osób się nudziło, męczyło. Jednak kilka siedziało jak zaczarowanych- jak ja.
Kolejna znakomita część. Przejmująca. Świetnie zagrana.
Jednak tylko dla wtajemniczonych. I dobrze. Nie wszystko musi być dla wszystkich.
kujka   new better life mode: on
28 sierpnia 2012 20:06
CzarownicaSa, prawda, Dyktator super 😀

i jeszcze zupelnie z innej beczki Anonymus - tez bardzo mi sie podobal 🙂
Tania - to samo co do Batmana mówi mój mąż, on zachwycony filmem, siedział z oczami wlepionymi w ekran prawie 3 godziny, gdzie inni wychodzili jeszcze przed końcową akcją, bądź spali obok w rzędzie.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
28 sierpnia 2012 21:27
miłośnikom Woody Allena polecam najnowszą produkcję....choć młodzież w 3mieście nie wytrzymała,byliśmy w sobotę wieczorem i po 20-30 minutach grupka z niedopitą colą i popcornem opuściła salę 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się