Odchudzanie - wszystko o ...

yga   srają muszki, będzie wiosna.
09 sierpnia 2012 07:55
siemie lniane niestety też przetestowałam, chyba zostaje mi tylko wizyta u lekarza..
Averis   Czarny charakter
09 sierpnia 2012 10:03
yga, próbowałaś Coloc C? Mnie bardzo pomógł. Jest tam babka płesznik i probiotyki.
Scottie   Cicha obserwatorka
09 sierpnia 2012 10:06
yga, też cierpię z tego powodu... u mnie ostatnio podziałała aktivia, ale na dłuższą metę organizm też się do niej przyzwyczaja, a po odstawieniu zaparcia wracają.

Po miesiącu ćwiczeń -3 cm w talii i biodrach 🙂 Ale muszę się przyznać, że nie ćwiczyłam zbyt intensywnie, za to wczoraj dostałam taki wycisk na siłowni, że ledwo się dziś z łóżka podniosłam.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
09 sierpnia 2012 10:08
Averis- nie, nie próbowałam. Skoro polecasz to spróbuję  :kwiatek:
O, właśnie zamówiłam darmową próbkę.
Averis   Czarny charakter
09 sierpnia 2012 10:18
yga, efekt jest po tygodniu-dwóch, ale naprawdę dosyć cierpiałam a po tym było ok 🙂 A jesteś w stanie określić co powoduje u Ciebie te problemy? U mnie mleko i pieczywo/makarony/ryż. Odkąd to odstawiłam, to życie jest piękniejsze (i waga niższa :hihi🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
09 sierpnia 2012 10:27
Kochana, co bym nie jadła to i tak mam problemy, staram się jeść dużo chudych zup ze sporą ilością warzyw, pije średnio 1,5l wody dziennie, a średnio wypróżniam się 2 razy w tygodniu. Troche schudłam, mam płaski brzuch, ale jak zjem przypuscmy płatki na mleku- odrazu balon. A więc nie dla mnie jest głównie nabiał i węglowodany w postaci ryżu czy makaronu (pieczywa i tak nie jem, a ryż i makaron staram się zastępować kaszą gryczaną,po której mi tak nie świruje).

Co innego jak się głodziłam swego czasu ( 🤔wirek🙂 i piłam tylko wodę i jadłam grejfruty- wtedy wypróżniałam się średnio 2 razy dziennie  😉

Na szczęście mam rodzine lubiącą zdrowe posiłki, głównie zupki na kostkach rosołowych czy ryby z kaszą i warzywami, ale jak pojadę do chłopaka na kilka dni, to jak mam odmówić jego mamie pysznych obiadkówwww, przecież to nie wypada i takie dobre jest  😜


Jakby ktoś chciał darmową próbkę Colon C, proszę linkus:
http://www.colonc.pl
Averis   Czarny charakter
09 sierpnia 2012 10:37
yga, a kawa z mlekiem na pusty żołądek? U mnie to pewnik 😁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
09 sierpnia 2012 10:46
2 szklanki wody i kawa z mlekiem to moje śniadanie- jestem po prostu zwyczajną NIESRAJDĄ  👿
Averis   Czarny charakter
09 sierpnia 2012 10:49
yga, ojj 🙁 To fatalnie. Ale spróbuj Colon- powinien coś zdziałać.
yga
mnie "rusza" jabłko i ze dwie śliwki suszone pijane kawą na śniadanie
U mnie jak nie mogę działa jabłko popite dwoma szklankami wody. Ale niedawno miałam taki tydzień że w ogóle mi się nie chciało. 👀 A jadłam i piłam wszystko, co powinno spowodować chociaż chęć.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
09 sierpnia 2012 12:20
oj jabłka i woda to w ogóle mnie nie ruszają  😉
Szczerze to nic prócz grejfrutów nie jest w stanie jak narazie pobudzić trawienia

koenicke- suszonych nigdy nie jadłam, spróbuję także  :kwiatek:
yga
jeszcze sobie przypomniałam: swojego czasu niemozliwie zniszczyłam se metabolizm wszelkimi "senesami" itp
więc logiczne mi sie wydało odbudowanie flory bakteryjnej (niw iem czy nie bredzę w tym momencie) i kupiłam takie tabletki z
bakteriami które trzyma sie w lodówce.
Bierze się je po jakichś ostrych kuracjach antybiotykowych.
Brałaś pod uwagę , że Twoje wzdęcia mogą być reakcją alergiczną na jakiś produkt ?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
09 sierpnia 2012 13:07
Raczej nie, bo wybrzusza mnie nie tylko po nabiale, a po prawie każdym posiłku, myślę że po prostu tam się tyle tego gromadzi (przez fakt, ze nie chodzę do wc za często), nie ma miejsca, rozpycha sie i powstaje balon..  😁
Yga, wzdęcia i zatwardzenia mogą być m.in. od nietolerancji pokarmowych. Nietolerancja mleka to jest całkiem częsta sprawa. Glutenu też. A jak się komuś trafią obie, to niemal każdy "normalny" posiłek ma albo gluten, albo białka mleka...

Zajrzyj: http://www.fooddetective.pl/nietolerancja-pokarmowa/nietolerancja-pokarmowa-informacje
yga   srają muszki, będzie wiosna.
10 sierpnia 2012 07:56
Dzięki, już się zagłębiam w lekturkę
Na marginesie, powiem Wam tylko, ze dostałam od kolezanki herbatke przeczyszczająca, to nie dosc że 2 saszetki zalałam, to jeszcze parzyłam z 30 minut zeby jak najmocniejsza była i co? guzik.  😲

edit.
Teodora- ale nietolerancje pokarmową ma się chyba od małego (z której mozna wyrosnąć) ? a ja do czasu kiedy nie zaczelam sie choro odchudzać nie miałam takich problemów.. Myślę, ze tym swoim dietowaniem po prostu rozregulowałam metabolizm
yga Spróbuj  rano po obudzeniu wypić szklankę przegotowanej, ciepłej wody i potem zjedz dwa owoce kiwi. I rób tak przez tydzień. Powinny być efekty. Poleciła mi to dietetyczka
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
10 sierpnia 2012 09:12
yga, Niekoniecznie od małego, mojej koleżance nietolerancja mleka ujawniła sie w wieku 18 lat
Averis   Czarny charakter
10 sierpnia 2012 09:32
yga, na ekspresowe przeczyszczenie polecam olej rycynowy. Ostatnio wzięłam jedną łyżkę. To była najgorsza noc mojego życia 😁
Yga, nietolerancje czasem są niewidoczne (bywa: do czasu).
Niezdolność trawienia cukrów w mleku (laktozy) może się z wiekiem robić (jak u koleżanki Zu). Nietolerancja białek mleka (to co na stronie, którą podlinkowałam) może się wcześniej ukrywać, narastać. Nietolerancje i uczulenia to nie jest to samo. Ale to tylko tak jako kontekst.
A o dietowych deregulacjach to faktycznie mało wiem, może Twoje problemy są "normalne"...
Yga, dwa razy na tydzien to strasznie malo, ja wybralabym się do lekarza.

idę zaraz biegać ciekawe il dziś zrobię pompek bo ostatnio wymięklam na 11 😉
Matko, jak czytam wasze zestawy "na przeczyszczenie" typu kawa z mlekiem na pusty żołądek czy śliwki i kawa... to na samą myśl chce mi się do kibla 😀 Jak ja wam zazdroszczę takich problemów, mam niestety zupełnie odwrotny i każdy "nie taki" zestaw kończy u mnie po 3 minutach od zjedzenia w kanalizacji. Może dlatego nie tak łatwo tyję 🙂

Dziewczyny, czy z nieco obwisłych ramion da się zrobi szczuplejsze ale nie mega wyrzeźbione? Jest jakaś opcja pomiędzy flaczkami a żylastymi bickami? Próbowała któraś?
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
11 sierpnia 2012 19:38
dzionka duuuzo powtorzen roznych cwiczen z malenkimi ciezarkami ( 0,5-1kg) 😉
escada, serio to bardzo mało? u mnie tez jest to 2, rzadko 3 razy w tygodniu.
KuCuNiO   Dressurponyreiter
11 sierpnia 2012 22:52
Ja też muszę przejść na dietę, bo przez ostatnie 2 tygodnie wakacji i odpoczynku mi się trochę przytyło (3 kg..aa!) więc od jutro zaczynam moją dietę grejpfrutowo-herbacianą (uwielbiam!), pora wziąć się za siebie🙂😉
Z 87kg zeszłam do 64 i wciąż chudnę (mam 177cm wzrostu). Wystrzegajcie się - ziemniaków, fast foodów, serów, masła!!, mięsa smażonego i tłustego, majonezu i tego typu rzeczy, słodyczy, białego chleba, jedzenia w restauracjach, lodów, chipsów, wędlin, pasztetu, mocno przetwarzanej żywności, produktów light, WSZYSTKIH płatków śniadaniowych (żadne odchudzające nie są choć producencie obiecują utratę wagi). Rano na start 0.5 litra wody na ruszenie leniwego metabolizmu.
miłość, pokaż zdjęcia przed i po, zawsze są motywujące 🙂
Dzionka Przed nic nie mam... Ogólnie z tego czasu prawie żadnych zdjęć nie posiadam - nie lubiłam ich. Jeśli coś znajdę obiecuję wrzucić. Póki co obecna ja :


Marzyło mi się iść na modelkę ale twarz nie ta i wyglądam na 22, a nie 17 ... A tam wiek w psich latach. Powiedzieli mi też, że muszę schudnąć (jakbym nie wiedziała tego...) 😕
o dziewczyno, jakie cudne nogi 😜 😍 😍 💘  ale chyba już nie potrzebujesz chudnąć co? 😉 żeby nie popaść w przesadę, bo.jest naprawdę super 🏇
Ja też muszę przejść na dietę, bo przez ostatnie 2 tygodnie wakacji i odpoczynku mi się trochę przytyło (3 kg..aa!) więc od jutro zaczynam moją dietę grejpfrutowo-herbacianą (uwielbiam!), pora wziąć się za siebie🙂😉


Kucunio, czy jesz te grejpfruty 3 razy dziennie pomiędzy posiłkami czy masz jakąś inna wersje, bardziej restrykcyjną?
Też muszę zwalić 3 kg ..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się