Quanta ma prezent :D

wydzielony z Kącika Rekreanta / a.

Khym, khym... No więc dziś, kiedy to jak co sobotę zajmowałam się relaksującymi pracami okołokonnymi, u stajni bram zjawiła się Delegacja. Delegacja owa miast okazać się Dzielnicowym wraz z przybocznym, Świadkami Jehowy albo przynajmniej domokrążnymi sprzedawcami odkurzaczy Rainbow zadeklarowała się jako poselstwo wysłane przez re-voltowiczów i voltopiry, po czym wręczyła Quancie tajemniczy kuferek. Lekko poddenerwowana Quanta sprawdziła, czy aby owy pakunek nie cyka. Nie cykał, zatem mimo że Quanta czytała w necie dużo o rozmaitych materiałach wygłuszających, zdecydowała się podjąć walkę z niewspółpracującą materią dekoracyjną. Po dłuuugim czasie, kiedy już wszyscy stracili chyba nadzieję na spektakularną eksplozję cichaczem przemyconych ładunków zapalnych, Quancie udało się rozwiązać kokardkę...

Dziewuchy i Faceci, szalone jesteście, przyznawać mi się zaraz, kto to tu jakąś grupę spiskową tworzy  🤣 🤣 :kwiatek:

A prezent jest tip-top, deklaruję całkowitą gotowość do przystrojenia jutro i siebie i Kucola na biało i zaliczenie odświętnej sesji w krótkim rękawku na równie białym, dziewiczym śniegu  😀  😀 😀

Dokumentacja foto:





Ode mnie bukiet róż  :kwiatek: tylko co ja takiego zrobiłam?  🤣
Quanta Witaj w świecie zajebistych posiadaczy zajebistych Eskadronów, Lalka  😎

I teraz nam powiedz, jakie to uczucie?  😎

PS. no właśnie za to! Za czas i miejsce do tego wszystkiego - jak choćby możliwość chwalenia się allroundami w wirtualnej przestrzeni  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Ascaia Dasz radę, dzielna bądź!  :kwiatek:
Quanta I teraz nam powiedz, jakie to uczucie?  😎

Jak już przed chwilą napisałam do Bush na gg: a mogę z nimi spać, mogę, mogę, mogę...???? Pliiiiiizzz....

Są naprawdę mega czadowe - jak otrzeźwieję, to zaraz będę wrzucać WW w ogłoszenia 🤣

No i jeszcze mam polo z najładniejszym z ładnych kopytnych  💘

Cholibka, to może jeszcze jakieś drugie forum strzelimy, coo?  😜
busch   Mad god's blessing.
18 stycznia 2009 00:19
Dziewuchy, szalone jesteście, przyznawać mi się zaraz, kto to tu jakąś grupę spiskową tworzy
A imię nasze brzmi LEGION  :nunchaku:
ochraniacze wyglądają super! aby się dobrze nosiły  :kwiatek:
cieszymy sie zatem ze się podobają!
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
18 stycznia 2009 06:46
... i niech długo służą  🙂
niech długo służą quanta , Wasze zdrówko 🙂

zasłużyłaś
kujka   new better life mode: on
18 stycznia 2009 07:41
quantanamera, nawet sobie nie wyobrazasz w jakich bolach to sie wszystko rodzilo, jaki to byl spisek... ale widze ze warto bylo skoro sie podoba! Qcyk pieknie lansiarsko wyglada, oczywiscie jak sie zrobi cieplo to cala re-volta wraz z voltopirami liczy na sesje w polowce ;D
Quanta - niech się noszą 🙂
deborah   koń by się uśmiał...
18 stycznia 2009 08:15
dodaję swoje małe DZIĘKUJĘ!!  :kwiatek:
Quanta, świetnie, że prezent od nas Ci się podoba!!!
Q super że Ci się podoba! Na prawdę zrobiłaś kawał dobrej roboty i zasłużyłaś na to 🙂 Nie wiem co byśmy zrobiły bez Ciebie i tego forum  :kwiatek:
Quanta, nawet nie wiesz jak ja się cieszę, że Ty się cieszysz z prezentu.

Chciałabym serdecznie podziękować całej ok. 120 osobowej ekipie.
Bez Was nie byłoby to możliwe  :kwiatek:

OGROMNE PODZIĘKOWANIA należą się szczególnie dla:
Moony- głównego współrozsyłacza tajnych wiadomości priv (20 na godzinę :P)
Busch- skarbnika
Cisawy- skarbnika
K_cian i Anyy - ekipy kradnącej i podrasowującej zdjęcie na koszulkę
Caroline z działu zakupów, pakowania i misji wręczenia
Szafirowej- szpieg w stajni Q z misją wręczenia

Jesteście nieocenione, dziękuję za Wasz czas 🏇 😅 :kwiatek: 👍
w sumie racja, tak by było najlepiej

yegua, przyjemność współpracy po naszej stronie 😎 :kwiatek:
slojma   I was born with a silver spoon!
18 stycznia 2009 09:43
Najważniejsze, ze wszystko pasuje i niech konikowi dobrze słóży.  🙂
Lov   all my life is changin' every day.
18 stycznia 2009 10:07
Właśnie, niech się dobrze noszą 😉

A spisek był, oj był... 😁
Też dziękuję i cieszę się, że mogłam się temu przysłużyć ^^ Kucyk wygląda super!
Dziewuchy (...)
Ja tylko chciałam zaprotestować przeciwko dyskryminacji osób płci innej niż żeńska 😉
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
18 stycznia 2009 10:59
Quanta

Dzię  ku  je  my


!!!!

i czekamy na sesje w krotkim rekawku😁 - nastepnym prezentem bedzie aspiryna;-)
Cała przyjemność po naszej stronie 🙂
dziękować za forum :kwiatek:
nie bede oryginalna jak napisze
DZIEKUJEMY!!!
i ciesze sie bardzo, ze prezent Ci sie podoba 😀
Miło wstać rano (ekhm...teraz właśnie) i wreszcie przestać tuptać z niecierpliwością na zobaczenie efektu spiskowego 🙂

Quanta, podziękowania i z mojej strony 🙂
Quancik, niech Ci dobrze służą.
Świetnie, że Ci się podobają i że będą przydatne.

Dziękujemy za wszystko co dla nas zrobiłaś!
quanta  Niech sie dobrze sprawują i dzięki że jest ktoś kto ma dobre pomysły i umie je wdrożyć w życie 🙂
[quote author=quantanamera link=topic=1599.msg149175#msg149175 date=1232235700]Dziewuchy (...)
Ja tylko chciałam zaprotestować przeciwko dyskryminacji osób płci innej niż żeńska 😉
[/quote] i ja też 😀iabeł: 😀iabeł: 😀iabeł:

Q - u mnie się mówi; "zdrowo znoś", ale w tym wypadku to Qcyk będzie nosił, zatem słuchaj koniu: zdrowo znoś!!! 😀
Niech Ci służą jak najdłużej. Teraz będzie głupio nas zostawić nawet jak revolta całkiem Ci wejdzie na głowę i nie będziesz już mogła na nas patrzeć... 🙂
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
18 stycznia 2009 13:13
No nareszcie 🙂 Bo to już spiskowane było jakoś od początku grudnia 😉 Szpanujcie godnie 😎
Inicjator(k)om spisku - gratulacje, że się udało nas zorganizować i sprawę dokończyć 😉

Quancie - dzięki!! za chęci, pomysły, dobrą robotę i nieprzespane noce!  :kwiatek:
Ponia   Szefowa forever.
18 stycznia 2009 13:34
Ślicznie się prezentuje!
Quanta zdj bluuzki prosimy😀


jeszcze raz wieeeelki    :kwiatek: :kwiatek: ,że stworzyłas to forum;-)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się