Stajnie na Śląsku

Czy ktoś z Was stoi z koniem obecnie w Dereszu w Siemianowicach ?
wujcio google nie znalazł kontaktu z tą stajnią, a miałam pytanie 🙂
U mnie patrz po siodłach mam podpisane więc jak zobaczysz"Sherry Lady" to ja😉 dla ułatwienia powiem że w jeden dzień na niewysokim kasztanie jadę, a w drugi na wysokiej siwce😉 tylko ja amatorki jadę, to 2 pierwsze konkursy
Czy ktoś z Was stoi z koniem obecnie w Dereszu w Siemianowicach ?
wujcio google nie znalazł kontaktu z tą stajnią, a miałam pytanie





Mam znajomych, którzy tam stoją, mogę zapytać, pisz na PW o co 🙂
Ja też się pokażę w Bieruniu, najprawdopodobniej w sobotę 😉
Farifelia z ciekawości, i mały ot, ale Bara dzierżawisz?  🙂
Donia będę wyparywać  😀
Trzcinka widownia, tak?  🙂
patt140 nie, ja startuję :P
Oo, to też poproszę jakieś informacje itd  😀
jadę konkurs z niespodzianką i LL na nie wysokiej gniadej kobyłce- Malaquida 😀
Trzcinka to rywalizujemy ze sobą😉 a na dwa dni?
Donia Aleksandra tylko sobota 😉

Mam znajomych, którzy tam stoją, mogę zapytać, pisz na PW o co 🙂



Jest PW 🙂




Co do Bierunia ja może będę jako obserwator fotograf w sobotę 🙂 Mogę kogoś obfocić przy okazji 😉
Ja bardzo proszę o fotki 🙂
ja też bym prosiła o zdjęcia 😀
Czyli mam wypatrywać przede wszystkim Beja oraz Malaquidy i niewysokiego kasztana z podpisanym siodłem :P dobra Beja znam, reszty będę szukać 😁
Farifelia   Farys 21.05.2008
14 sierpnia 2012 22:33
Patt140 tak Bara 😉 Niestety nie mam tyle czasu na dwa konie ile bym chciała dlatego szukam kogoś do współdzierżawy 😉 Jak znasz jakąś chętną osobę to możesz podać namiary 🙂
Farifelia to dziwne, bo powiem, że Bar to fajne konisko  🏇 tzn z tego co słyszałam. Ja to sugeruje tylko po fotkach  😀 Chętnie bym go wzięła niestety fundusze ...  🤔

Ja sobie Was chyba dziewczyny na Bieruń w notesie pozapisuję  🤣 I chyba dwa dni będę  🙂! tzn to zależy czy w drugi dzień rano będę czuła coś więcej niż ból  😁 (transport - rower  😀iabeł🙂
a ja tak zapytam w imieniu znajomej 🙂


kumpela szuka miejsca gdzie moglaby pojeździć, wczesniej jeździla w arabce w mysłowicach
startowała w amatorkach ujeżdzeniowych i skokowych, nawet z wynikami
dziewczyna pracowita i naprawde fajna
mieszka w jaworznie i fajnie gdyby to było gdzieś tam.
nie jest to osoba, której zalezy tylko na jazdach zawodach itp
po prostu szuka konia do opieki itp

bede wdzieczna za info na pw 🙂 :kwiatek:
i niestety z powodow finansowych dzierzawa raczej odpada
Farifelia   Farys 21.05.2008
14 sierpnia 2012 23:14
Czemu dziwne? 😉 No fajne konisko z niego ale mam też drugiego, czterolatka któremu muszę trochę uwagi w rozwój poświęcić, a przy mojej pracy nie mam niestety tyle czasu ile bym chciała poświęcić obu koniom, temu szukam kogoś kto by mnie trochę odciążył 🙂 Poza tym Bar jest już starszy i bardziej doświadczony, więc nadawałby się bez problemu dla kogoś kto chciałby przełamać strach przed skokami bo skoki ma we krwi 🙂 Co by się mu nie ustawiło, zawsze skoczy 🙂 Nigdy jeszcze jak go znam, nie wyłamał 🙂
przepraszam, ale ja tak piszę.
W głowie ułożone, a piszę kawałkami  😀 To dziwne, że nikt się nie znalazł, bo ogłoszenie chyba już trochę jest, a konisko fajne  😎  tak z ciekawości, i totalny  🚫 czemu nie wybieracie sie na zawody?  😀
lusii w sobote kosztana- Sherry Lady, w niedziele albo też ją albo siwki Blanki😉
Farifelia, spojrzałam na ogłoszenie o dzierżawę Twojego konia i przeczytałam uwagę Pati, że to fajny koń, a nie ma chętnych. Jeśli mogę Ci coś doradzić to napisz coś więcej w samym ogłoszeniu o koniu, dodaj więcej (ładnych zdjęć)- zwrócisz większą uwagę.
Farifelia   Farys 21.05.2008
15 sierpnia 2012 10:25
wendetta skorzystam z Twojej rady 🙂 Chciałam to zrobic już w sumie wczesniej ale jakoś czasu brakowało 😉 Patt chciałam teraz jechac na zawody ale niestety nabawiłam się kontuzji kolana, takze niestety musiałam to odłożyć na dalszy plan 🙁
TinaTigra   ...w życiu piękne są tylko chwile...
16 sierpnia 2012 13:59
pamiętacie? Może nie ma typowej stajni, ale nie jeden koń u niego był w odwiedzinach. Teraz spotkała Go ogromna tragedia.

http://fakty.tvn24.pl/koni-zal,271195.html#.UCwCBt01wEo.facebook
TinaTigra nie mogłam uwierzyć jak o tym usłyszałam 🙁(

W Bieruniu pojawię się w niedzielę na amatorskich konkursach 😉
O Jezu co za biedny człowiek 🙁 🙁.
TinaTigra   ...w życiu piękne są tylko chwile...
16 sierpnia 2012 20:22
Nikt nie mógł uwierzyć. Katowiccy i okoliczni koniarze wiedzą co to za miejsce Pod Zielonym Koniem w Panewnikach. Gdzie sie zjeżdżało na rozpoczęcie sezonu, hubertusy i takie zwykłe ploteczki. Każdy z nas kibicował każdego dnia jak Jasio wędrował z konikami nad morze.  p
Pamiętamy jak kupił Kubusia jako źrebolka i jak go wychowywał, jak spacerował z nim po lesie, jak go zajeżdżał, jak walczył o jego życie gdy dostał ochwatu i jak mu kupił towarzyszkę Myszkę. Jasieńku, ciężko pocieszyć w takiej chwili.








Bardzo, bardzo przykre, czemu los niektórych ludzi tak mocno doświadcza? Kochał te swoje koniki ogromnie..
Nikt nie mógł uwierzyć. Katowiccy i okoliczni koniarze wiedzą co to za miejsce Pod Zielonym Koniem w Panewnikach. Gdzie sie zjeżdżało na rozpoczęcie sezonu, hubertusy i takie zwykłe ploteczki. Każdy z nas kibicował każdego dnia jak Jasio wędrował z konikami nad morze.  p
Pamiętamy jak kupił Kubusia jako źrebolka i jak go wychowywał, jak spacerował z nim po lesie, jak go zajeżdżał, jak walczył o jego życie gdy dostał ochwatu i jak mu kupił towarzyszkę Myszkę. Jasieńku, ciężko pocieszyć w takiej chwili.


Bardzo ciężko, tym bardziej,że on bardzo te konie kochał [i]
TinaTigra   ...w życiu piękne są tylko chwile...
17 sierpnia 2012 11:59
Ci co znają Jasia wiedzą, że to człowiek tryskający optymizmem, uśmiech jest jego ozdobą, zawsze życzliwy, zawsze pomocny, chętny...a tu takie ciężkie dośwadczenie od losu.
Pana Jasia znam od lat, pamietam  jak kupil Kubusia i z jakim entuzjazmem o nim opowiadał. Strasznie przykra sytuacja .
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się