Olsztyńscy voltowicze

A ja chcialam wszystkim przypomniec i zaprosic na na nasze II zawody towarzyskie  w kobylosze w stajni novum 8.09.2012r. Robimy ujezdzenie i skoki!!! Przypominam rowniez o naszym pensjonaxie i mozliwosci wstawienia kuni w trening :-) zapraszam i pozdrawiam wszystkich olsztynskich voltowiczow :-D
Poszukuję nowego dmu dla mojego gniadego słodziaka 🙂 do 500 złotych, ale im mniej tym lepiej. Dach nad głową, opieka i trawa,nic więcej nie chcę, mogę jeździć gdziekolwiek. 😀 jakieś pomysły? 🙂
może być ciężko ;p z tego co wiem to w kierzbuniu (www.kierzbun.pl) jest chyba 550 😉 a przynajmniej bylo
http://www.stajnia.nursystem.pl/ Z możliwością dogadania się. Z tym że to miejsce polecam bo są tam normalni, porządni ludzie. Jeżdzące tam osoby są miło nastawione. Przede wszystkim w stajence są tylko 4 koniki.
może być ciężko ;p z tego co wiem to w kierzbuniu (www.kierzbun.pl) jest chyba 550 😉 a przynajmniej bylo


Powiedziano mi 500zł 🙂
U nas koszt to 450zl. Opieka nad koniem, duze pastwiska, hala pilaczona ze stajnia, plac. Ladne tereny.
a gdzież to takie luksusy? 😀
już się dokopałam. Trochę za daleko ta stajnia novum, jak dla mnie.. 🙁 chyba,że macie jakiś fajny dojazd z olsztyna? 🙂
Nom niestety.gdyby nie odleglosc to bysmy mieli pelny pensjonat.od olsztyna 43km az :-(  dojazd pksem okejka jakas ale pod sama stajnie nie.podjedziesz bez furki.
Daszimowa, do kierzbunia też droga nie bliska 😉 i bez samochodu nie dojedziesz, dodatkowo... na zimę najlepiej mieć samochód z wysokim podwoziem 😉
ach tak.. Ciężka sprawa z pensjonatami w przystępnej (niskiej) cenie niedaleko olsztyna... Gdyby tak tylko mógł zostać gdzie stoi teraz  😕
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
14 sierpnia 2012 16:57
Daszminowa dzwoń tutaj [[a]]http://www.marengo.mazury.pl/o%20nas.html [[a]] :kwiatek: dobry dojazd.
dojazd super, ale w Marengo kosztuje więcej niż 500zł
Nawet 700 zl ;-)
Stajnia Dukata w Stawigudzie - super warunki ale to 600zł
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
14 sierpnia 2012 19:57
Daszimowa to może jakieś małe stajnie przydomowe,tam zawsze jest taniej,jakieś 400 zł-450 zł
A TY Ircia masz wolne miejsca?
W Sząbruku się teraz otworzył pensjonat za 500zł. Z tego co słyszałam to warunki w nowej stajni na prawdę fajne, są pastwiska tylko nie bardzo jest gdzie jeździć... (plac trawiasty jest, ale wystarczy pierwszy lepszy deszcz i masz bagno przez tydzień)
na własne oczy nie widziałam, ale podobno wygląda to mega dobrze. Ludzie są świetni, super mili, atmosferka rodzinna... co prawda ja bym tam swojego konia nie postawiła, ale informuję, że takie cudo powstało, może Daszimowej przypasuje
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/4635?q=&kategoria=&lokalizacja=14&widok=0&strona=
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
15 sierpnia 2012 10:53
Achaja_Olsztyn mam wolny boks,ale jeszcze przez 2 miesiące tylko,bo musze źrebule odstawić.
Moniqa, już dzwoniłam, odwiedzam ich w weekend  😀 mi tak plac do jazdy nie potrzebny, ważne żeby konikowi trawy nie brakło w lato i ciepełka w zimę  😀
Daszimowa - to super, trzymam kciuki zeby Ci się wszystko spodobało  :kwiatek:
jak się w październiku ze swoim sprowadzę do Olsztyna to przyjadę do Sząbruka w odwiedziny, trzeba sie wtedy jakoś zgadać 🙂
mils   ig: milen.ju
16 sierpnia 2012 18:15
[s]Wiecie może jak da się dojechać do Spręcowa? :kwiatek: Muszę dostać się na zawody w sobotę. 🙂[/s]

edit.
Nieaktualne
mils wybierasz się ? na zawody
U nas koszt to 450zl. Opieka nad koniem, duze pastwiska, hala pilaczona ze stajnia, plac. Ladne tereny.
Potwierdzam-wstawilam tam mojego malucha w trening i jestem mega zadowolona 😀-i z opieki,i z warunkow jakie tam panuja :hurra naprawde polecam
Daszimowa - to super, trzymam kciuki zeby Ci się wszystko spodobało  :kwiatek:
jak się w październiku ze swoim sprowadzę do Olsztyna to przyjadę do Sząbruka w odwiedziny, trzeba sie wtedy jakoś zgadać 🙂


Decyzji jeszcze nie podjęliśmy, wciąż trzeba zrobić objazd, obejrzeć wszystko, ale jeśli wybierzemy sząbruk to jak najbardziej! 🙂

[quote author=***allexandra*** link=topic=216.msg1494069#msg1494069 date=1344953414]
U nas koszt to 450zl. Opieka nad koniem, duze pastwiska, hala pilaczona ze stajnia, plac. Ladne tereny.
Potwierdzam-wstawilam tam mojego malucha w trening i jestem mega zadowolona 😀-i z opieki,i z warunkow jakie tam panuja :hurra naprawde polecam
[/quote]
Czemu ja furki nie mam? ;( Why?! Boże, widzisz, a nie dajesz auta..
Pochwalę się i tu, bo coś tu nudno ;p 2 miejsce w Spręcowie





a tu link do filmiku 🙂
blackmare   ,,Pracuj nad sobą a z koniem się baw"
19 sierpnia 2012 21:19
angelika95 serdeczne gratulacje!!!  👍 😅

A ja nareszcie doczekałam się filmiku. Mam czarno na białym jak masakryczny jest poziom moich umiejętności jeździeckich.  😲


Mam tez kilka aktualnych zdjęć.  🙂
angelika95-oklaskiwalam Cie 😅-gratulacje                                                                                                                                                                      Zdjecia z niedzieli
uszatkowa   Insta: kingaielif
23 sierpnia 2012 19:07
ciach
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie poza odpowiednim dzialem
CIACH
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnpmod.gif[/img] to juz przegiecie- trzecie ogloszenie w niewlasciwym miejscu, bylas juz za to ostrzegana
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się