... ślub :) ...

ale MC jest (tzn powinien byc) tylko od slubu humanistycznego - czyli prowadzi Ci tylko i wylacznie ceremonie "slubna" - czyli cos a'la slub amerykanski - on ma przemowe, wy skladacie sobie jakas przysiege i na tym jego praca sie konczy. Wesele normalnie prowadzil nam DJ tez 🙂
nerechta cudnie wyglądałaś!!! A miejsce rzeczywiście fantastycznie przygotowane 😜
nerechta -Boże jaki Ty masz mylący avatar- wyglądałaś bosko, (i w ogóle jesteś prześliczna z tym kocim spojrzeniem :kocham🙂
Z barmanem się zgodzę. Sama obsługiwałam 18 mojej siostry i dużo osób sobie chwaliło kolorowe drinki, na weselu tez byłam parę razy w taki "barku", i też myślę że to strzał w 10.
Cudny wystrój. Te zioła klimat takiej swojskości dają.
haha, dzieki dziewczyny! 😀
na wiekszosci zdjec mam mine "jestem niepelnosprawna" wiec ostra selekcje musze zrobic przed wstawieniem czegos wiecej  🤣

bardzo mi milo ze sie wam podoba 🙂
Pandurska sie nie obrazila, bo tez lubi swoje zdjecie z czerwonymi balonami :PP I Pandurska nalega, zeby Ner wstawila fotki robione w nocy, bo wtedy to byl klimat dopiero...

I proponuje takze namowic Nerechte na wstawienie fotki, w ktorej jest posiadaniu, wyrazajace jej zniesmaczenie podczas ceremonii humanistycznej 🙂
Jak zobaczylam, to padlam 😉) Pan Mistrz Ceremonii byl hmm.. charakterystyczny i byl jedyna osoba, ktora ofiarowala parze mlodej kwiaty i ktore  zgnily gdzies pod namiotem, gdzie je Ner rzucila w wielkiej furii  😉
Nerci(o)czku  😀
Wyglądałaś RE-WE-LA-CY-JNIE. Namiot wcale nie wygląda jakoś nie tego - Jest przepięknie udekorowany, masz nawet ten sam pomysł ze słoikami i ziołami co ja  😜 Ja sobie wymarzyłam lawendowe dekoracje.
I bukiecik z lawendą. I kolorystyka taka pastelowo fioletowa, mam nawet pomysł na suknię ślubną. A właśnie... kupiłam suknię po okazyjnej cenie, i już mam pomysł na kolorowe przeróbki bo jest trochę nudna, kościelna.
kujka   new better life mode: on
14 sierpnia 2012 08:08
nerechta, pieknie wygladalas i piekny mialas slub - jak z filmu 🙂 naprawde super te zdjecia i czekam na nastepne!
ash   Sukces jest koloru blond....
14 sierpnia 2012 08:36
nerechta, super! Gratuluję! Wszystko wygląda cudownie! Aż zaczęłam Ci zazdrościć!!!!!!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 sierpnia 2012 08:51
Nerechta, ale Ty piękna jesteś, a po avatarze to na taką szpetną się kojarzysz. Myślę, że wesele w tak pięknym miejscu rekompensuje kiepski ślub 😉
No ale przecież Ner w awatarze tez ma kocie spojrzenie :P
Wyglądałaś prze prze przepięknie!! I mówię to bardzo obiektywnie, choc o obiektywizm w stosunku do Ciebie mi ciężko  😍
Hexinko!  😍
Kajpo 😀

Jara  😀 piekna to ja nie jestem, w dodatku totalnie niefotogeniczna, ale coz, trzeba pracowac z tym co sie ma 😀

dzieki dziewczyny!!  😡  😀
fotograf oglosil  ze za tydzien zdjecia beda gotowe.. juz zacieram rece!!! 😀

postaram sie tez wyciagnac od dekoratorek zdjecia namiotu przed i po, to dopiero jest efekt 😀
Nerechta wszystko z Tobą na czele wyglądało niesamowicie! A to przejście na boso... cudna fota!  😉
nerechta  wow  😜 😜 😜 😜 
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
14 sierpnia 2012 11:53
Ner, milo cie poznac! Super  😀
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
14 sierpnia 2012 19:09
nerechta ślicznie wygladałaś  🙂 W ogóle po zdjęciach widać, że wszystko było fajnie zorganizowane

To która następna  👀

Wpadłam na chwilkę się pochwalić, że nam dzisiaj mija 2ga rocznica  😜  💘
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=34.msg1494358#msg1494358 date=1344967786]


To która następna  👀

[/quote]

Ma ktoś w październiku? Ja nie mam jeszcze zrobionych nauk, ani innych formalności.... Mam tylko suknie, knajpe i zaproszenia  😎
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
15 sierpnia 2012 09:36
nerechta, bosko, przepieknie po prostu! Wszystkie pomysly bym 'brala jak swoje' 😁

Gdybysmy sie kiedys zdecydowali jednak na slub (nie jestesmy przeciwnikami, po prostu inaczej ustawiamy priorytety), to chcialabym... w grudniu. Tak mi sie uwidzialo.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
15 sierpnia 2012 09:43
Nerechta - łaaał! Pięknie!  😍
yga   srają muszki, będzie wiosna.
15 sierpnia 2012 12:05
Nerechta- SUPER ! Jakbym miała brać kiedyś ślub i zdecydowałabym się na namiot (bo jeszcze stodoła mi chodzi po głowie  :konik🙂 to chciałabym aby wsio wyglądało wypisz-wymaluj jak Twoje  💃 a Ty sama wyglądałaś przecudownie i piękna kobitka z Ciebie, gratulacje!  😅
Nerechta jestem zachwycona! rzadko coś mnie tu zachwyca, a Twój ślub, dekoracje i cała otoczka były przewspaniałe 🙂 wszystkiego dobrego!


a gdzie jest arma... 👀 ?
Nerechta, jedno wielkie WOW! Wchodzę do tego wątku licząc, że jeszcze coś wstawisz, a tu nic! Nie pozwól się prosić :kwiatek:
Wyglądałaś genialnie! Ale z taką urodą to i w worku pokutnym mogłabyś wyjść 😉

Aha, detale cudowne 💘
ner super przybrany namiot, nie przypuszczałam że to tak ładnie może wyglądać 🙂 zazdroszczę tego białego dywanu- jaki to materiał? Myślę nad czymś takim do kościoła, by obciąć koszty strojenia go i może zamiast dywanu, to taki materiał wyszedłby taniej.

Mnie zostało już tylko wybrać samochód he,he (bo nie wiem czy wolę zabytkowy czy nowoczesny) i kupić sukienkę na poprawiny- reszta już chyba załatwiona 🙂 Zostało już niewiele czasu...

 
Akzzi, to jest zwykly material podszewkowy. Tez mielismy alternatywe wypozyczyc 5m bialego dywanu, ale lacznie z kurierem wyszloby 170zl, a my kupilismy 10m materialu za 25 🙂 Zlozylismy na pol zeby nie przeswitywal, posypalismy platkami i wygladalo to super.
Z materialem jest o tyle ciulowo jesli chodzi o kosciol ze to jest jednak duzo wiecej metrow do przejscia i balabym sie ze ktos moglby sie na nim po prostu przejechac. Bo to nie tylko wy byscie po nim szli, ale i cala "chmara" gosci a to jednak raz ze 2 warstwy a dwa ze to dosc sliski material. Musielibyscie ten material obwazyc pewnie. Ale na pewno wyszloby duzo taniej, bo 100m materialu kosztuje ok 250zl, a metr dywanu 20zl.
Kurde, kiedys wynalazlam taki a'la dywan przyklejany, troszeczke przeswitywal ale minimalnie, i jakos fajnie cenowo wychodzilo.. 

Czekamy na Armeeeee....!!! Odezwij sie kobieto 😀
Przegladalam jeszcze raz zdjecia ze slubu Ner i wpadly mi w lapki jeszcze takie klimatyczne, ze az je wrzuce, za co pewnie dostane po glowie, ale co tam 🙂😉

Jesli podobal wam sie namiot w swietle dziennym, to w nocy powalal na kolana:




Zreszta Ner byla najpiekniejsza panna mloda swiata i tez powalala na kolana🙂 PS Za to zdjecie pewnie mi sie oberwie, ale niech kobieta poslucha sobie jeszcze kilka razy tych wszystkich komplementow, jakie sie jej naleza! :kwiatek:

Usunięto za duże zdjęcia
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęć
Ner, PRZEPIĘKNIE wyglądałaś!! Nie biorę ślubu, bo cię i tak nie przebije 😀
nerechta, jesteś absolutnie przepiękna i taki też miałaś ślub!!!!!!😀 gratuluję😀 jeszcze pokaż męża;P albo lepiej nie, bo już mnie całkiem zazdrość zeżre...:P
8 dni!!! oO
nerechta przepiękna Żona i w ogóle wszystko takie śliczne  😍
gupie baby! :P  🤣
Jestem. Moj mąz mi zrobil tyle niespodzianek, ze jestem w szoku. Lacznie z tym ze przywiozł mojego ukochanego konia pod kościol.Dużo sie działo, w najskrytszych snach nie marzylam o tym ze będzie tak pięknie 😍

nerechta, pięknaś!!!! i namiot cudo!  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się