KĄCIK PUCHNĄCYCH Z DUMY

Puchnę z dumy, bo mój 11-letni folblut poszedł dzisiaj pierwszy raz w swoim życiu w teren i było meeeega  😜 😍 Nie straszne dla niego były psy, sarny, wersalka  😁  🏇 Spłoszył się tylko dwa razy i to odskakując na bok, a nie uciekając na oślep  💃 I jednocześnie dziękuję Fazie i Wioli, że się z nami wybrały  :kwiatek: :kwiatek:
Lov   all my life is changin' every day.
14 sierpnia 2012 17:55
Puchnę, bo mój koń puchnie 😅 co prawda na razie po prostu przytył, bo go usilnie tuczę od zimy, ale zaraz przerobimy to na mięsko 😉

Luty


Sierpień
mtl   I M Equestrian
14 sierpnia 2012 17:59
Lov oby tak dalej  😅
Lov   all my life is changin' every day.
14 sierpnia 2012 18:02
mtl, :kwiatek: za pół roku znowu się pojawię 😁
Pięknie puchnie 🙂
mtl   I M Equestrian
14 sierpnia 2012 18:08
mtl, :kwiatek: za pół roku znowu się pojawię 😁


lepiej za rok, moze niecaly, wtedy bedzie znowu lato, trawa i te sprawy a nie glupia zimowa siersc  😁
Lov   all my life is changin' every day.
14 sierpnia 2012 18:12
mtl, on i tak golony, więcej jeden pies 😁
mtl   I M Equestrian
14 sierpnia 2012 18:14
Lov no to czekam na fotki  👀 😁
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
14 sierpnia 2012 18:57
Lov żeberka się schowały, plecy poprawiły się, zadek zaokrągli, oby tak dalej  😉
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
15 sierpnia 2012 08:17
a ja puchnę z dumy podwójnie  😀
bo kucynek od dłuższego czasu czuje się świetnie i powróciliśmy do lekkiej pracy  😅
i z małego końskiego zapierdzielacza zrobił się naprawdę b. miły koń do jazy ! Normalnie mam wspaniałego konia  😍

eterowa   dawniej tyskakonik ;)
15 sierpnia 2012 10:02
zduśka, super 😅
Anderia   Całe życie gniade
15 sierpnia 2012 10:05
A jak Maksior wciągnął brzuch 😀
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
15 sierpnia 2012 10:11
tyskakonik   :kwiatek:
Anderia dieta cud ! mniej żreć  😀 ( mniej pastwiska naprawdę działa cuda  😁 )
powiem Wam, że nie przypuszczałam że będę tak puchnąć z dumy . Dla mnie to naprawdę duży postęp w moim jeździectwie  😁 a co najważniejsze w zdrowiu kucynka. Oby jak najdłużej miał się tak dobrze.
Mam nadzieję, że i kiedyś będę puchnąć z Rudej gnidy ale jak na razie walczymy  😉
To i może ja się dołączę, bo i ja puchnę, ponieważ mój koń zamienia się w rumaka 🙂

luty 2011
lipiec 2012
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
16 sierpnia 2012 19:19
NatHuragana, pozytywnie, oby tak dalej 🙂
tyskakonik, Staramy się 🙂
Puchnę, bo przez 2,5 roku nauczyłam się jeździć i mój koń nie wygląda już pode mną jak osioł 😀



Pierwsze, górne foto jeszcze u Misi, nasze pierwsze spotkanie. Rok 2009.
Drugie, dolne aktualne - lipiec 2012.

Jest różnica? 😀
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
16 sierpnia 2012 19:36
xxmalinaxx, bardzo ładna zmiana, można wstawić nawet do wpływu treningu na wygląd 🙂
xxmalinaxx, naprawdę ogromna różnica i dołączam się do słów tyskakonik.
Dzięki dziewczyny  :kwiatek: , ale nie zgodzę się z Wami. Koń u Misi był w stałym treningu, wyglądał bardzo dobrze, był nawet momentami okrąglejszy niż u mnie, a jego wygląd z górnej fotki to - stety niestety - mój brak umiejętności pokazania go w normalny sposób 😀
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
16 sierpnia 2012 19:59
Najważniejsze to umieć przyznać się do swoich błędów 😉
tyskakonik, to prawda szkoda, że mało osób potrafi się do tego przyznać...
jednak na tych zdjęciach jakie nam pokazała xxmalinaxx widać wyraźną poprawę i opis był też górnego u kogoś innego i dolne u niej 🙂
mimo wszystko życzę wam: oby tak dalej! 🙂
xxmalinaxx to jest chyba jedna z najlepszych zmian jakie tu widziałam 👍
xxmalinaxx na drugim zdjęciu to wyglądacie jak z jakiegoś folderu reklamowego 🙂 koń elegancki i jakiś taki "egzotyczny" z wyglądu się zrobił.
Dzięki! Przez Was puchnę jeszcze bardziej  💃
Lov, super robota!!!
Gniadata   my own true love
16 sierpnia 2012 21:30
Może nie mam powodów takich jak koleżanki wyżej ale mimo wszystko popuchłam  💘

Kobyła 2 lata temu bez miesiąca:


Kobyła w maju:


Pewnie (ba, na pewno) większość to wpływ żywienia i tak dalej, no i wiem że marne zestawienie zdjęciowe, ale coś tam widać. Na chwilę obecną kobyła wygląda jeszcze "lepiej", jak pączek w maśle... potrójnie obtaczany, bo ona z tych łatwo nabierających tłuszczyku ( kości jej obrosły gdzieś tak na wiosnę rok temu (: ), a niedawna kulawizna swoje zrobiła...
Poza tym też jest zmiana z której puchnę najbardziej, ale zdjęcia nie pokażą - czyli jak z zaszczutego, bitego i maksymalnie nieufnego konia Safona ewoluowała w nieco rozpuszczoną (  :icon_redface🙂 księżniczkę, która ma na niemal każdy temat własne zdanie, ale nie boi się machania ręką naokoło jej głowy i jak ostatnio usłyszałam: jest koniem zadowolonym z życia.  😍
xxmalinaxx - gratuluję! Idziesz w dobrym kierunku, wygladącie z Muskatem teraz reweelacyjnie  🏇  Oby tak dalej!
Sama wiem ile roboty wymaga takie ogarnięcie - niby mam gotowca (C z CC), ale rok temu niekoniecznie wiedziałam, jak prawidłowo zadziałać półparadą, a co dopiero robić cokolwiek poza dobrym kołem  😁

a żeby nie być gołosłowną, dodam zdjęcie z naszego pierwszego treningu z trenerką, ponad rok temu  🤣
Ta sama faza galopu co na poprzednich zdjęciach.




Gniadata - widać, że konisko teraz tryska radością, wygląda jak prawdziwy koń  🙂
mój Lalunio  😍
Gniadata   my own true love
16 sierpnia 2012 22:35
kolebka dziękuję  :kwiatek: u Was łał, zmiana niesamowita! bardzo fajnie teraz wyglądacie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się