Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Muszę się zdecydować na buty na jesień...

Te


czy te?

Pierwsze. 😉
drugie 🙂  1 lecą mi rynkiem
Ewentualnie z drugiego modelu jest jeszcze ten kolor.


Szukam i szukam tych jesiennych butów już jakiś czas i dalej nie wiem jakie mam brać.
czarne naj
DRUGIEEEEE!
No w sumie racja. Po bliższym przyjrzeniu się pierwsze wyglądają kiczowato z lekka. 👀 A jeśli już drugie to brązowe. 😉
Fredziae, podziel sie namiarami na drugie.  👀
Zamówiłam. Dwie pary.
Lordsy których nie pokazywałam:

I jednak te czarne drugie. 🙂

Edit: Krupnik, obie pary na czasnabuty.pl
trzynastka   In love with the ordinary
10 sierpnia 2012 02:12
Było mi smutno więc weszłam na allegro popatrzeć na ładne rzeczy... kupiłam buty, zgrabnie się przed sobą tłumacząc 😉
No, bo przecież nie mogę ciągle chodzić w trampkach, zaraz będzie chłodno, ba już jest chłodno nocą, takie słitaśne DC są mi wręcz niezbędne 😁
Dziewczyny pomocy !  😉

Szukam butów w typie standardowych 'timberland'ów' tyle, że bardzo zależy mi by były granatowe, lub czarne. Wydawało mi się, że kiedyś widziałam oryginalne granatowe z białą podeszwą, ale nie jestem pewna. Nie jestem jakimś wybitnym 'szukaczem', ale na razie nie znalazłam nic interesującego w necie. Jeśli, któraś z Was coś widziała to proszę o pomoc  :kwiatek:

P.s  Fredziae Drugie ! Jeśli można wiedzieć gdzie je upolowałaś, bo to może być moje rozwiązanie problemu :P
Groscislaw,  spojrz na ostatni post Fredzi. ;>
Adaaa   Me gusta el caballo, me gustas tu!
10 sierpnia 2012 19:42
Adaa o jejku dzięki wielkie ! :kwiatek: czyli to jednak nie była tylko moja wyobraźnia i widziałam u kogoś te granatowe 😉
Nie jestem jednak pewna czy podoba mi sie ta 'góra'
Przemyśle i chyba przyjdzie czasz, zacząć odkładać jakiś grosz. Dziękuje raz jeszcze 🙂
Adaaa   Me gusta el caballo, me gustas tu!
11 sierpnia 2012 09:50
z ' normalna' gora tez sa 🙂  wpisz w grafice w google - - pelno ich wyskakuje 🙂
tak też zrobiłam, dzięki, dzięki 🙂
wg mnie najlepsze drugie  👀
zdecydowanie drugie! 🙂  sama chciałam sobie takie sprawić zeszłej zimy  😉
Drugie, też takie chcę. 😜
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 sierpnia 2012 11:42
drugie, chyba sobie zakupię, bo takich szukałam ostatnio  😁
asds   Life goes on...
16 sierpnia 2012 17:49
Dziewczyny czy któraś z was miała może buty tej firmy? Jak wasze opinie? chciałabym kupic sobie takie kowbojki na jesień :

http://allegro.pl/kowbojki-kawaleryjki-buty-trucks-r-39-skora-wz-132-i2508273755.html

lub te

http://allegro.pl/kowbojki-kawaleryjki-buty-r-40-skora-wz-134h-i2505627318.html
Wichurkowa   Never say never...
16 sierpnia 2012 18:53
asds drugie zdecydowanie lepsze🙂 Ja jestem na etapie pozbycia się podobnych ale oryginalnych kowbojek z Justin'a,z bólem serca szukam kupca na nie... 😕
ash   Sukces jest koloru blond....
17 sierpnia 2012 09:53
no i wpadłam! 😡 😍

zara
asds   Life goes on...
17 sierpnia 2012 10:25
Ech...odłozę na razie w czasie kowbojki. Na razie kupiłam balerinki oddychające Maciejki do biura i retro brązowe buciczki na jesień 😀






eDIT: Popełniłam kazaczki ala kowbojki 🙂






Na jesień jestem gotowa 🙂

A jakie ceny miłe!!!

Kocham zakupy przez net!

Pomóżcie. Szukam butów sportowych, ale takich delikatniejszych, zgrabniejszych, bardziej eleganckich. Nic nie wpada mi w ręce.
Jestem od zawsze wierną fanką nike, choć może i z innych firm bym spróbowała.
Chętniej ciemne i nie z materiału, co by po 2 ubraniach nie nadawały się jedynie do prania.
Any ideas?  :kwiatek:
asds   Life goes on...
17 sierpnia 2012 15:15
skórzane sportowe z ecco. Na wyprzedażach są do kupienia po około 170-180zł
wyprzedaże sklepowe? spróbuję poszukać czegoś w sieci
asds   Life goes on...
17 sierpnia 2012 15:28
polecam sklepy

eobuwie.pl


alebuty.pl


Przesyłki gratisowe mają
Dobry, dołączam się do grona osób, którym  nowa para butów poprawia humor  :kwiatek:
Z reguły mam problem z butami- jak coś mi się spodoba, to albo nie ma rozmiaru, albo cena przyprawia o zawrót głowy, delikatnie mówiąc. Ale wczoraj weszłam, zobaczyłam, przymierzyłam i kupiłam bez żadnego szukania  😀
WMNS NIKE Fivekay
Tylko moje nie mają błyszczącego znaczka
Zdjęcie ze strony https://www.facebook.com/nikefh
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się