Stajnie w Lublinie

Ja będę na pewno robić zdjęcia :-)
Mam nadzieję, że lubelaki dopiszą i bedzie można podziwiac wiele startów.
Mnie zaskoczył fakt, że sędzią będzie Pan Uchwat  😀
Qń, Wieża będzie, więc rób zdjęcia! Ja nie jadę.
PS. Kiedy będziesz w Lublinie?


gdzieś we wrześniu na sesji poprawkowej :P
jak będę, to popstrykam!
czy jest moze ktos chetny na wyjazd na zawody do famagusty, nie posiadajacy transportu? bo mamy miejsce w przyczepce ;]]
witam wszystkich 😉
zacznę temat trochę z innej beczki, ale mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi pomóc.
szukam stajni do jazdy dla osoby początkującej (lonża) i średnio zaawansowanej. chodzi o stajnię w lublinie, góra do 10km od lublina, z fajną atmosferą, bez spiny (nie chcemy treningów tylko swobodnej rekreacji). mógłby ktoś pomóc ? chodzi też o to, żeby luźno pojeździć właśnie np we 2 na jednej jeździe a nie po 7-8 osób na ujeżdżalni i bardzo pożądany byłby wyluzowany instruktor 😉
z góry dziękuję za pomoc 😉 oczywiście, żeby nie zaśmiecać forum będę wdzięczna za każde informacje i tutaj i na pw 😉
Czy na zawodach w FaMaGuście był jakiś fotograf który posiada może moje zdjęcia ?🙂😉 (jechałam na DAISY - kary koń, różowy czaprak, jechałam 70 i 80) Byłabym wdzięczna o przesłanie, z góry dziękuję 🙂
Aktualności w sprawie ZT w ujeżdżeniu w LKJ

Pragnę poinformować, że na życzenie zawodników i za zgodą Sędziego Głównego - Katarzyny Ziemińskiej-Milanowskiej dopisujemy do programu zawodów dwa konkursy klasy C. Będą to C-4 oraz C-5.

dodatkowo zapraszam na stronę eventu na fb:

http://www.facebook.com/#!/events/209014019227997/
Można gdzieś znaleźć zdjęcia z zawodów w FaMaGuście? 😉
odezwij się do Qn 🙂
odezwij się do Qn 🙂



odzywam się, byłam i mam mnóstwo fot, tylko muszę zrobić sobie miejsce na dysku i je ogarnąć  🤣
Jak sytuacja z miejscami w Famaguście?
Profesor Pietrzak, po zorganizowaniu większej grupy chętnych może zrobić kurs na instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna, więc kto chętnych to dzwonić do Niego.
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
15 sierpnia 2012 18:49
Poproszono mnie o rozgłoszenie informacji o Pierwszych  Zawodach Towarzyskich w Skochach i Ujezdżeniu organizowanych przez nowo powstałą stajnie w okolicach Białej Podlaskiej. Może ktoś z Lbn i okolic się skusi  🙂 Szcegóły w linku.

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=482947591735049&set=a.330300426999767.90354.292755327420944&type=3&theater
Fili993   Strach to tylko myśl...
15 sierpnia 2012 19:40
Ma ktoś może jakieś informacje odnośnie pesnjonatów w Białaej Podlaskiej i najbliższych okolicach?
Wiecie coś może na temat stajni w Jedlance ? Czy tam jakieś pensjinaty czy są trenerzy i ogólnie co wiecie o tej stajni ?
Z góry dziękuje za wszelkie informacje 😉
Towarzyskie Zawody w Ujeżdżeniu – Lubelski Klub Jeździecki – 18 sierpnia 2012 roku
LISTA STARTOWA
Konkurs nr 1 klasy L-1
Lp. Godzina Zawodnik Koń Klub/stajnia
1. 10.10 Sylwia Fidut Empiria Zemborzyce
2. 10.15 Norbert Marciniec Hos LKJ
3. 10.20 Anna Misztal Kares Bystrzejowice
4. 10.25 Norbert Marciniec Hos LKJ
5. 10.30 Sylwia Fidut Empiria Zemborzyce
6. 10.35 Adrianna Zinkowska Expose Bystrzejowice
7. 10.40 Emilia Biraga Frotka LKJ
8. 10.45 Oliwia Bartoszek Harry Bystrzejowice
9. 10.50 Emilia Biraga Frotka LKJ
10. 10.55 Emilia Obara Kastet LKJ
11. 11.00 Anna Brzuska Marini Stajnia Pod Lasem
12. 11.05 Aleksandra Żak Fokus LKJ
13. 11.10 Jarosław Wierzchowski Tara SJ Tarzymiechy
14. 11.15 Klaudia Panek Szuan LKJ
15. 11.20 Gabriela ________ Fokus LKJ

Konkurs nr 2 klasy L-10 R
Lp. Godzina Zawodnik Koń Klub/stajnia
1. 11.30 Adrianna Zinkowska Expose Bystrzejowice
2. 11.35 Oliwia Bartoszek Harry Bystrzejowice
3. 11.40 Anna Misztal Kares Bystrzejowice
4. 11.45 Jarosław Wierzchowski Tara SJ Tarzymiechy
5. 11.50 Klaudia Panek Szuan LKJ

PRZERWA TECHNICZNA NA WYRÓWNANIE CZWOROBOKU W GODZINACH 11.55-12.15
Konkurs nr 3 klasy P-1
Lp. Godzina Zawodnik Koń Klub/stajnia
1. 12.15 Anna Steć Durin Elizówka
2. 12.20 Emilia Obara Kastet LKJ
3. 12.25 Zuzanna Rosmus Karo LKJ
4. 12.30 Monika Krzeszowska Jowisz LKJ
5. 12.35 Agnieszka Kloc Aragorn Elizówka
6. 12.40 Monika Krzeszowska Jowisz LKJ

Konkurs nr 4 klasy P-10 R
BRAK ZGŁOSZEŃ DO W/W KONKURSU
Konkurs nr 5 klasy N-6
Lp. Godzina Zawodnik Koń Klub/stajnia
1. 12.50 Kornelia Kwapisz Gaj WKJ/LKJ

PRZERWA TECHNICZNA
Konkurs nr 6 klasy N-7
Lp. Godzina Zawodnik Koń Klub/stajnia
1. 13.10 Kornelia Kwapisz Gaj WKJ/LKJ

Konkurs nr 7 klasy C-4
Lp. Godzina Zawodnik Koń Klub/stajnia
1. 13.20 Anna Steć Jutrzenka Elizówka
2. 13.27 Michał Wierzchowski Taiti SJ Tarzymiechy

Konkurs nr 8 klasy C-5
Lp. Godzina Zawodnik Koń Klub/stajnia
1. 13.40 Michał Wierzchowski Taiti SJ Tarzymiechy
2. 13.47 Anna Steć Jutrzenka Elizówka

Dekoracje konkursów i rund odbędą się po zakończeniu konkursu numer 8. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian na listach startowych. Wszelkie zmiany na listach startowych ze strony Zawodników oraz zgłoszenia po terminie +20 zł.
ło, nawet sporo uczestników. 🙂 Ale dziwią mnie niektóre pary w niektórych konkursach 😉
Nie mniej jednak mam nadzieję, że będziemy mieli równie dużo chętnych (i więcej!) na famagustowych zawodach. Termin właściwie wywalczony, ale szczegóły niedopracowane, więc nic oficjalnie nie mówimy 🙂
mnie też, niektóre pary zadziwiły, ale żyjemy w wolnym kraju 🙂. Jasnowata, dawaj na PW jakieś info 🙂
Co sądzicie o tych stajniach :
-stajnia Kapriola Choiny,
-stajnia Ostroga,
Ogólnie co wiecie kto tam uczy,czy są trenerzy dobrzy,czy można zdawać odznaki jeździć na zawody od nich?
Wasze opinie na temat tych stajni.I czy wiecie coś o klubie Jedlanka ?
Z góry dziękuje za wszelkie informacje !
Witam. Jestem szczerze zdziwiona tym że Wawrek tak łatwo przychylił się do prośby i zamknął wątek chełmianina.Domyślam się że nawet nie wie ile jest km miedzy tymi miastami(70 km) Wiem że moje miasto straciło prawa wojewódzkiego już jakiś czas temu ale wciąż pozostaje miastem. Nikt z Lublina(tak podejrzewam) nie trzyma tutaj konia i nie dojeżdza na jazdy.Myślę że wątek umarł by sam.Jednak że, to dla mnie osobiście dyskryminacja.Jeśli się mylę to sorki.Ciekawi mnie jednak co sami Chełmianie na to, może inni nie mają takiej odwagi jak ja by wyrazić swoje zdanie?
ssseendi, Ostoga już od dawna nie funkcjonuje 😉
fruity_jelly, a wiesz coś więcej na temat Kaprioli ? 😀
w Kaprioli bywam jako gość, nie jako klient ale dla mnie bardzo sympatyczna stajnia, dziewczyny jeżdżą na zawody a teraz trwa przygotowanie do odznaki. najlepiej podjechać i samemu się zorientować 😉
Osobiście mam złe doświadczenia, ale sprzed 4 lat. Od tamtej pory podobno dużo się zmieniło, chociaż już za moich czasów były plany na halę, której nadal nie ma. Forumowiczki Lychee i Karmelek1700 tam trenują, spróbuj z nimi pogadać, bo one są na bieżąco.
dorota, czyli uważasz, że powinny być oddzielne wątki także na temat stajni w Puławach, Zamościu, Kraśniku i innych miastach w lubelskim? Wyobraź sobie jak wyglądałoby forum, gdyby założono tematy na temat stajni we wszystkich miastach Polski.  Gdybyś dokładnie czytała ten wątek, zobaczyłabyś, że piszemy tu także o stajniach nie znajdujących się w Lublinie, a w całym województwie lubelskim.


gajowa, prosimy o relację z zawodów jak już będziecie po 🙂.
Isilya   Free Your Mind
18 sierpnia 2012 13:31
dorota, niestety w Chełmie i okolicach nie ma jakiegoś wyjątkowo dużego wyboru jeżeli chodzi o stajnie, zarówno pensjonatowe, jak i rekreacyjne, więc myślę, że spokojnie możemy o nich rozmawiać w wątku "lubelskim" :-)
Ja tam dyskryminacji nie czuję. Jak wątek by został to inne miasta też zaczęłyby zakładać i powstałby ogólnie rozumiany burdel na kółkach. Zresztą o ile się nie mylę to w wątku o lubelskich była mowa także o stajniach w okolicach Chełma.

Ktoś się wybiera na zawody do Trzech Dębów koło Chełma we wrześniu? :kwiatek:
Może i jest w tym racja. A może faktem jest że, jestem zdezorientowana.Ale widzę że, nas z Chełma jest wciąż za mało i rzeczywiście nic się tu nie dzieje, może w tym problem? Niedosyt jednak mi pozostał zwłaszcza gdy patrzę jak to wygląda w innych miastach.Mam tylko nadzieję że coś się rozkręci dzięki panu Wojtowiczowi, który coś już zaczyna organizować w "Trzech dębach".Co do Zamościa i innych wspomnianych miast nie mnie o tym decydować.Pewnie jestem lokalną niepoprawną patriotką ale cóż tutaj mieszkam to chyba nie jestem zła, to wciąż moje miasto. Może niech inni stąd się więcej udzielają tak by było nas bardziej widać i słychać żeby nasz biedny Chełm też istniał.
Zawody udane 🙂, pogoda, nastroje i publika dopisały 🙂. Wyników jeszcze nie mam na maila, ale jak tylko je dostanę od Agnieszki to wstawię tutaj. Powiem szczerze, że jestem w szoku na +. Następnym razem weźmiemy jeszcze nagłośnienie (albo chociaż kolumnę i mikrofon), bo tuba z głośnikiem trochę słabo się sprawdziła.

Generalnie mamy już ochotę na kolejne zawody. Nie wiem czy jeszcze w tym sezonie uda nam się kolejne towarzyskie zrobić, ale już zapraszam na skoki za tydzień i MW-A 15-16.09.

🙂
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
18 sierpnia 2012 19:43
ssseendi zapraszam na PW możesz mnie o wszystko śmiało pytać w związku z Kapriolą 😉 Gratuluję Twoarzystkich ujeżdżeniówek LKJtowych... dziewczyny były i opowiadały mi, że było całkiem nieźle!!! Czekamy na fotorelację 😉
ratatuj   Moje rude szczęście
19 sierpnia 2012 16:45
Czy ktoś może wie cokolwiek o skokowych w Lkj za tydzień? Czy będą konkursy towarzyskie??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się