Stajnie na Śląsku

Livia   ...z innego świata
18 sierpnia 2012 14:09
Mam pytanie do mieszkańców Jury - planujemy wybrać się z koleżanką i z końmi na weekend właśnie na Jurę, żeby sobie pozwiedzać tamtejsze okolice. Może znacie jakieś fajne stajnie, gdzie konie mogłyby przez 2 doby przenocować i gdzie od razu jest wyjazd w fajny teren? Miło by było, gdyby nie było też tłumu turystów - ale jako że chcemy jechać koniec września/październik, myślę że z tym akurat problemu nie będzie 🙂
18.08
LKJ Solec
Bieruń

niewiele, bo nie było za dużo czasu, a organizacja taka klapa, że się odechciewało 🙂 ale coś jest.

https://picasaweb.google.com/100196553369508370855/LKJSolec18Sierpnia2012#
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 sierpnia 2012 16:03
wypatrzyłam dwie koleżanki w albumie 🙂

mnie jutro jednak nie będzie 🙁

w ogóle, byłam w stajni w okolicach Raciborza, nie pamiętam nazwy, fajne konie, klika fryzów, KWPN, jeszcze jakieś maszynki. boksy, stanowiska i domki letniskowe przerobione na boksy.  zawsze mi dziwnie jak odwiedzam konie na śląsku bo mam wrażenie że tak niekońsko, specyficzne zagospodarowanie przestrzeni 😉
madmaddie, to byłaś w Szymocicach 😉 Stoją tam jeszcze 2 izabele?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 sierpnia 2012 16:59
Sankaritarina , chyba stoją, ale nie oglądałam wszystkich koni. ja i moje ogarnięcie  😜
lussi haha jestem na paru fotach, jak zwykle twarz niewyjściowa;P Organizacja, organizacją, ale kobyła się dzisiaj prowadziła tak że lepiej o tym zapomnieć.... zero porozumienia, szarpała , a na parkurze jakaś leniwa 😫 coz może jutro będzie lepiej 🙂
A w ogóle czemu nikt nie podszedł do nas? tak myślę że jedną osobę poznałam, ale nie jestem pewna.
Donia Aleksandra to Ty jechałaś na takiej kasztance ? 😀
Ja z moją kobyłką też się dzisiaj nie umiałam dogadać ... :/
No ja , a Ty na kim 👀
Już wiem... Twoja kobyła łapie za oko, na prawdę ładny zwierz 😉
Donia Aleksandra, nie bardzo była okazja podejść bo nie byłam sama jednak, a gdyby nie podpisane siodło to bym nawet nie wiedziała, że to Wy 🙂
Trzcinka, jesteś gdzieś na zdjęciach ? 🙂
lussi no niestety się nie załapałam 😀
Donia Aleksandra taka mała gniada torpedka xD
koń fajny, gorzej z jego pasażerem :P
No ale kobyła pierwsze zawody ma za sobą, spróbujemy się pokazać jeszcze w Rybniku 🙂
kurcze, widocznie już poszłam, bo Bej pokończył przejazdy i chcieli jechać, ale to w takim razie mam nadzieję zobaczyć Was w Sonabie na zawodach (jeśli dowiem się czegoś na ten temat, to napiszę) 🙂 jeśli o zdjęcia chodzi to zapewniam "sesję" od przyjazdu do wyjazdu z zawodów łącznie z siodłaniem i wypakowywaniem, a z tym bywa zabawnie 😀 😁

koniec  🚫 🙂
A w ogóle czemu nikt nie podszedł do nas? tak myślę że jedną osobę poznałam, ale nie jestem pewna.


weź mnie nawet nie denerwuj  😀iabeł: ledwo, co Cie na parkurze zobaczyłam to po przejeździe leciałam na rozprężalnie, by Was dopaść, i Cie znaleść nie mogłam...  😵 
weź mnie nawet nie denerwuj  diabeł ledwo, co Cie na parkurze zobaczyłam to po przejeździe leciałam na rozprężalnie, by Was dopaść, i Cie znaleść nie mogłam...  zemdlal 
Nic straconego, jutro też będę, tym razem na siwku 😉 az sie boję pomyśleć co to będzie jak dzisiaj na moim" pewniaku"  poszło tak sobie, a jutro o zgrozo pojadę chyba szlakiem węża 😉
tylko mnie jutro chyba nie będzie  🤔   
komunikacja miejska dobija  😫 
Livia   ...z innego świata
19 sierpnia 2012 13:18
Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które podesłały mi na PW namiary :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
robił ktoś dzisiaj zdjęcia w Bieruniu ?  :kwiatek:
mało, bo bateria padła (taa, szykuj sie na zawody i zapomnij naładowac baterie  😵 )
mega amatorska fotografia  😉 proszę https://picasaweb.google.com/106756936638381709957/LKJSolecBierun18082012# może ktoś coś akurat znajdzie  :kwiatek:


@up niestety robiłam fotki tylko 18

Donia to Ty? https://picasaweb.google.com/106756936638381709957/LKJSolecBierun18082012#5779488527928439362
o, ja znajomą znalazłam 😉
To nie ja , a forumowa olgen😉
Zapraszam serdecznie na zawdy w skokach 🙂
Główną nagrodą w potędze skoku są pieniadze i kompletna przeszkoda wykonana przez firmę wykonującą przeszkody 🙂
a są jeszcze jakieś zawody we wrzesniu na slasku?bo wielka panewnicka odwołana 🤔
Donia i w końcu wiem  😀 będą w Pszczynie, u Standury. Jak chcesz to się coś podpytam, co, i jak  😉
fotografa powiadasz... o Anię Ci chodzi?  😉
PROPOZYCJE TOWARZYSKICH ZAWODÓW JEŹDZIECKICH W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY
BRYNEK 02.09.2012r.
Organizator: Stajnia Dybała Nowa Wieś Tworoska
Miejsce zawodów: Brynek, ul. Grabowa 3 – teren Nadleśnictwa przy lądowisku helikopterów. Podłoże trawiaste
Termin zawodów: 02.09.2012r. (niedziela) – rozpoczęcie godz. 14.00
Termin zgłoszeń: do 26.08.2012r. na e-mail: stajniadybala@op.pl lub telefonicznie: 503501954, 693570635, a w treści proszę podać: imię i nazwisko zawodnika, imię konia, rodzaj konkursu, nazwę klubu(stajni) oraz telefon kontaktowy
PROGRAM ZAWODÓW:
Konkurs nr 1 – zwykły
Wysokość przeszkód max 60 cm
Konkurs nr 2 – zwykły
Wysokość przeszkód do 80 cm
Konkurs nr 3 – dokładności
Wysokość przeszkód do 90 cm
Konkurs nr 4 – dokładności
Wysokość przeszkód 100 cm
SPRAWY ORGANIZACYJNE:
1. Brak opłat wpisowych i startowych (zawody w pełni finansowane przez sponsorów)
2. Nagrody: puchary i nagrody rzeczowe dla zwycięzców w konkursach oraz flot’s
3. Wyżywienie: catering na terenie zawodów
4. Od zawodników niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych
5. Organizator nie zapewnia karetki pogotowia z obsługą, jednak na miejscu obecny będzie lekarz
6. Organizator zastrzega sobie prawo do wszelkich zmian
7. Ilość miejsc ograniczona
ZAPRASZAMY
patt byłabym wdzieczna, bo w tym roku wszystkie zawody, których terminy nam pasują odwołuja 😤 akurat do 4 września mnie nie ma, a wtedy aż 2 są orgainzowane.
Tak o Anię chodzi😉
Są zawody między dożynkowe w ten weekend w Miedźnej, potem we wrześniu w Suszcu.
A te u Standury podpytam się dziewczyn, i Ci napiszę  😀 Może w końcu się spotkamy  💃
A z Anią tam wtedy byłam, więc może mnie widziałaś  😉 Siedziałyśmy w czwórkę.
Livia   ...z innego świata
23 sierpnia 2012 13:46
A czy ktoś może wie, czy odbędą się jakieś zawody towarzyskie ujeżdżeniowe na MOSiRze w Zabrzu na jesieni? 🙂
Livia, mogę popytać :P
Livia   ...z innego świata
24 sierpnia 2012 09:26
lussi, to podpytaj proszę, chętnie przyjechałabym znów obejrzeć, a może i z koniem, o ile się ogarniemy 🙂
pattniestety Cię nie widziałam, byłam na  zbyt na parkurze skupiona 😉
Teraz do Suszca nie pojedziemy, ale we wrześniu bardzo chętnie 🙂
Livia byłas na zawodach wiosennych?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się