muzyka z filmow, reklam. szukam...

  http://demotywatory.pl/3788818/Myslisz-ze-oni    🙂


Przyłączam się ale w 3,45 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 czerwca 2012 21:03
Chuda, Adiemus
dzieki  :kwiatek:
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie:
piosenka z reklamy Kim

http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=38408&b=1&s=&strona=1#koment

ratujcie bo ileż to można słuchać reklamy  😁
Wie ktoś co to za piosenka jest w piłkarskiej reklamie Pepsi? :kwiatek:

próbowałam szukać po tekście, ale niestety nie znalazłam 🙁

Junip - Always
Wie ktoś co to za piosenka jest w piłkarskiej reklamie Pepsi? :kwiatek:

Calvin Harris feat. Ne-Yo – Let’s Go

Sea, mi sie nawet reklama nie chce otworzyć, masz link do yt?
Alabamka ubóstwiam cię 🙇
Alabamka, na yt chyba tego nie ma, [url=http://link.brightcove.com/services/player/bcpid18295496001?bckey=AQ~~,AAAAABumiUQ~,d-Jwax1bUNkyqTy8Pr8lycLwfYHEbxsR&bctid=1711771371001]tu[/url] masz link, może Ci się otworzy.
piosenka na tyle fajna, że chciałam znaleźć, ale po tekście naprawdę nie idzie 🤔 mam nadzieję, że nie jest z nią tak jak było z reklamą bodajże Oriflame, że nie było piosenki jako piosenki, tylko konkretny kawałek specjalnie dla reklamy.
Czy ktoś z Was kojarzy jak się nazywa piosenka, którą słychać w tle tej strony? http://www.suknieagnes.pl/polski.html
Jest taka śliczna 😍
Eyjafjallajökull to motyw z filmu Amelia. La Valse D'amelia (orchestra Version) Yann Tiersen
Bardzo Ci dziękuję :kwiatek:
Bischa   TAFC Polska :)
01 sierpnia 2012 22:36
Czy wie ktoś, jaki tytuł ma piosenka, lub chociaż kto śpiewa ją na początku i chyba też na koniec serialu "CSI:NY"? Owa piosenka pojawiła się także w którymś z odcinków "Dr House'a".

w 10 i trwa do 12 sekundy-jest to fragment tej piosenki, na pewno leci na początku przy napisach.
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 sierpnia 2012 11:53
co to utwór w reklamie Burn'a, tej z różnymi stylami tańca? (na ratownika, układanie cegieł, na kowboja itd.)
A wie ktoś jaka to piosenka w reklamie zelu pod prysznic dla kobiet adidasa?
Facella,Pol_On - Transsistor (orginal mix )
SrokateSzczęście a znajdziesz na yt? Bo ja nie oglądam telewizji za bardzo 😉
Alabamka już znalazłam, szukałam wszędzie a o yt zapomniałam  🤣
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 sierpnia 2012 19:05
Alabamka, dziękuję  :kwiatek:
Czy wie ktoś, jaki tytuł ma piosenka, lub chociaż kto śpiewa ją na początku i chyba też na koniec serialu "CSI:NY"? Owa piosenka pojawiła się także w którymś z odcinków "Dr House'a".

w 10 i trwa do 12 sekundy-jest to fragment tej piosenki, na pewno leci na początku przy napisach.


Bischa, to piosenka 'Who are you?' zespołu The Who, jest w czołówce CSI:LV 😉

CSI Miami i NY też mają czołówki z ich muzyką (która swoją drogą jest świetna 😜 ) w CSI:Miami 'We don't get fooled again', a w CSI:NY 'Baba O'Riley'
Wie ktoś może co to za piosenka?

Byłabym wdzięczna  :kwiatek: :kwiatek:

edit. znalazłam "Disappear"  Christina Li
Dość dziwne pytanie ... Jestem praktycznie pewna, że gdzieś słyszałam muzyke (muzyka gdy nikt nie śpiewa, troche rapują) , która tam jest, może zna ktoś coś podobnego?  👀

cieciorka   kocioł bałkański
13 września 2012 17:52
chodzi ci o to tututu? Może PSY?
Szukam muzyczki z reklamy " zabezpiecz tyły- zrób kolonoskopię".  🙇
chodzi ci o to tututu? Może PSY?

o tutututu ale w PSACH tego nie ma 😀
cieciorka   kocioł bałkański
13 września 2012 19:37
no trochę podobne jest, ale nie to samo.
podobne trochę jest też tu:

mnie też się to kojarzy z jakąś rapową piosenką, w komentarzach też ktoś o tym pisze.
Jak znajdziesz, daj znać, bo będzie mnie męczyć, choć sama piosenka jest już dość męcząca :P
Cierciorka, fajne to, tak odbiegając od tematu poszukiwań.  😉
[s]Odkopuję, bo nie wiem jak znaleźć piosenkę.
W dzisiejszym Mam Talent była dziewczyna, co tańczyła na linach w tle leciała piosenka. I spodobała mi się bardzo, ale zapamiętałam tylko słowa "Leave it behind", może ktoś oglądał i wie co to za piosenka?
[/s]

edit. nieaktualne już  😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
23 września 2012 14:26
Heval, możesz podrzucić co to za piosenka jak już wiesz? :kwiatek:

Szukam też z wczorajszego "Mam talent" piosenki co leciała przez chwilę po występie Mieszka tego co z piłkami był  👀
Hermes,
🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
23 września 2012 18:27
Alabamka, nieee, chodzi mi o piosenkę, która leciała po występie jego, taka chwilowa przygrywka(?).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się